Radwańska - Stephens na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Dziękujemy, że byli państwo z nami i już teraz zapraszamy na relację z meczu ćwierćfinałowego naszej tenisistki!
Skomentuj 1
Agnieszka Radwańska pokonała Sloane Stephens 4:6, 6:2, 6:0. Polka wygrała 11 ostatnich gemów i o półfinał spotka się z rozstawioną z numerem 30. Kirsten Flipkens, która po trzysetowym boju wygrała z Ajlą Tomljanović. Będzie to zatem przedsmak kwietniowego barażu o Grupę Światową II Pucharu Federacji, w którym Polki zagrają na wyjeździe z Belgijkami.
Skomentuj 0
Statystyki meczu: Radwańska - 12 kończących uderzeń i 22 niewymuszone błędy, Stephens - 21 piłek wygranych bezpośrednio i 38 błędów własnych.
Skomentuj 3
  • Bardzo Zły Zgłoś komentarz
    Aga podniosła, to prawda, ale Sloan znacznie obniżyła. Co by nie mówić, w efekcie jest zwycięstwo:) Niestety, dalej się upieram, że z Flipkens będzie trudniej.
    • ort222 Zgłoś komentarz
      przy jakiej "pomocy", odwrotnie Amerykanka robila szystko co potrafila aby wygrac mecz. ale starczylo tylko na 1 set, potem Aga znacznie podniosla poziom gry i bajka prysla
        Wspaniale 2 sety, powrot sztukmistrzyni z krakowa w pelnej okazalosci, gdyby nie bylo 1 seta to mecz mialby sie 6-2,6-0:), Aga zawsze zaczyna grac najlepiej gdy czuje sie zagrozona:)
        4:6, 6:2, 6:0 - Gem, set i mecz Radwańska! W ostatnim punkcie Stephens wyrzuca forhendowe minięcie.
        Skomentuj 1
          Trochę przy pomocy Sloan, ale Brawo Aga za powrót z otchłani. Z Flipkens niestety taryfy ulgowej nie będzie. Oby zagrała na centralnym, ale mam złe przeczucia, albo za dużo myślę o
          Czytaj całość
          teoriach spiskowych :)
          Drugiego Radwańska marnuje pakując bekhend w siatkę.
          Skomentuj 0
          Pierwszego meczbola Stephens broni forhendowym ostrzałem.
          Skomentuj 2
        • Lob + minięcie bekhendowe i trzy piłki meczowe!
          Skomentuj 0
          Bekhend Radwańskiej ląduje na linii. Podwójny błąd Stephens, 0-30.
          Skomentuj 0
          4:6, 6:2, 5:0* - Kolejne dwa punkty dla Radwańskiej. Polka po potwornej walce w końcu utrzymuje podanie, po tym jak Stephens wyrzuca bekhend.
          Skomentuj 1
            Wygląda na to, że Aga uciekł z pod topora! Z 5:0 już raczej nie przegra :)
            *4:6, 6:2, 4:0 - Return wymuszający błąd przynosi Sloane kolejną szansę na przełamanie, ale Radwańska broni się wygrywającym serwisem.
            Skomentuj 0
            *4:6, 6:2, 4:0 - Punkt dla Polki, ale Stephens doprowadza do równowagi, a następnie zdobywa trzeciego break pointa efektownym returnem forhendowym. Amerykanka nabiera się na slajsa krakowianki i wyrzuca krosa forhendowego. Znowu równowaga.
            Skomentuj 1
            *4:6, 6:2, 4:0 - Polka broni się serwisem, ale potężny return forhendowy daje Sloane drugiego break pointa. Polka broni się - sprowadzona do frontalnej defensywy posyła kapitalnego loba na koniec kortu!
            Skomentuj 0
            *4:6, 6:2, 4:0 - Przy 30-0, forhendem wymuszającym błąd Stephens kończy serię 16 punktów z rzędu Radwańskiej. Podwójny błąd Polki, wysoki lob Sloane i krakowianka smeczuje w siatkę. Break point!
            Skomentuj 0
            *4:6, 6:2, 4:0 - Zdeprymowana Stephens zaczyna od przestrzelenia smecza. Wspaniały kontra bekhendowa po linii Radwańskiej, forhend Amerykanki poza kortem i znowu trzy break pointy! Kolejny błąd Amerykanki i seria krakowianki trwa!
            Skomentuj 2
            • ankaanka Zgłoś komentarz
              No 1 set dobry w wykonaniu obu tenisistek,drugi Aga sie rozkreca,no a 3 skomentuje po meczu ,zeby nie ..... :)
              • Włókniarz Zgłoś komentarz
                zdeprymowana:) jak Sloane zaczyna nie isc to juz na calego,i bardzo dobrze w tym przypadku,brawo Aga
                4:6, 6:2, 3:0* - Isia serwuje asa oraz posyła głęboki bekhend na samą linię. Gema na sucho kończy wygrywającym serwisem!
                Skomentuj 2
                *4:6, 6:2, 2:0 - Bekhend Stephens ląduje w siatce i przełamanie na sucho staje się faktem!
                Skomentuj 1
                4:6, 6:2, 1:0* - Podwójny błąd oraz wyrzucony wolej przez Amerykankę dają Radwańskiej trzy szanse na przełamanie!
                Skomentuj 0
                Statystyki II seta: Radwańska - 2 kończące uderzenia i 5 niewymuszonych błędów, Stephens 8 piłek wygranych bezpośrednio i 9 błędów własnych.
                Skomentuj 0
                4:6, 6:2, 1:0* - Stephens dobiega do drop szota, ale odgrywa w taśmę. Gema kończy błąd bekhendowy Amerykanki.
                Skomentuj 0
                *4:6, 6:2, 0:0 - Piękna akcja Polki bekhend po linii + wolej forhendowy, ale po chwili nieudany drop szot i 30-30. Wygrywający serwis krakowianki, ale następnie wyrzucony bekhend i równowaga.
                Skomentuj 0
                4:6, 6:2 - Dwa kolejne punkty również dla Polki, która wygrywa II seta! Na koniec krakowianka minięciem bekhendowym po krosie wymusza błąd na znajdującej się przy siatce Stephens.
                Skomentuj 1
                4:6, 5:2* - Stephens rozpoczyna od akcji serwis + forhend, by po chwili wyrzucić bekhend, 15-15. Dobra odpowiedź Polki na serwis i Amerykanka wyrzuca forhend, próbując odegrać w stylu Agnieszki, z przysiadu.
                Skomentuj 1
                4:6, 5:2* - Piękny odwrotny kros forhendowy Polki w sam narożnik. Return Stephens poza kortem i Radwańska łatwo podwyższa prowadzenie!
                Skomentuj 2
                  Sloane pomogła. Aga trochę więcej życia włożyła i jest set! Ale co będzie w trzecim, tego chyba nawet najstarsi Indianie nie wiedzą :)
                  • Lea Zgłoś komentarz
                    Set dla Agnieszki będzie, oby tak dalej!
                    *4:6, 4:2 - I jest przełamanie! Polka zdobywa czwarty punkt z rzędu, popisując się kolejnym wspaniałym bekhendowym returnem.
                    Skomentuj 2
                    4:6, 3:2* - Bekhend Radwańskiej wymuszający błąd. Trzy kolejne punkty dla Stephens, która forhendem po linii i asem wychodzi na 40-15. Ale Radwańska walczy, return bekhendowy dający punkt bezpośrednio i równowaga!
                    Skomentuj 0
                    4:6, 3:2* - Stephens kończącym returnem forhendowym odrabia stratę przełamania.
                    Skomentuj 2
                    *4:6, 3:1 - Piękne minięcie forhendowe po krosie Stephens, ale Radwańska w kolejnej wymianie popisuje się bajecznym drop szotem. Forhend Polki w siatce i dwa break pointy dla Amerykanki!
                    Skomentuj 1
                    *4:6, 3:1 - Isia ryzykuje strzał z forhendu, ale nie trafia w kort. Stephens posyła wygrywający serwis, a następnie wyrzuca bekhend po dobiegnięciu do drop szota Polki. Sloane długą wymianę wieńczy kombinacją ostrego krosa forhendowego w sam narożnik i smecza. Gema do 15 Amerykanka wieńczy efektownym forhendem - w trakcie ostatniej wymiany na długiego woleja krakowianki odpowiedziała głębokim lobem.
                    Skomentuj 0
                    4:6, 3:0* - Piorunujący odwrotny kros forhendowy Stephens, ale to jedyny punkt zdobyty przez Amerykankę w gemie. Radwańska kończy wygrywającym serwisem.
                    Skomentuj 3
                    *4:6, 2:0 - Przy drugim break poincie bekhend pakuje bekhend w siatkę i Polka po raz pierwszy przełamuje Amerykankę!
                    Skomentuj 2
                    4:6, 1:0* - Dwa proste błędy Stephens i Radwańska ma dwa break pointy!
                    Skomentuj 0
                    Statystyki I seta: Radwańska - 3 kończące uderzenia i 13 niewymuszonych błędów, Stephens - 11 piłek wygranych bezpośrednio i 16 błędów własnych.
                    Skomentuj 0
                    4:6, 1:0* - Potężny bekhend oraz efektowny forhend Stephens, ale pozostałe cztery punkty dla Polki.
                    Skomentuj 0
                    4:6 - Forhend Radwańskiej w siatce i obrończyni tytułu w tarapatach!
                    Skomentuj 5
                    • Fabulous_Killjoy Zgłoś komentarz
                      Vlod: następny fan od święta? Kibicem jest się na dobre i na złe, a nie tylko w dobrych monetach. Radwa wspaniale rozpoczęła sezon, teraz ma słabszą dyspozycję. Normalna sprawa.
                      Pozwólcie jej wyjść z dołka. To silna dziewczyna, nie omieszka się podnieść!
                      • Vlod Zgłoś komentarz
                        Miodzio! Droga w dół rankingu trwa. Ambicja rodem z olimpiady nie zawodzi :(
                          Słabo to wygląda. Już wynik z Rybarikową nie nastrajał pozytywnie na spotkanie ze Sloane. Teraz mam tę czwartą rundę przed oczami i Aga jest przygaszona, niepewna siebie. Za to Stephens
                          spokojna. Zobaczymy, co będzie. To dopiero jeden przegrany set. C'mon Radwa!
                          Zobacz więcej komentarzy (2)
                          4:5* - Slajs bekhendowy Agnieszki poza kortem, po chwili return w siatce po wyrzucającym serwisie Sloane. Jeszcze jeden return poza kortem i trzy setbole dla Amerykanki!
                          Skomentuj 0
                          4:5* - Polka wychodzi na 40-30, ale nie trafia forhendu i równowaga. Stephens wyrzuca dwie piłki i Isia pozostaje w grze o wygranie I partii. Teraz musi przełamać Amerykankę.
                          Skomentuj 2
                          *3:5 - Radwańska popełnia dwa podwójne błędy z rzędu i 15-30.
                          Skomentuj 1
                          *3:5 - Stephens rozpoczyna od asa, a gema do 15 kończy wygrywającym serwisem.
                          Skomentuj 2
                          3:4* - Dwa Radwańska odpiera, ale przy trzecim popełnia podwójny błąd i mamy pierwsze w meczu przełamanie.
                          Skomentuj 4
                          Zobacz więcej komentarzy (1)
                          *3:3 - Minięcie bekhendowe po linii daje Stephens trzy break pointy!
                          Skomentuj 0
                          *3:3 - Dwa proste błędy Amerykanki i 30-0 dla Agnieszki. Faworytka gospodarzy zagrywa woleja, Polce nie wychodzi minięcie - piłka ląduje w siatce. Czarująca forhendem Stephens wraca z 0-30.
                          Skomentuj 1
                            Płakać się momentami chce. Piłki które powinny być kończącymi, zamiast tego, są tak słabo i delikatnie grane, że wracają z powrotem. Mam wrażenie, że rok temu w porównaniu do dnia
                            dzisiejszego, Aga był wulkanem sił i dynamiki!
                            3:2* - Znakomita akcja Stephens return + odwrotny kros forhendowy. Jeszcze jeden efektowny forhend Amerykanki, 15-30. Kombinacja drop szota i loba Agnieszki i 30-30. Krakowianka zdobywa także dwie kolejne piłki i po raz drugi wraca w gemie serwisowym z 15-30.
                            Skomentuj 3
                            *2:2 - Stephens prowadząc 30-15 popełnia podwójny błąd, ale efektowny forhend i wygrywający serwis dają jej wyrównanie stanu seta.
                            Skomentuj 0
                            Przypominamy, że wynik podajemy od strony Polki, a gwiazdka oznacza tenisistkę serwującą w gemie. Przykładowo, zapis 6:4, 3:2* oznacza, że Radwańska wygrała pierwszego seta 6:4, a w szóstym gemie drugiej partii podaje Stephens.
                            Skomentuj 0
                            2:1* - Polka w małych tarapatach, przegrywa 15-30, ale zdobywa trzy punkty z rzędu, gema kończąc wolejem.
                            Skomentuj 1
                            *1:1 - Stephens również traci tylko jeden punkt.
                            Skomentuj 0
                            1:0* - Radwańska rozpoczyna od utrzymania podania do 15.
                            Skomentuj 0
                            Sloane Stephens już zanotowała życiowy wynik w Miami - rok temu w III rundzie uległa Marii Szarapowej. Agnieszka Radwańska z reprezentantką gospodarzy zagra o czwarty z rzędu ćwierćfinał w rozgrywanej na Florydzie imprezy. Miejmy nadzieję, że Polka pokona Amerykankę po raz drugi (rok temu w trzech setach w Cincinnati) i zrobi kolejny krok w kierunku obrony tytułu!
                            Skomentuj 0
                            Sloane Stephens miała znakomity styczeń, którego zwieńczeniem był półfinał Australian Open. Później Amerykanka straciła animusz i w trzech kolejnych turniejach wygrała w sumie jeden mecz. W Indian Wells została pokonana przez Urszulę Radwańską. Dla Agnieszki Radwańskiej Stephens to trzecia przeszkoda na drodze do obrony największego tytułu w karierze.
                            Skomentuj 1
                            • Zapałka Zgłoś komentarz
                              Jeśli Aga wyjdzie skoncentrowana, to Sloane nie będzie wielką przeszkodą dla Polki.
                              Agnieszka Radwańska w poprzedniej rundzie wymęczyła trzysetowe zwycięstwo nad Magdaleną Rybarikovą. Wcześniej Polka łatwo rozprawiła się z Su-Wei Hsieh. Sloane Stephens w III rundzie otrzymała walkowera od Venus Williams, a w meczu otwarcia pokonała Olgę Goworcową, choć I seta przegrała 0:6.
                              Skomentuj 2
                              Od godz. 20:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu IV rundy turnieju WTA Premier Mandatory rozgrywanego w Miami pomiędzy Agnieszką Radwańską a Sloane Stephens.