Nie mogła przeboleć, że przegrywa z 16-latką. Zobacz, co zrobiła Polka

Twitter / Eurosport / Na zdjęciu: Magda Linette wpadła w szał

Na pierwszej rundzie występ w wielkoszlemowym US Open zakończyła Magda Linette. Nasza tenisistka przegrała z zaledwie 16-letnią Amerykanką Ivą Jović 4:6, 3:6. Zarówno w czasie meczu, jak i po zakończeniu nie była w stanie utrzymać nerwów na wodzy.

W tym artykule dowiesz się o:

W poniedziałek, 26 sierpnia rozpoczęła się rywalizacja w wielkoszlemowym US Open. Do akcji wkroczyło trzech reprezentantów Polski - Magda Linette, Magdalena Fręch oraz Maks Kaśnikowski. Niestety po pierwszym dniu zmagań w Nowym Jorku nie ma pozytywnych wieści dotyczących Biało-Czerwonych.

Cała trójka nie była w stanie odnieść zwycięstwa. Największą szansę miała Linette, ponieważ zmierzyła się z 16-letnią Amerykanką Ivą Jović, która w światowym rankingu WTA zajmuje 389. miejsce.

Tymczasem nasza tenisistka sensacyjnie przegrała w dwóch setach 4:6, 3:6 (relacja TUTAJ) i pożegnała się z rywalizacją. Gdyby tego było mało, to podczas spotkania, a także po jego zakończeniu, dała upust złości z uwagi na swoją niemoc.

Po przegranej premierowej odsłonie Linette wpadła w "tenisową furię", bo tak jej zachowanie nazwał komentujący to spotkanie Marek Furjan z Eurosportu. Polka zaczęła się bowiem okładać ramą rakiety po nogach.

Zobacz nerwową reakcję naszej tenisistki od 2:28:

Pod koniec drugiego seta, a także po meczu nasza tenisistka zachowała się podobnie. Najpierw po nieudanej akcji, która zagwarantowała rywalce piłkę meczową, zaczęła cisnąć rakietą w kort. Natomiast chwilę później po podwójnym błędzie serwisowym powtórzyła zachowanie, które zaprezentowała po premierowej odsłonie.