Atak furii na korcie. Wyżył się na rakiecie [WIDEO]

Corentin Moutet podczas meczu z Andy Murray'em nie opanował nerwów na wodzy. Francuz swoją złość wyładował na rakiecie, która została doszczętnie zniszczona.

Szymon Michalski
furia Mouteta / zniszczona rakieta Twitter / Eurosport France / Eurosport Nederland / Na zdjęciu: furia Mouteta / zniszczona rakieta
Corentin Moutet z pewnością inaczej wyobrażał sobie starcie z Andy Murray'em w I rundzie US Open. Pierwszy set zakończył się porażką Francuza 2:6.

W drugim secie Moutetowi szło nieco lepiej, przez pewien czas nawet prowadził, jednak koniec końców ponownie musiał uznać wyższość rywala (5:7).

Nie dziwi zatem złość, jaką emanował. Po jednej z nieudanych akcji (przy stanie 4:5 w drugim secie) 24-latek nie utrzymał nerwów na wodzy i rzucił rakietą o nawierzchnię. Ta uległa znacznemu zniszczeniu.

Zachowanie Francuza dokładnie zarejestrowały kamery (zobacz poniżej).

Dodajmy, że wynik meczu nie jest jednak większym zaskoczeniem. Andy Murray to w końcu były lider rankingu ATP oraz trzykrotny zwycięzca turniejów wielkoszlemowych. Moutet o takich osiągnięciach może jedynie pomarzyć.