Wimbledon 2023. Hurkacz - Ramos. NA ŻYWO, relacja live, transmisja TV

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / ATP / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Materiały prasowe / ATP / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz rozpoczyna przygodę na Wimbledonie 2023. W pierwszej rundzie jego rywalem bęzie Albert Ramos-Vinolas. Mecz obejrzysz w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Wimbledon 2023. Hubert Hurkacz - Albert Ramos. Transmisja TV

Hubert Hurkacz jest tenisistą, który zazwyczaj dobrze czuje się i dobrze spisuje na trawiastej nawierzchni. Zaprzeczył temu jedynie przed rokiem, kiedy odpadł już w pierwszej rundzie Wimbledonu.

Teraz z całą pewnością będzie chciał dotrzeć zdecydowanie dalej, nawiązując do występu z 2021 roku, kiedy oglądaliśmy go w półfinale. Jego rywalem w pierwszej rundzie jest Albert Ramos-Vinolas (72. tenisista w rankingu ATP).

Tenisiści wyjdą jako drudzy na kort numer 18. (po starciu Rosjanki Weroniki Kudiermietowej z Estonką Kaią Kanepi), a więc około godziny 14:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport Extra.

Hurkacz - Ramos. Stream online, relacja live

Mecz Hubert Hurkacz - Albert Ramos-Vinolas zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Hubert Hurkacz - Albert Ramos-Vinolas: 03.07.2023 (poniedziałek), godz. 14:00. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Stream online: Polsat Box Go, (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty