Radwańska - Woźniacka na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
W piątek broniąca tytułu Agnieszka Radwańska powalczy o finał japońskich zawodów z Niemką Andżeliką Kerber. Na relację na żywo z tego pojedynku pragniemy już teraz Państwa serdecznie zaprosić!
Skomentuj 0
Agnieszka Radwańska po raz drugi w tym roku pokonała Karolinę Woźniacką i awansowała do półfinału turnieju w Tokio! Spotkanie trwało 97 minut, w ciągu których Polka zanotowała 20 kończących uderzeń a pomyliła się 28 razy. Dunka miała 19 winnerów, ale popełniła aż 33 błędy niewymuszone.
Skomentuj 0
6:4, 6:3 - Skrót Dunki ląduje w siatce! Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska!
Skomentuj 2
Forhend w aut i jest meczbol numer 3 dla naszej reprezentantki!
Skomentuj 0
Niestety, Woźniacka popisała się znakomitym smeczem i mamy równowagę.
Skomentuj 0
Błąd naszej tenisistki, ale jest jeszcze druga okazja...
Skomentuj 0
  • Meczbol dla Radwańskiej! Isia kończy wymianę wspaniałym winnerem po linii!!
    Skomentuj 0
    Po dłuższej wymianie rywalka wyrzuca piłkę w aut i robi się 30-15 dla Polki. Jeszcze dwie piłki...
    Skomentuj 0
    *6:4, 5:3 - Woźniacka miała trzy okazje na powrót do gry, ale to Polka jest o krok od awansu do półfinału! Pierwszego break pointa Isia obroniła winnerem po krosie, drugiego - asem, a przy trzecim Dunka ulokowała smecza... w połowie własnego kara serwisowego! Ostatecznie krakowianka wygrała gema na przewagi!
    Skomentuj 0
    *6:4, 4:3 - Dunka nie składa jeszcze broni. Po błędzie z bekhendu Radwańskiej, wygrywa gema do 15 i zmniejsza stratę. Wciąż jednak krakowianka ma przewagę breaka.
    Skomentuj 0
    6:4, 4:2* - Po tym jak Isia wpakowała forhend w siatkę, zrobiło się nawet 15-30, ale Polka odpowiedziała błyskawicznie! Trzy kolejne piłki pewnie padły łupem naszej tenisistki, która jest coraz bliżej zwycięstwa w tym meczu.
    Skomentuj 0
    *6:4, 3:2 - Nasza tenisistka znów na prowadzeniu! Agnieszka Radwańska wygrała punkt przy siatce i uzyskała break pointa. Tym razem pomogła jej Dunka, która fatalnie pomyliła się.
    Skomentuj 0
    6:4, 2:2* - Niedobrze, Isia popełnia podwójny błąd i robi się 0-40! Pierwszy i drugi break point obroniony, ale przy trzeciej okazji Karolina Woźniacka zdołała rozrzucić Polkę po korcie i przełamać jej serwis!
    Skomentuj 0
    *6:4, 2:1 - Agresywnie grająca Dunka skutecznie zdobywa przy siatce kolejne punkty. Dwie okazje na utrzymanie serwisu, świetny skrót i jest gem dla Woźniackiej.
    Skomentuj 0
    6:4, 2:0* - Gem wygrany do 15 przez Polkę! Nasza reprezentantka błyskawicznie uciekła na 40-0, by przy drugiej okazji zwiększyć prowadzenie w secie.
    Skomentuj 0
    *6:4, 1:0 - Jest przełamanie na konto Agnieszki Radwańskiej! Było już 30-0 dla Woźniackiej, ale Isia znacznie lepiej porusza się dzisiaj po korcie i pewnie wygrała cztery kolejne wymiany!
    Skomentuj 0
    Nie jest to zbyt piękne widowisko, obie tenisistki popełniają sporo błędów. Najważniejsze jednak jest to, że Isia po 50 minutach gry prowadzi w setach 1-0.
    Skomentuj 7
    Zobacz więcej komentarzy (4)
    6:4* - Gem i set Agnieszka Radwańska! Agresywna gra Polki przynosi skutek!
    Skomentuj 1
    Druga okazja dla Polki!
    Skomentuj 0
    Minimalny aut! Równowaga.
    Skomentuj 0
    Błąd Woźniackiej! Pierwsza piłka setowa!
    Skomentuj 0
    Ależ wolej naszej tenisistki i mamy remis po 30. Jeszcze dwie piłki...
    Skomentuj 0
    *5:4 - Agnieszka Radwańska przełamała serwis Dunki! Dwie kolejne popsute piłki dają naszej tenisistce dwie szanse na breaka. Woźniacka broni się jeszcze agresywnymi atakami. Podwójny błąd tenisistki z Odense, fatalny smecz rywalki i Isia będzie podawać po seta!
    Skomentuj 1
    4:4* - Radwańska utrzymała własne podanie. Polka przy stanie 40-15 nadziała się co prawda na return przeciwniczki, ale kolejną piłkę skończyła pewnie forhendem po krosie.
    Skomentuj 0
    *3:4 - Dunka ponownie na prowadzeniu. Tenisistka z Odense szybko uciekła na 40-15, a gema domknęła przy drugiej okazji, po tym jak krakowianka minimalnie wyrzuciła forhend w aut.
    Skomentuj 2
    3:3* - Fatalny gem w wykonaniu Polki. Isia prowadziła już 30-15, ale po podwójnym błędzie zrobiło się 30-40. Krakowianka pakuje agresywny forhend w siatkę i Karolina Woźniacka odrabia stratę!
    Skomentuj 3
    *3:2 - Tym razem 22-latka z Odense utrzymała serwis. Przy stanie po 30 pewnie skończyła piłkę przy siatce, a kolejną wymianę wygrała efektownym skrótem.
    Skomentuj 2
    3:1* - Trwa festiwal błędów Dunki. Najpierw Woźniacka psuje smecza, potem wyrzuca bekhend w aut. Krakowianka okazji nie marnuje i zwiększa przewagę.
    Skomentuj 1
    *2:1 - Jest przełamanie dla Agnieszki Radwańskiej!!! Polka pierwszą okazję na miała już przy 30-40, ale rywalka wyszła cało z opresji. Isia skończyła piłkę z bekhendu po linii, a następnie Dunka zepsuła woleja i straciła serwis!
    Skomentuj 0
    1:1* - Ale odpowiedź Radwańskiej znakomita. Cztery kolejne piłki na konto Polki, gem wygrany na sucho i wyrównanie stanu rywalizacji.
    Skomentuj 1
    *0:1 - Gem wygrany przez Woźniacką na przewagi. Przy pierwszej okazji Dunka minimalnie pomyliła się (Polka sprawdziła ślad), ale przy drugim game poincie to Isia wyrzuciła bekhend w aut.
    Skomentuj 0
    Tenisistki zakończyły właśnie rozgrzewkę i są gotowe do rozpoczęcia spotkania! Jako pierwsza będzie podawać Woźniacka.
    Skomentuj 2
    Radwańska z Woźniacką mierzyły się dotychczas siedmiokrotnie i aż pięć z tych spotkań wygrała mająca polskie korzenie Dunka. Ostatnie starcie między nimi, podczas styczniowej imprezy w Sydney, zapisała jednak na swoje konto 23-letnia krakowianka. Miejmy nadzieję, że Isia powtórzy ten sukces również dzisiaj!
    Skomentuj 0
    Tenisistki są już na korcie i właśnie rozpoczęły rozgrzewkę.
    Skomentuj 0
    Spotkanie Polki z Dunką rozegrane zostanie wcześniej, bowiem z turnieju wycofała się Białorusinka Wiktoria Azarenka. W wyniku tej decyzji bez gry w półfinale znalazła się Andżelika Kerber, która będzie mogła teraz na spokojnie oglądać ostatnie spotkanie w Araki Colosseum. Jeśli Isia zwycięży Woźniacką, to o finał powalczy właśnie z Niemką.
    Skomentuj 0
    Od godziny 10:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu ćwierćfinałowego turnieju WTA Premier 5 w Tokio pomiędzy Agnieszką Radwańską a Dunką Karoliną Woźniacką.