Roland Garros. Ludmiła Samsonowa - Magda Linette. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Monika Piecha / PZT / Na zdjęciu: Magda Linette
Materiały prasowe / Monika Piecha / PZT / Na zdjęciu: Magda Linette
zdjęcie autora artykułu

W meczu pierwszej rundy Rolanda Garrosa Magda Linette zagra z Ludmiłą Samsonową. Podpowiadamy, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie.

Roland Garros. Ludmiła Samsonowa - Magda Linette. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Magda Linette po raz dziesiąty w swojej karierze przystępuje do wielkoszlemowego turnieju Roland Garros. Dotychczas Polka nigdy nie święciła wielkich sukcesów w Paryżu. Dość powiedzieć, że w zeszłym roku pożegnała się z rywalizacją już w pierwszej rundzie. Teraz będzie chciała poprawić ten stan.

Jej rywalką w pierwszej rundzie będzie Ludmiła Samsonowa - 19. zawodniczka w rankingu WTA i zarazem faworytka tej rywalizacji. Polka nadziei może jednak upatrywać w tym, że Samsonowa również nigdy nie zawojowała Paryża.

Początek spotkania zaplanowany został na godz. 11:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Eurosport 1.

Ludmiła Samsonowa - Magda Linette w internecie. Stream online

Mecz Ludmiła Samsonowa - Magda Linette zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Ludmiła Samsonowa - Magda Linette: 27.05.2024 (poniedziałek), godz. 11:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gola zapamięta do końca życia. Co tam się stało?!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty