Przysiężny - Isner na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
6:7(3), 6:4, 3:6 - Gem, set i mecz John Isner! Pewny serwis Amerykanin kończy mecz!
Skomentuj 3
Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo ze spotkania z udziałem Michała Przysiężnego! Przypominamy, że w czwartek o ćwierćfinał powalczy Jerzy Janowicz, którego rywalem może być sam Rafael Nadal! Na relację z kolejnego pojedynku łodzianina pragniemy już Państwa teraz serdecznie zaprosić!
Skomentuj 0
W ciągu dwóch godzin gry Michał Przysiężny zanotował 10 asów, osiem podwójnych błędów, 33 kończące uderzenia i 32 błędy własne. John Isner z kolei zagrał 27 asów, cztery podwójne błędy, 47 winnerów, a pomylił się 29 razy.
Skomentuj 0
Amerykanin w czwartek zmierzy się z wiceliderem rankingu Novakiem Djokoviciem.
Skomentuj 0
Po blisko dwóch godzinach gry John Isner pokonał Michała Przysiężnego i spotka się w III rundzie z Novakiem Djokoviciem. Polak zaprezentował się jednak przyzwoicie i kończy turniej z podniesioną głową.
Skomentuj 0
6:7(3), 6:4, 3:5* - Jeszcze jeden dobry serwis, trzy piłki meczowe!
Skomentuj 0
  • 6:7(3), 6:4, 3:5* - Dwa asy i 30-0.
    Skomentuj 1
    6:7(3), 6:4, 3:5* - Głogowianin zrobił swoje. Wygrał gema do zera, wieńcząc go 10 asem w meczu. Teraz jednak podaje Amerykanin!
    Skomentuj 0
    Prowadzimy także redakcyjnego Twittera w sam raz dla miłośników krótkich informacji i gotowych odnośników do wszystkich naszych artykułów.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 6:4, 2:5 - Isner wygrywa serwis do zera. Polakowi będzie trudno powrócić do gry, ale wciąż wszystko jest możliwe!
    Skomentuj 0
    6:7(3), 6:4, 2:4* - Przysiężny utrzymał serwis, ale wciąż potrzebne jest przełamanie serwisu rywala.
    Skomentuj 0
    Przy okazji, serdecznie zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku. A na nim najświeższe informacje ze światowych kortów i wszystko o startach Polaków!
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 6:4, 1:4 - Amerykanin utrzymał serwis "na sucho". Czy Polak będzie jeszcze w stanie odrobić stratę?
    Skomentuj 0
    6:7(3), 6:4, 1:3* - I przełamanie dla Johna Isnera!
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 6:4, 1:2 - Jeszcze jeden break point dla Isnera.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 6:4, 1:2 - Podwójny błąd Ołówka i szansa dla Amerykanina! Jednak Polak odpowiada serwisem!
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 6:4, 1:2 - Dużo błędów po stronie Ołówka, równowaga.
    Skomentuj 0
    Wieści z kortu numer 2: Łukasz Kubot i Robert Lindstedt przegrali 6:7(3), 6:7(5) z Maksem Mirnym i Horią Tecau. Białorusin i Rumun to rywale Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego w walce o Finały ATP World Tour.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 6:4, 1:2 - Szybkie 40-0 dla Isnera i wówczas Amerykanin ryzykuje drugim serwisem i popełnia podwójny błąd. W kolejnej akcji myli się jednak Polak, wyrzucając piłkę w aut.
    Skomentuj 1
    6:7(3), 6:4, 1:1* - Ale i nasz reprezentant jest w stanie utrzymać serwis bez straty punktu. Dwa asy głogowianina na koniec gema.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 6:4, 0:1 - Amerykanin rozpoczyna trzecią partię od utrzymania podania "na sucho".
    Skomentuj 0
    Wydawało się, że Amerykanin jest przy własnym serwisie nie do ruszenia, ale Polak był w stanie wykorzystać moment nieuwagi rywala i zdobyć jedynego jak na razie w meczu breaka. Michał Przysiężny w drugim secie miał dziewięć winnerów i 12 błędów własnych. John Isner z kolei zanotował 13 kończących uderzeń i 17 pomyłek.
    Skomentuj 0
    6:7(3), 6:4* - Gem i set Michał Przysiężny! Amerykanin wyrzucił w aut forhend!
    Skomentuj 3
    *6:7(3), 5:4 - Ależ zagranie z forhendu po linii Polaka! Trzeci setbol!
    Skomentuj 1
    *6:7(3), 5:4 - I druga też! Tym razem Polak wyrzucił bekhend!
    Skomentuj 1
    *6:7(3), 5:4 - Pierwsza okazja zmarnowana, forhend głogowianina trafia w siatkę.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 5:4 - Isner wyrzuca bekhend w aut! Dwie piłki setowe dla Polaka!
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 5:4 - I przełamanie! Isner popełnił podwójny błąd, Michał Przysiężny będzie serwował za chwile na seta!
    Skomentuj 3
    6:7(3), 4:4* - Fatalny błąd Isnera z forhendu i druga okazja dla Polaka!
    Skomentuj 2
    6:7(3), 4:4* - Szkoda, Ołówek wpakował return w siatkę.
    Skomentuj 0
    6:7(3), 4:4* - Break point dla Polaka!
    Skomentuj 0
    6:7(3), 4:4* - Trzy potężne serwisy Amerykanina i prowadzenie 40-30, ale Isner myli się i jest równowaga.
    Skomentuj 0
    6:7(3), 4:4* - 30-0 dla Polaka przy serwisie rywala!
    Skomentuj 0
    6:7(3), 4:4* - Dwa znakomite uderzenia z forhendu Ołówka i jest remis w drugim secie!
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 3:4 - I znów Polak ratuje się serwisem! To była trzecia okazja na przełamanie dla Amerykanina w całym spotkaniu.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 3:4 - I jeszcze jeden! Break point dla Isnera!
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 3:4 - Podwójny błąd głogowianina i jest po 30.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 3:4 - Bez szans! Isner ma już na koncie 20 asów! Właśnie wygrał kolejnego gema do zera.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    6:7(3), 3:3* - Ważny gem pada łupem Polaka! Dwa świetne serwisy i mamy remis w drugiej partii!
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 2:3 - Ołówek miał szansę skończyć gema, ale wyrzucić piłkę w aut i mamy równowagę.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 2:3 - Po dwóch świetnych akcjach, nasz reprezentant pakuj forhend w siatkę, a następnie popełnia podwójny błąd, po 30.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 2:3 - Isner niemal bezbłędny. Nawet drugie podanie Amerykanina jest trudne w odbiorze! Przysiężny nie jest w stanie przebić piłki po serwisie rywala i reprezentant USA wysuwa się na czoło w drugiej partii.
    Skomentuj 0
    6:7(3), 2:2* - Ale na szczęście Polak pilnuje własnego serwisu. Świetne uderzenie z forhendu, Isner wyrzuca piłkę w aut i jest gem wygrany do 30 przez głogowianina.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 1:2 - Amerykanin nie pozostawił w tym gemie żadnych złudzeń Polakowi! Dwa asy na koniec i pewnie wygrany serwis "na sucho"!
    Skomentuj 0
    6:7(3), 1:1* - Dwa kolejne punkty na koncie naszego reprezentanta! Amerykanin wyrzucił w ostatniej akcji return w aut.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 0:1 - Amerykanin wygrał dłuższą wymianę, ale Polak odpowiedział serwisem i jest po 30.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 0:1 - Isner otwiera drugiego seta od wygrania serwisu do 30.
    Skomentuj 0
    Po niezwykle zaciętej i wyrównanej pierwszej odsłonie Amerykanin pewnie wygrywa tie breaka i obejmuje prowadzenie w setach. Michał Przysiężny w premierowej partii miał trzy asy, dwa podwójne błędy, 14 kończących uderzeń i 11 błędów własnych. John Isner z kolei zagrał 12 asów, popełnił jeden podwójny błąd, a ponadto skończył 23 piłki i miał 11 pomyłek.
    Skomentuj 0
    6:7(3)* - Gem i set John Isner! Amerykanin trafia wolejem w linię i wygra seta po tie breaku!
    Skomentuj 2
    3-6* - Pierwszy setbol oddalony, ale teraz serwuje Isner.
    Skomentuj 1
    • tomasf33 Zgłoś komentarz
      Isner wygrywa 1 seta [b]7:6 (7-3)[/b] po 49 min.Mam nadzieje,że Michał zagra lepiej w 2 secie :)
      *2-6 - Jeszcze jeden rewelacyjny return Isnera. Cztery piłki setowe dla Amerykanina.
      Skomentuj 1
      *2-5 - Potężny serwis Isnera! Przysiężny posyła return w siatkę.
      Skomentuj 0
      2-4* - Pewna akcja Amerykanina przy siatce. Zmiana stron.
      Skomentuj 0
      2-3* - Wydawało się, że Polak popełnił podwójny błąd, ale sprawdził ślad i akcja została powtórzona. W powtórce Isner zagrał rewelacyjny return po linii. Mini break dla Amerykanina!
      Skomentuj 0
      *2-2 - Była szansa dla Amerykanina, ale wyrzucił on bekhend w aut.
      Skomentuj 2
      *1-2 - I jeszcze jeden znakomity drugi serwis Amerykanina.
      Skomentuj 0
      1-1* - Dobry serwis Isnera.
      Skomentuj 0
      1-0* - Polak wygrywa pierwszy punkt.
      Skomentuj 0
      *6:6 - Seria znakomitych serwisów Amerykanina, Polak wyrzuca bekhend w aut i mamy tie break! Nie powinno to być dla nikogo żadną niespodzianką.
      Skomentuj 0
      6:5* - Kapitalnie! Polak wygrywa serwis "na sucho", w dwóch ostatnich akcjach zagrywając dwa winnery z forhendu po krosie.
      Skomentuj 0
      *5:5 - Tylko jeden błąd ze strony Isnera. Tenisista z Greensboro znów nie ma problemów z utrzymaniem serwisu. Gema wygrywa do 15, a kończy 10. asem w całym meczu.
      Skomentuj 0
      5:4* - Przysiężny utrzymał serwis do 30. W ostatniej akcji popisał się znakomitym wolejem tuż przy siatce.
      Skomentuj 0
      *4:4 - Kolejny pewnie utrzymany serwis przez Isnera. Amerykanin serwuje dziewiątego asa w tym spotkaniu i wygrywa gema do 15.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      4:3* - Brawo! Dwa serwisy kończą sprawę. Polak znów wysuwa się na prowadzenie!
      Skomentuj 0
      *3:3 - I znowu Amerykanin popełnił błąd przy okazji na przełamanie.
      Skomentuj 0
      *3:3 - Podwójny błąd Ołówka, a w kolejnej akcji Isner pewnie kończy woleja przy siatce i ma break pointa!
      Skomentuj 0
      *3:3 - Potężne serwisy i uderzenia z forhendu pozwalają Amerykaninowi pewnie wygrać gema do 15.
      Skomentuj 0
      Dosyć ciekawe zachowanie naszego reprezentanta. Przysiężny w czasie przerwy, w przeciwieństwie do swojego przeciwnika, nie siedzi na ławce, lecz przy niej stoi. Z podobnego zachowania znany jest m.in. Dustin Brown.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      3:2* - I trzeci gem na koncie Polaka! Ołówek skończył gema asem!
      Skomentuj 0
      *2:2 - Niebezpieczeństwo oddalone! Isner wyrzucił return w aut!
      Skomentuj 0
      *2:2 - Przysiężny wyrzucił piłkę w aut i zrobiło się 15-30, ale w kolejnej akcji piłka zahaczyła o siatkę i zrobiło się po 30. Polak znów popełniał błąd i jest break point dla Amerykanina!
      Skomentuj 0
      *2:2 - Amerykanin odpowiedział w swoim stylu. Kilka potężnych serwisów, winner z forhendu w ostatniej akcji i gem wygrany "na sucho".
      Skomentuj 0
      2:1* - Pewnie utrzymany serwis przez Polaka! Świetne minięcie, potem as i szybkie 40-0. W kolejnej akcji Przysiężny wyrzuca piłkę w aut, ale po chwili myli się także Isner.
      Skomentuj 0
      *1:1 - Amerykanin popełnia podwójny błąd i robi się po 30. W kolejnej akcji jednak wymusza błąd głogowianina wypadem do siatki, a następnie zagrywa asa.
      Skomentuj 0
      1:0* - Isner popisuje się znakomitym returnem, ale po chwili Przysiężny zagrywa asa i ma szansę skończyć gema. Po dłuższej wymianie Amerykanin wyrzuca piłkę w aut i jest gem na koncie naszego zawodnika!
      Skomentuj 0
      Zaczynamy! Podaje nasz reprezentant!
      Skomentuj 2
      Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Pierre Bacchi. Przypominamy, że stawką tego spotkania jest pojedynek o ćwierćfinał z Serbem Novakiem Djokoviciem!
      Skomentuj 0
      Jesteśmy już po ceremonii losowania. Trwa regulaminowa rozgrzewka.
      Skomentuj 1
      Polak i Amerykanin są już na korcie!
      Skomentuj 0
      Kort numer 1 jest już przygotowany. Wkrótce powinni pojawić się na nim obaj tenisiści.
      Skomentuj 0
      Od godz. 11:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju ATP World Tour Masters 1000 rozgrywanego na kortach twardych w Paryżu pomiędzy Michałem Przysiężnym a Johnem Isnerem.