3
2
ikonka Gem dla: L. Bronzetti
II SET (5 : 2)

Nie mówi o tym za specjalnie wynik, ale Lucia Bronzetti gra lepiej niż w pierwszym secie. Potrafi zachwycić pięknym zagraniem, ale nie potrafi wyeliminować błędów. Na razie reprezentantka Włoch przynajmniej wygrała własne podanie.

8
6
15
17
30
II SET (5 : 1)

Oby prosto do celu, ponieważ długi mecz Huberta Hurkacza spowodował godzinne opóźnienie w harmonogramie. Magda Linette wygrała na przewagi własne podanie i ma kilka szans na zakończenie tego meczu. 5:1 tak samo jak w pierwszym secie.

111
45
2
1
II SET (4 : 1)

Magda Linette rozpoczęła gema od pięknego bekhendu po linii, który jest jej znakiem rozpoznawczym. Później pojawiło się trochę błędów, przez co rozgrywka była wyrównana. Polka miała w niej delikatną inicjatywę i po autowym zagraniu Włoszki jest drugie przełamanie. 4:1 dla Linette.

123
52
5
1
2
II SET (3 : 1)

Magda Linette musi w planie minimum bronić własnego podania do zakończenia meczu. Prognozy są raczej optymistyczne. Od początku spotkania Lucia Bronzetti nie przycisnęła jako odbierająca i nawet nie wywalczyła dla siebie break pointa.

91
36
3
4
2
II SET (2 : 1)

Reprezentantka Włoch podejmuje maksymalne ryzyko, ponieważ nie ma już dużo do stracenia. Po całej serii przegranych gemów zdesperowana Lucia Bronzetti przełamała się.

8
3
14
19
27
II SET (2 : 0)

Magda Linette miała możliwość zbudowania przewagi na początku drugiego seta. Okoliczności są sprzyjające, ponieważ Lucia Bronzetti jest zagubiona i nie ma pomysłu na zagrożenie poznaniance. Na razie 2:0 dla Polki.

73
32
2
1
1
II SET (1 : 0)

I emocjonujemy się już wydarzeniami w drugim secie. Lucia Bronzetti rozpoczęła od gema serwisowego i chciała pokazać rozdrażnienie wcześniejszymi niepowodzeniami. Pokazała jednak kompletne wyprowadzenie z równowagi. Magda Linette przełamała przeciwniczkę po raz trzeci z rzędu i prowadzi 1:0.