Radwańska - Watson na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Rewelacyjny pierwszy tydzień na wimbledońskich trawnikach w wykonaniu naszej reprezentantki. Isia zwyciężyła w trzech spotkaniach, nie tracąc w nich żadnego seta. Miejmy nadzieję, że krakowianka zaprezentuje taką dyspozycję także w kolejnych pojedynkach, na relacje z których serdecznie Państwa zapraszamy.
Skomentuj 0
W całym spotkaniu z Watson krakowianka popełniła zaledwie sześć niewymuszonych błędów, skończyła z kolei osiem piłek. Brytyjka miała co prawda 13 winnerów, ale pomyliła się aż 19 razy.
Skomentuj 0
Nasza tenisistka rozbiła nadzieję brytyjskiego tenisa i wystąpi w drugim tygodniu wimbledońskiego turnieju. W poniedziałek rywalką Polki będzie albo Rosjanka Nadieżda Pietrowa, albo Włoszka Camila Giorgi.
Skomentuj 0
6:0, 6:2 - Radwańska nie zwlekała z zakończeniem meczu! Watson zdążyła jeszcze obronić meczbola, ale przy drugim rywalka wyrzuciła bekhend w aut! Isia po zaledwie 58 minutach gry awansowała do 1/8 finału!
Skomentuj 0
6:0, 5:2* - Tomasz Wiktorowski z dumą spogląda na poczynania naszej tenisistki, która błyskawicznie wychodzi na 40-0. Kapitalny skrót Polki przy drugim game poincie i Radwańska jest zaledwie o jeden gem od 1/8 finału!
Skomentuj 0
*6:0, 4:2 - Watson nie składa broni. Trzy znakomite serwisy oraz wygrany po krótkiej wymianie punkt dają Brytyjce drugiego w meczu gema wygranego na sucho.
Skomentuj 0
  • 6:0, 4:1* - Isia jest jednak niewzruszona. Cztery szybkie punkty na konto Polki i kolejny gem wygrany przez naszą tenisistkę na sucho. Krakowianka jest coraz bliżej IV rundy Wimbledonu!
    Skomentuj 0
    *6:0, 3:1 - Publiczność zebrana na korcie centralnym stara się dodać otuchy swojej tenisistce, która po świetnym winnerze z forhendu wychodzi na 30-0. Dwa bardzo dobre serwisy Brytyjki, głośne "Come on!" i zawodniczka gospodarzy wygrywa wreszcie pierwszego gema w meczu.
    Skomentuj 0
    6:0, 3:0* - Ambitnie walcząca Watson zdobywa break pointa, ale Isia odpowiada kapitalnym pierwszym podaniem. W kolejnej akcji szczęście już jest po stronie rywalki, lecz krakowianka nie daje sobie odebrać serwisu. Polka wygrywa dziewiątego gema z rzędu po tym jak Watson wyrzuca piłkę w aut.
    Skomentuj 0
    *6:0, 2:0 - Watson nawiązała walkę z Polka, ale przy stanie 30-30 wyrzuciła półwoleja w aut. Chwilę później nasza tenisistka popisuje się znakomitym returnem, który zmusza Brytyjkę do błędu. Osiem wygranych gemów z rzędu przez krakowiankę w ciągu 30 minut gry!
    Skomentuj 0
    6:0, 1:0* - Zasunięty nad kortem centralnym dach zdaje się sprzyjać naszej tenisistce. Watson miała swoją szansę przy stanie 30-15, ale nie zdołała przebić piłki na drugą stronę. Polka zagrywa loba i obejmuje prowadzenie w drugim secie.
    Skomentuj 0
    *6:0 - Polka nie zwleka z atakiem i już przy pierwszej okazji wymusza błąd młodej Brytyjki. Watson pakuje skrót w siatkę i jest o dwa punkty od porażki w secie. Rewelacyjna akcja krakowianki przy siatce daje jej trzy piłki setowe! Bekhend rywalki posłany w siatkę i jest set dla Radwańskiej! Rywalka jest całkowicie rozbita tym, co właśnie wydarzyło się na korcie.
    Skomentuj 0
    5:0* - Moment zawahania naszej tenisistki, która wyrzuca piłkę w aut i robi się równowaga. W kolejnej akcji Isia popisuje się znakomitym drugim podaniem, lecz Watson znów wyrównuje. Rywalka uzyskuje pierwszego break pointa w meczu, ale po chwili posyła forhend w aut. Kolejna dłuższa wymiana i Watson ponownie nie jest w stanie utrzymać piłki w korcie! Isia powiększa przewagę!
    Skomentuj 0
    *4:0 - Bezradna jest Watson przy własnym podaniu. Brytyjka przegrywa cztery kolejne wymiany i Isia uzyskuje już prowadzenie z dwoma breakami!
    Skomentuj 0
    3:0* - Szybko, łatwo i przyjemnie. Cztery piłki z rzędu wpadają na konto Isi, która po raz pierwszy w meczu wygrywa własne podanie na sucho.
    Skomentuj 0
    *2:0 - Watson popełnia błędy, a Radwańska szybko wychodzi na 40-15. Brytyjka pakuje przy break poincie piłkę w siatkę i jest przełamanie dla Polki!
    Skomentuj 0
    1:0* - Drobne problemy Isi przy własnym podaniu, która dwukrotnie nie jest w stanie zakończyć gema. Dopiero przy trzeciej okazji Polka wygrywa akcję przy siatce i obejmuje prowadzenie w meczu.
    Skomentuj 0
    Tenisistki zakończyły właśnie rozgrzewkę. Jako pierwsza będzie podawać Polka.
    Skomentuj 0
    20-letnia Heather Watson to nadzieja brytyjskiego tenisa, która w I rundzie wimbledońskiego turnieju rozbiła 6:2, 6:1 Czeszkę Ivetę Benesovą. W kolejnej fazie zawodniczka gospodarzy wyeliminowała Amerykankę Jamie Hampton. Radwańska nie miała dotychczas przyjemności rywalizować z nią na korcie.
    Skomentuj 0
    23-letnia reprezentantka Polski nie miała dotychczas na wimbledońskich trawnikach problemów z kolejnymi rywalkami. Krakowianka w I rundzie zwyciężyła 6:3, 6:3 Słowaczkę Magdalénę Rybárikovą, natomiast w następnej fazie rozbiła 6:2, 6:1 Rosjankę Jelenę Wiesninę. Nie mamy nic przeciwko temu, aby nasza tenisistka szybko uporała się z kolejną przeszkodą!
    Skomentuj 0
    Od godziny 17:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu III rundy Wimbledonu pomiędzy Agnieszką Radwańską i Brytyjką Heather Watson.