KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wiosenne przebudzenie w Dolinie Charlotty z Robertem Korzeniowskim

W kwietniu w Dolinie Charlotty zorganizowany zostanie Charlotta Trail. To idealny moment na aktywne rozpoczęcie wiosny. Ambasadorem przedsięwzięcia został Robert Korzeniowski.
 Redakcja
Redakcja
Charlotta Trial Materiały prasowe / Charlotta Trial

Termin: 27 kwietnia 2019

Dolina Charlotty wraz z klubem Roberta Korzeniowskiego RK Athletics przygotowała specjalną ofertę dla gości. Aktywny, sportowy weekend z nutą relaksu, podczas którego na gości czekać będą treningi biegowe i fitness walkingowe z trenerem RK Athletics, pakiety startowe na Charlotta Trail oraz masaże regeneracyjne w Charlotta SPA. Do tego wszystkiego spotkanie z samym Robertem Korzeniowskim.

Miejsce: Dolina Charlotty Resort & SPA

Całość wydarzeń odbędzie się w kompleksie obiektów Doliny Charlotty Resort & SPA. To miejsce znane wszystkim, którzy poszukują wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych przeżyć, a jednocześnie pragną wypocząć w relaksującym otoczeniu. Dolina Charlotty zapewnia szereg atrakcji zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Do dyspozycji oddane są ZOO z Krainą Bajek i Fokarium, Park Linowy, jazda konna, wypożyczalnia sprzętu wodnego i łowiska, ponadto kręgielnia, bilard, gry elektroniczne, sale zabaw z małpim gajem oraz luksusowy Basen i SPA. Na deskach amfiteatru Doliny Charlotty gościły m.in. takie sławy jak Ian Gillian, Carlos Santana, Alice Cooper, Bob Dylan i Robert Plant.

Trasa: 12km Bieg, 6km Fitness Walking, cross

Unikatowa na skalę polski, niepowtarzalna w pełni crossowa trasa, prowadząca przez ZOO i las na terenie obiektów Doliny Charlotty, z dala od szumu i zgiełku miast.
3 czterokilometrowe pętle przygotowane dla biegaczy, oraz jedna większa i jedna mniejsza dla walkerów.

Ambasador przedsięwzięcia

Robert Korzeniowski to postać znana i podziwiana nie tylko w kręgu zapalonych kibiców lekkoatletyki. Czterokrotny Mistrz Olimpijski, wielokrotny mistrz świata w chodzie sportowym, jest patronem i dyrektorem wydarzeń odbywających się w Dolinie Charlotty. Pomysłodawca Fitness Wakingu - sportu bezpiecznego dla wszystkich niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania treningowego.

Unikalne wartości: Fitness Walking

Pomysłodawcą Fitness Walkingu jest sam Robert Korzeniowski. Ta prosta dyscyplina uprawiana może być przez wszystkich niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania treningowego. Fitness Walking to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują bezpiecznej formy ruchu, która jednocześnie daje możliwość przyjemnej sportowej rywalizacji. Sam Robert zapowiada przeprowadzenie rozgrzewki dla wszystkich walkerów oraz start w tej konkurencji.

Strona www: www.trail.charlotta.pl
FB: www.facebook.com/CharlottaTrail

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×