Gwiazdor wpadł w furię. Rakieta nadawała się tylko na śmietnik [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Tennis TV / Na zdjęciu: Carlos Alcaraz
Twitter / Tennis TV / Na zdjęciu: Carlos Alcaraz

Carlos Alcaraz odpadł już w II rundzie turnieju ATP Masters 1000 w Cincinnati. Hiszpański tenisista w meczu z Gaelem Monfilsem nie potrafił zapanować nad nerwami.

W tym artykule dowiesz się o:

W piątek (16.08) podczas turnieju ATP Masters 1000 w Cincinnati (kort twardy, pula nagród 6,795,5 mln dol.) doszło do ogromnej niespodzianki. Z prestiżową imprezą pożegnał się jeden z głównych faworytów do zwycięstwa - Carlos Alcaraz.

Hiszpański tenisista, który był rozstawiony w Cincinnati Open 2024 z nr 2, niespodziewanie przegrał w trzech setach z Francuzem Gaelem Monfilsem - 6:4, 6:7(5), 4:6 - w meczu II rundy (więcej TUTAJ).

21-letni Alcaraz, triumfator dwóch turniejów wielkoszlemowych w tym roku - Rolanda Garrosa i Wimbledonu, w pojedynku z doświadczonym Monfilsem miał duże problemy.

W trzecim secie Alcarazowi zaczęły puszczać nerwy. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy gwiazdor tenisa po jednym z przegranych gemów wyładował swoją złość na rakiecie (patrz wideo poniżej). Frustracja Hiszpana była potężna. Do tego stopnia, że rakieta nadawała się jedynie na śmietnik.

"Chyba nigdy wcześniej nie widziano Carlosa tak sfrustrowanego na korcie" - podsumowano na profilu TheTennisLetter na portalu X, na którym zamieszczono wideo.

Zobacz: Carlos Alcaraz przegrał dwudniowy mecz. Jannik Sinner awansował bez gry

Źródło artykułu: WP SportoweFakty