WTA Katowice, II runda: Magda Linette - Stefanie Voegele na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 6:2 - Gem, set i mecz Magda Linette! Polka zmusiła rywalkę do błędu!
Skomentuj 3
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami. Zapraszamy na naszą piątkową relację z meczu Magdy Linette z Pauline Parmentier, a tymczasem życzymy dobrej nocy!
Skomentuj 1
Przeciwniczką Polki w piątkowym ćwierćfinale będzie Francuzka Pauline Parmentier. Ich pojedynek rozegrany zostanie o godz. 18:00.
Skomentuj 0
Nie mamy Agnieszki Radwańskiej, ale Magda Linette wynagrodziła fanom jej brak! Polka awansowała do ćwierćfinału Katowice Open, osiągając lepszy wynik niż przed rokiem!
Skomentuj 2
Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 5:2* - Kapitalny dropszot! Polka ma dwa meczbole!
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 5:2* - Linette zagrała winnera po linii z forhendu i jest o dwie piłki od zwycięstwa.
Skomentuj 0
  • Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 5:2* - Wygrywający return Stefanie Vögele! Szwajcarka pozostaje w grze!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 5:1 - Voegele trafiła piłką w kort i zdobyła punkt. Szwajcarka ma drugiego break pointa.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 5:1 - Doskonały serwis! Równowaga!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 5:1 - Minimalnie zepsuty forhend przez poznaniankę i break point dla rywalki.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 5:1 - Voegele posłała piłkę w wolny kort i jest po 30.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 5:1 - Świetny serwis! Jeszcze dwa punkty!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 5:1 - Tym razem taśma pomogła Szwajcarce. Po chwili jednak Voegele zepsuła forhend i jest po 15.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 5:1 - Przełamanie! Magda Linette skończyła punkt przy siatce pewnym wolejem!
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 4:1* - Piłka po taśmie wpadła w korytarzu deblowym. Break point dla Linette!
    Skomentuj 2
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 4:1* - I trzeci punkt na gema zmarnowany przez Voegele.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 4:1* - Jeszcze jedna szansa na gema dla Voegele, ale Linette posłała wygrywający return po linii!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 4:1* - Voegele miała szansę na gema, ale po returnie Polki posłała forhend w aut.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 4:1* - Szkoda, rywalka obroniła trzy break pointy!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 4:1* - Voegele wpakowała bekhend w siatkę i Linette ma trzy break pointy!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 4:1* - Pewnie wygrany serwis przez Polkę do 15.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 3:1 - Zepsuła teraz Polka piłkę i Szwajcarka wygrała gema do 40.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 3:0* - Linette miała trzeciego break pointa, ale posłała forhend w aut!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 3:0* - Szwajcarka doprowadziła do równowagi.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 3:0* - Poznanianka gra jak natchniona! Kapitalny return i ma dwa break pointy!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 3:0* - Polka ruszyła do przodu i zmusiła rywalkę do błędu drajw-wolejem. 30-15 dla Linette.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 3:0* - Coś niesamowitego! Magda Linette posłała wygrywające uderzenie po krosie i wygrała piątego gema z rzędu!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 2:0 - Przełamanie! Po dłuższej wymianie Magda Linette posłała pewnego smecza!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 1:0* - Break point dla Linette! Doskonały skrót!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 1:0* - Coraz lepiej radzi sobie na korcie Polka, tylko serwis ratuje Szwajcarkę.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 1:0* - Dwa błędy Szwajcarki i Polka wygrała gema ze stanu 0-30!
    Skomentuj 2
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 0:0 - Mądra gra Polki. Szwajcarka zepsuła bekhend i jest po 30.
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5, 0:0 - Zaczynamy trzeciego seta! Szwajcarka posłała wygrywającego woleja i prowadzi 30-0.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 7:5 - Voegele zepsuła bekhend! Gem i set Magda Linette!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 6:5* - Linette trafiła uderzeniem po krosie i ma dwa setbole!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 6:5* - Szwajcarka wygrała pierwszy punkt przy siatce, lecz po chwili popełniła podwójny błąd. 15-15.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 6:5* - Błąd z bekhendu Voegele i poznanianka prowadzi w drugim secie. Będzie przełamanie, czy panie zagrają tie breaka?
    Skomentuj 2
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 5:5 - Nie ma gema dla Polki, ale po świetnym uderzeniu po linii nasza tenisistka znów ma szansę.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 5:5 - Świetne uderzenie z forhendu po krosie i okazja na gema dla Linette.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 5:5 - Ale i Voegele popełniła dwa proste błędy i jest po 30.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 5:5 - Dwa błędy Linette i 30-0 dla rywalki.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 5:5 - Świetny serwis Voegele, błąd przy returnie Linette i gem do 40 dla Szwajcarki.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 5:4* - Voegele posłała doskonały serwis, lecz w kolejnej krótkiej wymianie wyrzuciła bekhend.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 5:4* - Szwajcarka miała szansę na gema, ale po świetnym winnerze po linii Linette doprowadziła do równowagi.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 5:4* - Nie przebiła piłki na drugą stronę Szwajcarka i Polka jest o dwa punkty od seta!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 5:4* - Świetna akcja, Polka posłała uderzenie po krosie i Voegele już tego nie odebrała. Gem do 15 dla poznanianki i czas na przełamanie!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 4:4 - Polka zagrała podwójny błąd, lecz po chwili odpowiedziała asem. 40-15.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 4:4 - Błąd Polki przy siatce i gem do 40 dla Szwajcarki. Teraz Polka musi utrzymać podanie!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 4:3* - Po świetnym minięciu Voegele miała trzecią okazję na gema, lecz Polka odpowiedziała kolejnym wolejem.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 4:3* - I jest równowaga! Świetny wolej Linette!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 4:3* - Voegele miała dwie okazje na gema, ale przy pierwszym Linette zagrała genialnie po linii.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 4:3* - Dwa błędy Polki i 30-0 dla Szwajcarki.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 4:3* - Wybiegała teraz punkt Magda Linette. Polka prowadzi w drugiej partii!
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 3:3 - Miała Polka okazję na gema, ale Szwajcarka skontrowała ją i zdobyła punkt. 40-30.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 3:3 - Kolejna świetna akcja przy siatce i trzeci as! 30-0 dla Linette.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 3:3 - I przełamanie! Magda Linette ruszyła do przodu po returnie i skończyła punkt wolejem!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 2:3* - Błąd Voegele i Linette ma break pointa!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 2:3* - Ależ wymiana! Linette zwieńczyła ją smeczem. Aż zacisnęła pięść!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 2:3* - Polka powitała rywalkę cudownym returnem, ale Szwajcarka dwukrotnie odpaliła serwis i wyszła na 30-15.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 2:3* - Długie zagranie Linette ratują ją jeszcze przed stratą serwisu, ale po chwili Stefanie Vögele posłała kończące uderzenie z forhendu po krosie. Przełamanie i prowadzenie Szwajcarki w drugim secie!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 2:2 - Po krótkiej wymianie Polka zepsuła slajsa i dwa break pointy ma rywalka!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 2:2 - Podwójny błąd Linette i 15-30.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 2:2 - Kapitalna odpowiedź Voegele, która również nie straciła punktu. Mamy remis w drugiej partii.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 2:1* - Perfekcyjny gem ze strony poznanianki, która znów prowadzi w drugim secie!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 1:1 - Polka wygrała dwie wymiany i wysunęła się na 30-0.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 1:1 - Dwa doskonałe serwisy Stefanie Vögele, która utrzymała serwis do 40!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 1:0* - Szkoda, poznanianka posłała piłkę w siatkę.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 1:0* - Zepsuty bekhend przez Voegele i break point dla Polki!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 1:0* - Polka odpowiada! Dobre uderzenie na linię końcową i jest po 30.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 1:0* - Piękna akcja z obu stron, ale punkt po uderzeniu przy siatce zdobyła Voegele. 30-0.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:6, 1:0* - Przy drugiej okazji Magda Linette posłała drugiego w meczu asa i przerwała serię sześciu przegranych gemów!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6, 0:0 - Świetny stop-wolej. Trzy szanse dla Polki na wygranie gema.
    Skomentuj 1
    Z taką grą trudno będzie Linette osiągnąć korzystny wynik. Polka po 28 minutach przegrała zdecydowanie pierwszego seta, a do tego teraz poprosiła o interwencję medyczną.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:6 - Linette zepsuła bekhend. Gem i set Stefanie Vögele!
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:5* - Szwajcarka wygrała starcie przy siatce i ma okazję zwieńczyć seta.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:5* - Ależ zagranie ze strony Polki! Cudowne uderzenie z bekhendu po linii!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:5* - Polka wyrzuciła return. Setbol dla Szwajcarki!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:5* - Jeszcze jeden winner, ale po chwili Polka wpakowała piłkę w siatkę. Po 30.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:5* - Polka skończyła punkt uderzeniem po linii. Brakuje jej dziś takich zagrań.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:5* - Stefanie Vögele wyrzuciła return, ale po chwili Linette zepsuła przy siatce prostego drajw-woleja! Szwajcarka podaje po seta!
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:4 - I jeszcze jeden prosty błąd poznanianki. Dwa break pointy dla Szwajcarki.
    Skomentuj 2
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:4 - Linette znów wyrzuciła piłkę w aut i grozi jej ponowna utrata serwisu. 15-30.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:4 - Świetny serwis Szwajcarki, a po chwili Linette wyrzuciła bekhend. Czwarty z rzędu gem na koncie Stefanie Vögele!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:3* - Kapitalna akcja i cudowne zagranie Linette po linii! Równowaga.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:3* - Piękny dropszot Szwajcarki, która ma okazję na czwartego gema z rzędu.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:3* - Dwa proste błędy Voegele i robi się po 30.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:3* - Nie wytrzymała kolejnej wymiany Linette. Rośnie przewaga na korcie jej rywalki.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:3* - Pierwszy break point Szwajcarka zmarnowała, ale przy drugiej okazji posłała wygrywający forhend po krosie! Bardzo mądra gra Stefanie Vögele!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:2 - Cudowny dropszot i spokojny wolej. Trzy break pointy dla Voegele!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:2 - Piękne minięcie ze strony Szwajcarki, która wysunęła się na 30-0.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:2 - Szwajcarka poszła za ciosem i wygrała własny serwis "na sucho". Coraz więcej błędów ze strony Linette.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 1:1* - I przełamanie! Stefanie Vögele pewnie wykorzystała pierwszą szansę!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:0 - Podwójny błąd, posłany w aut bekhend przez Polkę i Szwajcarka ma dwie okazje na szybkie odrobienie strat.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:0 - Polka zaczęła od asa, lecz po chwili zepsuła woleja. 15-15.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele *1:0 - Voegele obroniła pierwszego break pointa pewnym uderzeniem z forhendu, ale przy drugim Magda Linette zmusiła ją do błędu chytrym płaskim zagraniem z bekhendu!
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Stefanie Vögele 0:0* - Błąd Szwajcarki i dwa break pointy dla Polki!
    Skomentuj 1
    Magda Linette - Stefanie Vögele 0:0* - Polka ruszyła do przodu i skończyła wymianę uderzeniem z bekhendu po linii. 30-15 dla Linette.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy! Podaje Stefanie Vögele.
    Skomentuj 0
    Będzie to pierwsze starcie obu pań na zawodowych kortach, więc zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Na stołku sędziowskim Chorwatka Adelka Cinko.
    Skomentuj 0
    Tenisistki są już na korcie i właśnie się rozgrzewają. Jeszcze kilka minut i zaczynamy!
    Skomentuj 0
    Magda Linette rozegra dziś 400. mecz na zawodowych kortach. Jej rywalką będzie klasyfikowana na 117. miejscu w rankingu WTA Stefanie Vögele. Szwajcarka w listopadzie 2013 roku była już 42. rakietą świata, więc nie będzie to dla Polki łatwe spotkanie.
    Skomentuj 0
    Koniec meczu! Timea Babos wygrała 1:6, 6:4, 7:5 i w piątek zmierzy się z Jeleną Ostapenko. Już za kilka minut na korcie pojawią się Polka i Szwajcarka.
    Skomentuj 0
    Na korcie w Spodku trwa jeszcze pojedynek Viktoriji Golubić z Timeą Babos. Panie grają trzeciego seta, w którym wynik jest 5:5.
    Skomentuj 0
    Zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju WTA International na kortach twardych w Katowicach rozgrywanego pomiędzy Magdą Linette a Stefanie Vögele. Początek spotkania o godz. 18:00. Nasza relacja rozpocznie się o godz. 17:45.