10 lat razem, 5-letni syn. Znana polska para w końcu wzięła ślub

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Marta Domachowska i Jerzy Janowicz
Instagram / Na zdjęciu: Marta Domachowska i Jerzy Janowicz
zdjęcie autora artykułu

Stało się! Jerzy Janowicz poślubił Martę Domachowską po 10 latach związku. W mediach społecznościowych pojawiły się fotki z uroczystości.

Jerzy Janowicz i Marta Domachowska od ponad 10 lat są parą i mają już 5-letniego syna, Filipa. Ostatnie relacje z wieczoru kawalerskiego i panieńskiego zapowiadały, że niedługo dojdzie do ślubu. I tak też się stało. Początkowo tenisiści unikali mediów i nie komentowali doniesień na temat związku. Kiedy jednak Domachowska towarzyszyła Janowiczowi podczas turniejów ATP w Madrycie i w Rolandzie Garrosie, stało się jasne, że coś ich łączy. Rzadko jednak zabierali głos w sprawie swojej relacji, choć też jej nie dementowali. Z czasem zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia i relacje, a pięć lat temu na świat przyszedł ich syn. W końcu 27 kwietnia 2024 roku zdecydowali się sformalizować związek. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z wesela. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Agnieszka Radwańska i Dawid Celt, Klaudia Jans-Ignacik z mężem czy Michał Przysiężny z partnerką. Panna młoda miała na sobie dopasowaną koronkową sukienkę i ogromny bukiet białych róż. Natomiast pan młody poza eleganckim garniturem miał niebieską muszkę pod szyją.

Czytaj też:  Jannik Sinner zdeklasował rodaka. Sensacyjna porażka Stefanosa Tsitsipasa Zagraniczne media komentują kosmiczny mecz Świątek

Źródło artykułu: WP SportoweFakty