Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WTA Miami: Program i wyniki (drabinka)

Iga Świątek, Magda Linette i Magdalena Fręch znalazły się w głównej drabince prestiżowych zawodów WTA 1000 na kortach twardych w Miami. Najwyżej rozstawiona na Florydzie została Aryna Sabalenka.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Iga Świątek Getty Images / Matthew Stockman / Na zdjęciu: Iga Świątek

Miami Open, Miami (USA)
WTA 1000, kort twardy (Laykold), pula nagród 8,584 mln dolarów

finał:

sobota, 2 kwietnia

Iga Świątek (Polska, 2) - Naomi Osaka (Japonia) 6:4, 6:0

półfinał:

czwartek, 31 marca

Naomi Osaka (Japonia) - Belinda Bencić (Szwajcaria, 22) 4:6, 6:3, 6:4
Iga Świątek (Polska, 2) - Jessica Pegula (USA, 16) 6:2, 7:5

ćwierćfinał:

środa, 30 marca

Jessica Pegula (USA, 16) - Paula Badosa (Hiszpania, 5) 4:1 i krecz
Iga Świątek (Polska, 2) - Petra Kvitova (Czechy, 28) 6:3, 6:3

wtorek, 29 marca

Belinda Bencić (Szwajcaria, 22) - Daria Saville (Australia, WC) 6:1, 6:2
Naomi Osaka (Japonia) - Danielle Collins (USA, 9) 6:2, 6:1

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 28 marca

Belinda Bencić (Szwajcaria, 22) - Alaksandra Sasnowicz 6:2, 6:3
Daria Saville (Australia, WC) - Lucia Bronzetti (Włochy, LL) 5:7, 6:4, 7:5
Naomi Osaka (Japonia) - Alison Riske (USA) 6:3, 6:4
Danielle Collins (USA, 9) - Ons Jabeur (Tunezja, 8) 6:2, 6:4
Paula Badosa (Hiszpania, 5) - Linda Fruhvirtova (Czechy, WC) 6:2, 6:3
Jessica Pegula (USA, 16) - Anhelina Kalinina (Ukraina) 6:0 i krecz
Petra Kvitova (Czechy, 28) - Weronika Kudermetowa (21) 7:6(5), 6:4
Iga Świątek (Polska, 2) - Cori Gauff (USA, 14) 6:3, 6:1

III runda (1/16 finału):

niedziela, 27 marca

Paula Badosa (Hiszpania, 5) - Julia Putincewa (Kazachstan) 6:3, 6:2
Linda Fruhvirtova (Czechy, WC) - Wiktoria Azarenka (12) 6:2, 3:0 i krecz
Jessica Pegula (USA, 16) - Jelena Rybakina (Kazachstan, 17) 6:3, 6:4
Anhelina Kalinina (Ukraina) - Beatriz Haddad Maia (Brazylia) 2:6, 6:4, 6:2
Petra Kvitova (Czechy, 28) - Lauren Davis (USA, Q) 7:5, 6:1
Weronika Kudermetowa (21) - Shelby Rogers (USA) 6:1, 7:5
Cori Gauff (USA, 14) - Shuai Zhang (Chiny) 7:6(1), 7:5
Iga Świątek (Polska, 2) - Madison Brengle (USA) 6:0, 6:3

sobota, 26 marca

Alaksandra Sasnowicz - Irina-Camelia Begu (Rumunia) 7:5, 6:7(4), 6:4
Belinda Bencić (Szwajcaria, 22) - Heather Watson (Wielka Brytania) 6:4, 6:1
Daria Saville (Australia, WC) - Katerina Siniakova (Czechy) 6:0, 1:0 i krecz
Lucia Bronzetti (Włochy, LL) - Anna Kalinska (Q) walkower
Alison Riske (USA) - Ann Li (USA) 6:2, 3:6, 6:3
Naomi Osaka (Japonia) - Karolina Muchova (Czechy) walkower
Danielle Collins (USA, 9) - Wiera Zwonariowa (Q) 6:1, 6:4
Ons Jabeur (Tunezja, 8) - Kaia Kanepi (Estonia) 6:3, 6:0

II runda (1/32 finału):

piątek, 25 marca

Paula Badosa (Hiszpania, 5) - Marie Bouzkova (Czechy, Q) 7:5, 7:5
Julia Putincewa (Kazachstan) - Łesia Curenko (Ukraina, LL) 6:3, 4:6, 7:5
Linda Fruhvirtova (Czechy, WC) - Elise Mertens (Belgia, 20) 7:5, 2:6, 6:1
Wiktoria Azarenka (12) - Jekaterina Aleksandrowa 6:4, 2:6, 7:6(5)
Jessica Pegula (USA, 16) - Sloane Stephens (USA) 6:1, 6:4
Jelena Rybakina (Kazachstan, 17) - Elena-Gabriela Ruse (Rumunia) 6:4, 7:5
Anhelina Kalinina (Ukraina) - Madison Keys (USA, 26) 3:6, 6:3, 6:4
Beatriz Haddad Maia (Brazylia) - Maria Sakkari (Grecja, 4) 4:6, 6:1, 6:2
Lauren Davis (USA, Q) - Storm Sanders (Australia, LL) 6:4, 6:1
Petra Kvitova (Czechy, 28) - Clara Burel (Francja) 6:1, 3:6, 6:3
Weronika Kudermetowa (21) - Dalma Galfi (Węgry, Q) 5:1 i krecz
Shelby Rogers (USA) - Jelena Ostapenko (Łotwa, 10) 6:3, 7:6(0)
Cori Gauff (USA, 14) - Qiang Wang (Chiny, Q) 7:5, 6:4
Shuai Zhang (Chiny) - Sorana Cirstea (Rumunia, 24) 6:1, 6:1
Madison Brengle (USA) - Ludmiła Samsonowa (29) 6:4, 6:0
Iga Świątek (Polska, 2) - Viktorija Golubić (Szwajcaria) 6:2, 6:0

czwartek, 24 marca

Irina-Camelia Begu (Rumunia) - Aryna Sabalenka (1) 6:4, 6:4
Alaksandra Sasnowicz - Daria Kasatkina (25) 7:6(5), 6:4
Belinda Bencić (Szwajcaria, 22) - Marta Kostiuk (Ukraina) 6:3, 6:1
Heather Watson (Wielka Brytania) - Elina Switolina (Ukraina, 15) 4:6, 6:3, 7:6(4)
Katerina Siniakova (Czechy) - Emma Raducanu (Wielka Brytania, 11) 3:6, 6:4, 7:5
Daria Saville (Australia, WC) - Harmony Tan (Francja, LL) 6:4, 6:2
Lucia Bronzetti (Włochy, LL) - Stefanie Vögele (Szwajcaria, LL) 6:2, 6:1
Anna Kalinska (Q) - Karolina Pliskova (Czechy, 6) 6:3, 6:3
Ann Li (USA) - Anett Kontaveit (Estonia, 3) 6:0, 3:6, 6:4
Alison Riske (USA) - Alize Cornet (Francja, 31) 6:2, 6:2
Karolina Muchova (Czechy) - Leylah Fernandez (Kanada, 18) 6:4, 7:6(3)
Naomi Osaka (Japonia) - Andżelika Kerber (Niemcy, 13) 6:2, 6:3
Danielle Collins (USA, 9) - Anna Bondar (Węgry) 6:3, 3:6, 6:4
Wiera Zwonariowa (Q) - Tamara Zidansek (Słowenia, 19) 6:3, 6:2
Kaia Kanepi (Estonia) - Sara Sorribes (Hiszpania, 32) 3:6, 7:5, 6:0
Ons Jabeur (Tunezja, 8) - Magda Linette (Polska) 7:6(1), 6:2

I runda:

środa, 23 marca

Irina-Camelia Begu (Rumunia) - Hailey Baptiste (USA, WC) 6:7(6), 6:1, 6:1
Alaksandra Sasnowicz - Xinyu Wang (Chiny, Q) 7:6(6), 6:4
Katerina Siniakova (Czechy) - Rebecca Marino (Kanada, Q) 3:6, 6:2, 6:1
Lucia Bronzetti (Włochy, LL) - Ajla Tomljanović (Australia) 4:6, 7:6(6), 6:2
Anna Kalinska (Q) - Robin Montgomery (USA, WC) 4:6, 6:4, 7:6(4)
Alison Riske (USA) - Jil Teichmann (Szwajcaria) 7:6(5), 6:3
Karolina Muchova (Czechy) - Tereza Martincova (Czechy) 7:6(3), 7:6(3)
Naomi Osaka (Japonia) - Astra Sharma (Australia) 6:3, 6:4
Wiera Zwonariowa (Q) - Misaki Doi (Japonia) 6:4, 6:1
Marie Bouzkova (Czechy, Q) - Laura Siegemund (Niemcy) 6:1, 6:2
Linda Fruhvirtova (Czechy, WC) - Danka Kovinić (Czarnogóra) 6:0, 6:4
Sloane Stephens (USA) - Panna Udvardy (Węgry) 6:4, 6:3
Anhelina Kalinina (Ukraina) - Jekaterina Gorgodze (Gruzja, Q) 6:2, 3:6, 6:3
Lauren Davis (USA, Q) - Yue Yuan (Chiny, Q) 6:4, 6:1
Clara Burel (Francja) - Magdalena Fręch (Polska, Q) 6:3, 7:5
Dalma Galfi (Węgry, Q) - Kristina Kucova (Słowacja) 6:0, 6:0
Qiang Wang (Chiny, Q) - Ashlyn Krueger (USA, WC) 4:6, 7:5, 6:2
Shuai Zhang (Chiny) - Clara Tauson (Dania) 6:4, 4:6, 2:1 i krecz
Madison Brengle (USA) - Alexandra Eala (Filipiny, WC) 6:2, 6:1
Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Kirsten Flipkens (Belgia, Q) 6:4, 4:6, 6:4

wtorek, 22 marca

Marta Kostiuk (Ukraina) - Alison van Uytvanck (Belgia) 4:6, 6:2, 6:1
Heather Watson (Wielka Brytania) - Arantxa Rus (Holandia) 6:7(5), 7:5, 6:4
Daria Saville (Australia, WC) - Greet Minnen (Belgia) 7:5, 6:3
Ann Li (USA) - Mayar Sherif (Egipt) 2:6, 6:3, 6:4
Anna Bondar (Węgry) - Caroline Garcia (Francja) 7:5 i krecz
Kaia Kanepi (Estonia) - Maryna Zanewska (Belgia) 6:2 i krecz
Magda Linette (Polska) - Qinwen Zheng (Chiny) 7:6(4), 6:4
Julia Putincewa (Kazachstan) - Nastasja Schunk (Niemcy, WC) 4:6, 6:3, 6:1
Jekaterina Aleksandrowa - Jasmine Paolini (Włochy) 6:1, 6:2
Elena-Gabriela Ruse (Rumunia) - Ana Konjuh (Chorwacja) 6:3, 6:4
Beatriz Haddad Maia (Brazylia) - Nuria Parrizas Diaz (Hiszpania) 7:6(2), 6:2
Shelby Rogers (USA) - Amanda Anisimova (USA) 3:6, 6:0, 6:3

wolne losy: Aryna Sabalenka (1); Iga Świątek (Polska, 2); Anett Kontaveit (Estonia, 3); Maria Sakkari (Grecja, 4); Paula Badosa (Hiszpania, 5); Karolina Pliskova (Czechy, 6); Storm Sanders (Australia, LL); Ons Jabeur (Tunezja, 8); Danielle Collins (USA, 9); Jelena Ostapenko (Łotwa, 10); Emma Raducanu (Wielka Brytania, 11); Wiktoria Azarenka (12); Andżelika Kerber (Niemcy, 13); Cori Gauff (USA, 14); Elina Switolina (Ukraina, 15); Jessica Pegula (USA, 16); Jelena Rybakina (Kazachstan, 17); Leylah Fernandez (Kanada, 18); Tamara Zidansek (Słowenia, 19); Elise Mertens (Belgia, 20); Weronika Kudermetowa (21); Belinda Bencić (Szwajcaria, 22); Harmony Tan (Francja, LL); Sorana Cirstea (Rumunia, 24); Daria Kasatkina (25); Madison Keys (USA, 26); Stefanie Vögele (Szwajcaria, LL); Petra Kvitova (Czechy, 28); Ludmiła Samsonowa (29); Marketa Vondrousova (Czechy, 30); Alize Cornet (Francja, 31); Sara Sorribes (Hiszpania, 32)

Czytaj także:
Fantastyczny widok. Zobacz miejsce Świątek w rankingu WTA
W tej klasyfikacji Iga Świątek jest najlepsza. Wielki turniej niemal gwarantowany!

ZOBACZ WIDEO: "Szalona". Wideo z trenerką mistrza olimpijskiego robi furorę w sieci


Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.
Czy Iga Świątek wygra turniej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×