"Zamknij się, ośle". Kamery wychwyciły, do kogo tak krzyknęła

Twitter / sports.ru / Moment gdy Rosjanka krzyczy do męża

Nie wytrzymywała nerwowo Weronika Kudermetowa podczas starcia z wyżej notowaną rywalką w Wuhan. W drugim secie mikrofony wyłapały, co Rosjanka krzyknęła do swojego męża. Rosyjski komentator skwitował to śmiechem.

W dwóch setach (1:6, 4:6) Weronika Kudermetowa przegrała z aktualnie dziesiątą tenisistką świata Beatriz Haddad Maią w drugiej rundzie turnieju WTA Wuhan.

Po wyraźnie przegranej pierwszej partii Rosjanka miała jednak szansę odwrócić losy meczu. W drugiej odsłonie prowadziła już bowiem 3:0.

Brazylijka szybko wróciła jednak do gry, doprowadziła do wyniku 3:3 i doprowadziła do frustracji rywalkę.

Rosjanka po serii przeciwniczki chciała odpowiedzieć wygranym gemem. Gdy zdobyła punkt na 30:15 swoje nerwy skumulowała na trenerze i mężu. "Zamknij się, ośle" - wypaliła Kudermetowa w stronę Siergieja Demuchina.

Całą sytuację opisał portal sports.ru na swoim profilu w serwisie X. Gdy rosyjski komentator usłyszał, co powiedziała jego rodaczka do męża, skwitował to śmiechem.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty