117
16
7
9

Przełamanie serwisu Słowaczki na tym samym etapie drugiego seta jak pierwszego. To świetny prognostyk. Po krótkiej przerwie Magdalena Fręch będzie serwować na wygranie całego meczu. Tak blisko i tak daleko zarazem.

FRĘ 15 : 0 KAR

Świetnie Magdalena Fręch na początek gema serwisowego przeciwniczki. Trafiła wyśmienicie po prostej.

40
16
komentarz

Po czterech gemach wygranych przez zawodniczkę odbierającą, teraz cztery kolejne zwycięstwa serwującej. Tak to się żyje na korcie numer 14. Wimbledonu.

8
4
3
4
1
II SET (3 : 4)

W czasie przerwy reprezentantka Polski nieco uzupełniła energię. Druga partia wchodzi w decydującą fazę. Magdalena Fręch musi podkręcić tempo podobnie jak w poprzednim secie. Na razie przedłużona wymiana zakończona autowym zagraniem Anny Karoliny Schmiedlovej.

20
8
4
3
4
ikonka Gem dla: A. Karolina Schmiedlova

Seria ciekawych akcji Anny Karoliny Schmiedlovej, a na dodatek sprawiła ona problem przeciwniczce swoimi serwisami. 4:3 dla Słowaczki w drugim secie.

1
4
8
13
II SET (3 : 3)

Gem serwisowy dla Magdaleny Fręch. Na razie cios za cios w drugim secie. Tenisistki nie pozwalają sobie odjechać na odległość większą niż jeden gem. Za moment Anna Karolina Schmiedlova będzie serwować nowymi piłkami.

10
5
1
4
II SET (2 : 3)

Serwuje już pod większą presją Magdalena Fręch.

27
6
5
3

Mocniej ryzykuje zawodniczka ze Słowacji, przez co przeplata winnery z niewymuszonymi błędami. Ostatnio więcej tych wygrywających piłek, dlatego to Anna Karolina Schmiedlova jest na prowadzeniu 3:2 w drugim secie.

4
2
6
7
FRĘ 0 : 15 KAR
II SET (2 : 2)

Anna Karolina Schmiedlova próbuje utrzymać własne podanie.

5
3
2
4
14

Tak oto we wszystkich czterech gemach drugiego seta zwyciężała zawodniczka odbierająca. Trzeba zacząć bić na alarm, kiedy wygra tenisistka serwująca. Poza tym mocno irytujący swoimi okrzykami fan Słowaczki na trybunie. Chyba przyszedł niedawno.

6

Nie było to banalne zadanie, ale Magdalena Fręch odebrała podanie Słowaczce i jest na prowadzeniu 6:4, 2:1 z przewagą przełamania. Widać jednak po poirytowanej przeciwniczce, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa na korcie.

10

Gra wznowiona. Gorsza wiadomość jest taka, że Magdalena Fręch została przełamana.

4
2
11
18
FRĘ 40 : A KAR
II SET (1 : 0)

Przerwa w grze po niebezpiecznie wyglądającym poślizgnięciu Polki...

7

Magdalena Fręch serwuje na powiększenie prowadzenia.

42
11
2
2
3

Bardzo obiecujące otwarcie drugiego seta. Podobnie jak w poprzednim, Magdalena Fręch ekspresowo odebrała podanie przeciwniczce. Anna Karolina Schmiedlova w coraz większych opałach.

1

Bez zbędnego przedłużania pora na drugiego seta.

2

Magdalena Fręch rozpoczęła dobrze gema serwisowego.

41
15
1
1

Przełamanie serwisu Słowaczki w ważnym momencie pierwszego seta. Po przerwie Magdalena Fręch będzie serwować na wygranie partii. Skoncentrowana Polka konsekwentnie wypunktowała chyba nieco rozluźnioną przeciwniczkę.

I SET (3 : 4)

Nie bez problemu, ale utrzymała własne podanie Słowaczka. Bez rewelacji grają returnem obie zawodniczki na tym etapie meczu. Dlatego trudno marzyć o przełamaniu. Po przerwie Magdalena Fręch będzie serwować nowymi piłkami.

3
7
7
I SET (3 : 3)

Spory ruch wokół kortu. Jeżeli ktoś przystanął i postanowił dłużej pooglądać mecz Magdaleny Fręch, to aktualnie zajmuje się ona odbieraniem serwisów Anny Karoliny Schmiedlovej.

4
1
1
2

Przerwane krótkie, bo krótkie, ale pasmo niepowodzeń w gemach Magdaleny Fręch. Dużo zrobiło w tej rozgrywce podanie trzeciej rakiety polskiego tenisa. 3:3 w pierwszym secie.

19
10
2
2
4
I SET (2 : 3)

I na przewagi, chociaż było 40:0 dla Polki.

6
2
1
9
11

Serwuje Magdalena Fręch. Pierwsza piłka w gemie dla reprezentantki Polski po autowym returnie przez środek kortu.

31
11
2
1
1

Chwila oddechu i przyda się, ponieważ Magdalena Fręch okazała się gorsza od łapiącej rytm przeciwniczki w trzech kolejnych gemach. Anna Karolina Schmiedlova na prowadzeniu 3:2 w pierwszym secie.

11

Rozpędziła się Anna Karolina Schmiedlova, ale raczej można było się tego spodziewać. Jeżeli w tym gemie utrzyma własne podanie, to po raz pierwszy będzie na prowadzeniu w secie.

2
1
3
5
14

I niepowodzenie w czwartym gemie pierwszego seta. Anna Karolina Schmiedlova odrobiła stratę przełamania z premierowego gema i zabawa rozpoczyna się praktycznie od początku.

3

Po krótkiej przerwie na złapanie oddechu serwuje Magdalena Fręch. Utrzymanie własnego podania zagwarantuje jej powodzenie w pierwszym secie, ale na razie jeszcze pozostało sporo kroków do wykonania.