WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

8. Puchar Reksia - ostatnie miejsca startowe!

Już tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego zjazdu w 8. Pucharze Reksia. Lista startowa pęka w szwach, zostało niewiele numerów startowych. To już ostatnie chwile, aby się zarejestrować.
 Redakcja
Redakcja
Materiały prasowe / Puchar Reksia

Komu nie uda się wystartować na zawodach w Bielsku-Białej 3 lutego, będzie miał okazję spróbować swoich sił w Bukowinie Tatrzańskiej 17 marca. Pod podanym linkiem można zgłosić zawodnika: https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/wydarzenie/puchar-reksia-bialka-tatrzanska-2019/.

Program 8 Pucharu Reksia na Stoku Dębowca, 2-3 lutego 2019 r.

2 lutego 2019
17.00-19.00 Wydawanie numerów startowych - Biuro zawodów pod stokiem Dębowiec w Bielsku-Białej (Podczas odbioru numerów startowych odbędzie się weryfikacja daty urodzenia zawodnika. Prosimy o zabranie dokumentu).
3 lutego 2019
8.00-9.30 Wydawanie numerów startowych w biurze zawodów
pod stokiem Dębowiec w Bielsku-Białej. (Podczas odbioru nr startowych będzie weryfikacja daty urodzenia zawodnika. Prosimy o zabranie dokumentu).
10.00 Uroczyste rozpoczęcie zawodów i przejazd REKSIA
10.15 Start uczestników na slalomie 1 i 2
Slalom 1 (start według numerów startowych)
10.15 START
Start rocznika 2015 i młodsi
Start rocznika 2013/14
Start rocznika 2011/12
Slalom 2 (start według numerów startowych)
10.15 START
Start rocznika 2009/2010
Start rocznika 2007/2008
Start rocznika 2005/2006
11.15-13.30 Animacje na scenie, zabawa dla dzieci, atrakcje
13.30 Uroczyste zakończenie zawodów
i wręczenie nagród zwycięzcom.

W dniu dostępny będzie transport autobusowy z parkingu przy hali pod Dębowcem na stok w godzinach 8.00-10.00. oraz powrót w godzinach 13.00-14.00.

O Pucharze Reksia:

Zawody Pucharu Reksia po raz pierwszy odbyły się w 2012 roku na stoku Biały Krzyż w Szczyrku. W kolejnym sezonie Puchar Reksia rozegrał się na nowoczesnym, świeżo oddanym Stoku Dębowca w Bielsku-Białej. Od trzech sezonów Puchar Reksia odbywa się już na dwóch stokach: na Dębowcu w Bielsku-Białej oraz na Stoku Bania w Bukowinie Tatrzańskiej. Zawody stałe wpisane są w kalendarz imprez narciarskich przez Międzynarodową Federację Narciarską FIS.

Zawody rozgrywane są w sześciu kategoriach wiekowych, z podziałem na dziewczynki i chłopców, na dwóch trasach narciarskich o różnym stopniu trudności.

Wysoki poziom zawodów gwarantuje Komitet Organizacyjny Pucharu Reksia, w skład którego wchodzą m.in. Piotr Ilewicz trener klasy mistrzowskiej, przez wiele sezonów prowadzący Kadrę Narodową w narciarstwie alpejskim PZN, a obecnie trener koordynator Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego, łowca narciarskich talentów, Monika Sobczak Prezes Fundacji "Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia", Helena Filek-Marszałek, wdowa po Lechosławie Marszałku, dbająca o spuściznę po twórcy postaci Reksia, Agnieszka Ściera-Pytel Redaktor Naczelna magazynu 2B STYLE, Michał Dębowski oraz Barbara Ilewicz - pomysłodawczyni Pucharu Reksia, dobry duch zawodów, bez której talentu organizatorskiego zawody nie mogłyby się odbyć.

Biuro Prasowe Pucharu Reksia:
Agnieszka Ściera-Pytel
tel. +48 609 637 383
e-mail: biuroprasowe@pucharreksia.pl


ZOBACZ WIDEO: Stefan Horngacher kolejnym trenerem niemieckich skoczków? Sven Hannawald zabrał głos

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Skimattei 0
  Trzy krotnie braliśmy udział w zawodach , brak organizacji , dzieci marzną na starcie , nie trzyma sie godzin startu, trener koordynator klasy mistrzowskiej to jeden wielki kłębek nerwów - jego zachowanie widzą dzieci i same staja sie nerwowe. Tam chyba nie chodzi o zabawę tylko o zbicie kasy na rodzicach
  Live is Life- pieniądz dla Organizatorów
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×