Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Mateusz Rutkowski pracował przy PŚ w Zakopanem

Mateusz Rutkowski w 2004 roku w norweskim Stryn zdobył tytuł mistrza świata juniorów w skokach narciarskich. Pokonał wtedy m.in. Thomasa Morgensterna. Wielka kariera stała przed nim otworem...
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Problemy z alkoholem, dyscypliną i nadwagą doprowadziły do tego, że Rutkowski został wyrzucony z kadry. Pojawił się on jednak podczas konkursów PŚ w Zakopanem podczas ubiegłego weekendu. Rutkowski pracował przy zawodach - był odpowiedzialny za ubijanie śniegu na zeskoku Wielkiej Krokwi - poinformował Fakt.

- Na skoczni pracuję od początku zimy. Sam się zgłosiłem do tej roboty, bo ze skakaniem dałem sobie spokój. Nie było sponsora, a z czegoś trzeba przecież żyć. Może do treningów wrócę jak zrobi się ciepło - powiedział Mateusz Rutkowski na łamach Faktu. Aktualnie w polskiej kadrze występuje jego brat - Łukasz.

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Fakt
Komentarze (3)
 • sly Zgłoś komentarz
  Panie ,,mały" wnosisz człowieku pretensje do ,,wszystkich świętych" a Pana Rutkowskiego pomijasz. Chyba nie czytałeś wszystkich o tym człowieku artykułów a przede wszystkim wywiadu z
  Czytaj całość
  tymże młodzieńcem. Przecież on prezentuje postawę nieroba, który owszem chciałby skakać, mieć z tego dużo pieniędzy, sławę ale od siebie nie chciałby dać totalnie nic. Jawnie wypowiada się, że nie chce mu się pracować. No więc czego chce? Sport w ogromnym procencie to również charakter człowieka - i bez tego choćby genialny talent wrodzony zostaje zaprzepaszczony. Zwyczajnie jedno bez drugiego nie funkcjonuje. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś ćwiczyć cokolwiek powinieneś to wiedzieć. Właśnie dlatego Adam Małysz jest tym kim jest mimo upływu lat ponieważ oprócz niewątpliwych umiejętności wrodzonych posiada jeszczę siłę charakteru....a Pan Tajner i inni nic nie zrobią jak kto zwyczajnie nie chce.
  • Goros Zgłoś komentarz
   Bredzisz człowieku, Rutkowski sam jest sobie winien. Jak wolał chlać niż odnosić sukcesy to jego sprawa. Gdyby mial w sobie tyle ambicji i samozaparcia co Morgi to dzis bylby jedna z
   Czytaj całość
   naszych nadziei na Vancouver a tak niech sobie ubija snieg i spokojnie popija swoje trunki.
   • Mały Zgłoś komentarz
    Wreszcie po 10 latach mamy wieść, że oprócz p. Adasia mieliśmy i mamy wogóle skoczków. Jak można było dopuścić by Mateusz kończył karierę jako Mistrz świata Juniorów.
    Czytaj całość
    Przypomnienie... Pan Mateusz wygrał z samym Morgim, który za chwilę zdobył ..dwa tytuły mistrza olimpijskiego (indyw.). Panie Mr Tajnert, Ministrze sportu, Piotrze Nurowski zywam Was do apelu, tak nie można niszczyć wspaniałego sportu polskiego, dajcie spokój Pannie Justynie zkurtką i kostiumem, proszę zająć się skoczkami p. Kruczka bo tam można zdobyć medal, bo jak się nie uda p. Justynie to będziecie musieli zrobić konferencję o likwidacji sportów zimowych jescze przed zakończeniem zawodów olimopijskich. Podobnie jak w Turynie, posiedzenie w chwili gdy Panna Justyna wychodziła pod górę by zdobyć dla Was złotym medal na 30 km. Jeszcze w spraie Juniora Mateusza - kto odpowie, za skandal, kiedy w 2004 mieliśmy na stanie mistrza świata juniorów i mistrza świata seniorów i .... skandal .. kierownictwo skoków nie mogło wystawić drużyny na zawody z braku zawodników. Czy do polskich skoków trzeba aż 4 p.Adamów Małyszów. Myślę, że jeden Kamil Stoch wystarczy, obaczymy 13 lutego.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×