Nieprzyjemny incydent z Andreą Collarinim. Tenisista okradziony podczas turnieju w Sarasocie

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News / imago sportfotodienst / Na zdjęciu: Andrea Collarini
East News / imago sportfotodienst / Na zdjęciu: Andrea Collarini
zdjęcie autora artykułu

Andrea Collarini rozegrał bardzo dobry turniej, ale nie będzie miło wspominał pobytu w Sarasocie. Podczas imprezy rangi ATP Challenger Tour na amerykańskich kortach ziemnych Argentyńczyk stracił znaczną część sprzętu tenisowego.

W tym artykule dowiesz się o:

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło po meczu III rundy. Andrea Collarini właśnie zwyciężył Amerykanina Bjorna Fratangelo i zameldował się w ćwierćfinale. Gdy po zakończeniu pojedynku poszedł pod prysznic, zauważył, że w pobliżu jego torby kręci się mężczyzna w wieku około 50 lat. Na widok tenisisty człowiek ten wybiegł z szatni.

Jak się okazało, mężczyzna zabrał z torby Collariniego trzy tenisowe rakiety, dwie pary spodenek, koszulek i skarpetek oraz dwie czapeczki i komplet 25 frotek. Zawodnik poinformował o tym organizatorów, ale ci ograniczyli się tylko do sprawdzenia poszczególnych kortów. W czasie rozgrywania turnieju szatnia pozostawała bez ochrony. Argentyńczyk poprosił kibiców o pomoc w znalezieniu sprawcy, zamieszczając jego wizerunek w mediach społecznościowych.

Mimo kradzieży Collarini zdecydował się kontynuować grę i mając do dyspozycji zaledwie dwie rakiety dotarł do półfinału. Na tym etapie zakończył występ w challengerze Sarasocie, bowiem lepszy okazał się późniejszy triumfator, Amerykanin Tommy Paul.

Zobacz także: Barcelona: nieudany dzień braci Zverevów Barcelona: wieczór jednoręcznych bekhendów

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Kosmiczny mecz w Lidze Mistrzów i kontrowersje przy użyciu VAR-u?

Źródło artykułu: