Pocałował ją i dostał kosza. Wszystko przez różnicę wieku

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / rogerfederer / Na zdjęciu: Miroslava i Roger Federerowie
Instagram / rogerfederer / Na zdjęciu: Miroslava i Roger Federerowie
zdjęcie autora artykułu

Dziś są jednym z najbardziej znanych małżeństw w świecie sportu. Mało kto wie jednak, jak zaczęła się ich miłość. Okazuje się, że Roger na dzień dobry dostał kosza.

W tym artykule dowiesz się o:

Federerowie są właśnie po kolejnej rocznicy ślubu. Roger i Miroslava pobrali się 11 kwietnia 2009 roku. Od tego czasu doczekali się czwórki dzieci. Co ciekawe, para dwukrotnie przywitała na świecie bliźniaki: najpierw pojawiły się dwie córeczki, potem dwóch synów.

Od 2 lat Roger ma więcej czasu dla rodziny. Powód: zakończona w 2022 roku profesjonalna kariera. Familia z pewnością nadrabia teraz wspólne chwile, których w trakcie zawodowego uprawiania tenisa przez legendę tego sportu często po prostu brakowało.

Federerowie poznali się w 2000 roku. Nie od razu zrodziło się uczucie. - Kiedy ją pocałowałem po raz pierwszy, powiedziała mi, że jestem za młody. Sprzeciwiłem się jej, mówiąc, że mam już 18,5 roku. Ale ona nadal twierdziła, że ​​jestem jeszcze dzieckiem - wspominał po latach Roger.

Między nim a jego żoną Miroslavą są trzy lata różnicy. Ona przyszła na świat w 1978 roku, on - w 1981. Właśnie przez różnicę wieku na początku tenisista dostał kosza. Walczył jednak o tę miłość i wygrał.

- Na początku nawet nie zauważyłam, że o mnie walczył. Wydał mi się sympatyczny i był też strasznie zabawny, to mnie ujęło - komentowała Miroslava.

Dziś są w sobie bardzo zakochani. Roger w jednym z wywiadów podkreślał, że gdyby mógł jeszcze raz przeżyć jeden moment ze swojego życia wybrałby ten, w którym poznał miłość swojego życia. - Tylko ona się dla mnie liczy - mówił.

Zobacz też: Schudł aż 21 kilogramów. Wprowadził dwie zasady Jej mąż został bohaterem FC Barcelony. Tak przeżywała to piękna Natalia

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)