Roland Garros. Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko /  Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

W trzeciej rundzie wielkoszlemowego Rolanda Garrosa Hubert Hurkacz walczy z Denisem Shapovalovem. Sprawdź, gdzie oglądać dokończenie polsko-kanadyjskiego spotkania, które zaplanowano na sobotę, 1 czerwca, ok. godziny 13:00.

Roland Garros. Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek?

Rozpoczęły się zmagania w wielkoszlemowym Rolandzie Garrosie. Organizatorzy nie mają jednak powodów do zadowolenia, bo ich plany torpedują opady deszczu. W trzeciej rundzie Hubert Hurkacz rywalizuje z Denisem Shapovalovem i ich spotkanie rozpocznie się w czwartek, 31 maja, ale zostało przerwane podczas pierwszego seta.

Nasz tenisista rozpoczął zmagania w Paryżu od pięciosetowego pojedynku z Japończykiem Shintaro Mochizukim. Później potrzebował czterech partii, by odprawić Amerykanina Brandona Nakashimę. Teraz mierzy się z kolejnym niżej notowanym przeciwnikiem, z którym do tej pory rywalizował pięciokrotnie i tylko raz przegrał.

Wznowienie ich meczu zaplanowane zostało jako drugie z kolei od godziny 11:00. Jednak z uwagi na brak dachu nad ich kortem niewykluczone, że start spotkania się opóźni, jeżeli znów wystąpią prognozowane opady deszczu. Transmisja telewizyjna tej rywalizacji na kanale Eurosport 1.

Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov w internecie. Stream online

Mecz Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE ze spotkania Rolanda Garrosa. Mecz Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov na WP SportoweFakty.

Początek meczu Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov: ok. 13:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Przeczytaj także: Krótki epizod Polaka we Francji. Porażka z rozstawionymi

Źródło artykułu: WP SportoweFakty