3
1
1
1

Tak blisko zejścia z kortu w roli zwyciężczyni jest Simona Halep, a sytuacja Magdaleny Fręch bardziej niż podbramkowa.

9

Idzie po swoje Simona Halep. Przewaga dwóch przełamań, niewiele brakuje jej do zamknięcia tego meczu. Magdalena Fręch może i waleczna, ale zdecydowanie mniej skuteczna.

1
10
11
FRĘ 0 : 40 HAL
II SET (1 : 3)

Trzy szanse na przełamanie ma rozpędzona Rumunka.

1
5
11

3:1 dla Simony Halep. Wynik, jaki jest, każdy widzi, także Magdalena Fręch ma coraz mniej czasu na dokonanie spektakularnego zwrotu akcji. Rumunka jako pierwsza w drugim secie obroniła własne podanie.

1
1
5
11
II SET (1 : 2)

Simona Halep chce przerwać złą serię serwujących w drugim secie.

3
1
3
16

Śmiało można było typować, że rywalizacja w drugim secie będzie bardziej wyrównana niż na początku pierwszego. Zacięta rozgrywka przy serwisie Magdaleny Fręch, walka na przewagi i niestety, Polka po raz czwarty w meczu straciła własne podanie.

ikonka Gem dla: M. Fręch

Magdalena Fręch odgryzła się przełamaniem powrotnym w drugim gemie drugiego seta. Bardzo dobra reakcja Polki na wcześniejsze niepowodzenie!

67
33
2
2
2
II SET (0 : 1)

Serwuje Simona Halep i stara się powiększyć prowadzenie w drugim secie.

6
3
8
19

Ponownie nieudane otwarcie seta przez Magdalenę Fręch. Seria pomyłek, co prawda sprowokowanych przez Simonę Halep, ale jednak pomyłek. Od razu przełamanie serwisu Polki na starcie drugiej partii.

4
3
2
10
21
I SET (0 : 0)

Magdalena Fręch rozpoczyna drugiego seta serwisem.

I SET (4 : 6)

Simona Halep przystąpiła do zdecydowanego natarcia od początku pierwszego, zakończonego wynikiem 6:4 seta. Zyskała dużą przewagę pod względem energii i dokładności serwisu. Ponadto dwukrotnie przełamała Magdalenę Fręch. Dobrym prognostykiem jest to, że Polka poprawiała się wraz z upływem gemów w pierwszej rundzie.

2
2
12
12
I SET (4 : 5)

Simona Halep ponownie próbuje zamknąć seta przy własnym serwisie.

1
1
12
23

Trzeci z rzędu gem Magdaleny Fręch. Brakuje jednego do odrobienia strat z nieudanego początku seta.

I SET (3 : 5)

Coraz ciekawiej grająca Magdalena Fręch broni własnego podania.

88
23
1
2
1

W tym gemie przede wszystkim Magdalena Fręch popisała się imponującym lobem w pobliże linii końcowej boiska. Nieco rozluźniona przeciwniczka popełniła na koniec podwójny błąd serwisowy. Tak oto Polka przełamała serwis przeciwniczki i zmniejszyła stratę. 3:5.

2

Gem na czysto zakończony asem serwisowym. 2:5 z perspektywy Magdaleny Fręch w pierwszym secie, a po przerwie Simona Halep będzie serwować nowymi piłkami na wygranie partii.

I SET (1 : 5)

Magdalena Fręch przed szansą na poprawienie niekorzystnego wyniku seta.

32
16
4
3
3

Jeszcze bez break pointa Magdalena Fręch, a to wyklucza dobranie się do serwisu przeciwniczki. 5:1 dla Simony Halep, która przeważa nad reprezentantką Polski pod względem energii i dokładności podania.

6

Pierwszy gem w meczu dla Magdaleny Fręch i oby był to dobry prognostyk przed dalszą częścią rywalizacji. Możliwość złapania oddechu dla obu tenisistek po autowym returnie Simony Halep.

22
5
1
I SET (0 : 4)

Pora na zryw do walki Magdaleny Fręch. W tym gemie serwuje.

25
8
3
1

0:4. Także na razie Simona Halep nie pozostawia wątpliwości Magdalenie Fręch. Rumunka w miarę pewnie w gemach serwisowych i dwóch brakuje jej do zamknięcia pierwszego seta.

1
5
6
I SET (0 : 3)

Po krótkiej przerwie serwuje Simona Halep.

1
3
6
12

Na razie inicjatywa w wymianach zawodniczki z Rumunii. To ona ma przewagę i wybiera kierunki biegania Magdaleny Fręch. Sytuacja w pierwszym secie zrobiła się wcześnie nieprzyjemna. 3:0 po długiej wymianie, w której Simona Halep świetnie przeszła z defensywy do ataku i sprowokowała błąd rywalki.

1
4
3
I SET (0 : 2)

Niebezpiecznie serwowała Simona Halep. Nie poradziła sobie w returnie Magdalena Fręch i po przegranym gemie serwisowym, nie było odpowiedzi reprezentantki Polski. 2:0 dla Rumunki na początku pierwszego seta.