WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Antonio Lindbaeck Masarna Avesta 16 76 51 17 5 2 0 0 0 1 192 6 198 2,605 12,00 2,744 2,460
2. Linus Sundstroem Masarna Avesta 16 76 46 20 7 3 0 0 0 0 185 9 194 2,553 11,56 2,649 2,462
3. Tomas H. Jonasson Valsarna Hagfors 9 35 13 14 8 0 0 0 0 0 75 6 81 2,314 10,71 2,421 2,188
4. Tomasz Gapiński Griparna Nyköping 9 53 27 12 8 4 2 0 0 0 113 9 122 2,302 12,56 2,414 2,167
5. Patrick Hougaard Vargarna Norrkoeping 15 75 32 28 9 6 0 0 0 0 161 9 170 2,267 10,73 2,316 2,216
6. Andriej Karpow Ornarna Mariestad 11 53 25 13 10 3 1 0 0 1 111 4 115 2,170 10,09 2,414 1,875
7. Peter Ljung Vastervik Speedway 13 61 31 13 8 2 2 0 5 0 127 2 129 2,115 9,77 2,360 1,944
8. Timo Lahti Gnistorna Malmoe 8 40 16 10 9 5 0 0 0 0 77 6 83 2,075 9,63 2,150 2,000
9. Kim Nilsson Griparna Nyköping 13 41 14 11 11 4 0 0 1 0 75 7 82 2,000 9,38 2,053 1,955
10. Peter Karlsson Ornarna Mariestad 11 55 16 22 8 5 1 0 2 1 100 10 110 2,000 9,09 2,035 1,962
11. Nicklas Porsing Vargarna Norrkoeping 11 54 17 16 13 4 1 0 3 0 96 12 108 2,000 8,73 2,200 1,750
12. Maksim Bogdanow Masarna Avesta 14 54 17 18 9 1 6 2 1 0 96 10 106 1,963 7,38 1,844 2,136
13. Magnus Zetterstroem Griparna Nyköping 13 62 24 13 14 8 2 0 1 0 112 7 119 1,919 9,33 2,172 1,697
14. Mirosław Jabłoński Gnistorna Malmoe 8 32 11 8 7 3 1 0 2 0 56 4 60 1,875 8,00 2,000 1,600
15. Pontus Aspgren Vargarna Norrkoeping 10 40 12 14 7 4 1 0 2 0 71 3 74 1,850 7,10 1,769 1,889
16. Rene Bach Vargarna Norrkoeping 9 46 8 15 15 7 0 0 0 1 69 16 85 1,848 7,67 2,000 1,708
17. Rasmus Jensen Vargarna Norrkoeping 15 65 13 21 21 9 0 0 1 0 102 17 119 1,831 6,80 1,912 1,742
18. Anton Rosen Masarna Avesta 13 54 4 23 17 9 1 0 0 0 75 23 98 1,815 5,77 1,857 1,769
19. Kenneth Hansen Valsarna Hagfors 9 42 13 12 7 7 2 0 0 1 70 5 75 1,786 7,78 2,130 1,368
20. Jacob Thorssell Vastervik Speedway 12 60 15 15 23 5 2 0 0 0 98 7 105 1,750 8,17 1,667 1,806
21. Krzysztof Jabłoński Valsarna Hagfors 10 48 11 15 10 9 2 0 1 0 73 11 84 1,750 7,30 1,960 1,522
22. Daniel Davidsson Vargarna Norrkoeping 16 66 17 17 14 13 1 1 1 2 99 14 113 1,712 6,19 2,061 1,364
23. Ludvig Lindgren Masarna Avesta 16 72 15 19 24 13 0 1 0 0 107 15 122 1,694 6,69 1,735 1,658
24. Daniel Jeleniewski Griparna Nyköping 10 50 15 10 11 8 3 1 1 1 76 8 84 1,680 7,60 1,739 1,630
25. Mikael Max Gnistorna Malmoe 11 50 8 23 11 7 0 0 1 0 81 3 84 1,680 7,36 1,636 1,714
26. Joel Andersson Masarna Avesta 16 70 17 13 22 12 2 2 2 0 99 18 117 1,671 6,19 2,111 1,206
27. Mathias Thoernblom Gnistorna Malmoe 12 57 11 17 18 5 4 0 2 0 85 9 94 1,649 7,08 1,786 1,517
28. Magnus Karlsson Ornarna Mariestad 12 59 16 12 17 12 1 1 0 0 89 8 97 1,644 7,42 1,464 1,807
29. Robin Aspegren Vastervik Speedway 14 59 11 15 18 10 2 0 0 3 81 16 97 1,644 5,79 2,031 1,185
30. Joel Larsson Vastervik Speedway 14 62 15 16 12 15 1 0 3 0 89 11 100 1,613 6,36 1,824 1,357
31. Artur Czaja Ornarna Mariestad 8 33 7 10 8 6 1 0 1 0 49 3 52 1,576 6,13 1,438 1,706
32. Ricky Kling Vastervik Speedway 14 66 12 17 20 11 5 0 1 0 90 12 102 1,546 6,43 1,875 1,235
33. Daniel Pytel Griparna Nyköping 6 29 8 4 7 6 3 1 0 0 39 5 44 1,517 6,50 1,526 1,500
34. Oliver Berntzon Gnistorna Malmoe 9 43 3 12 16 5 5 0 3 0 49 15 64 1,488 5,44 1,684 1,333
35. Fredrik Engman Masarna Avesta 16 62 20 7 9 19 3 1 2 1 83 8 91 1,468 5,19 1,500 1,433
36. Jonas Davidsson Vastervik Speedway 13 52 14 8 12 15 2 1 0 0 70 6 76 1,462 5,38 1,720 1,222
37. Victor Palovaara Valsarna Hagfors 12 57 10 14 15 16 1 0 0 1 73 9 82 1,439 6,08 1,567 1,296
38. Jesper Soegaard Ornarna Mariestad 7 29 4 7 11 6 0 0 1 0 37 4 41 1,414 5,29 1,133 1,714
39. Daniel Henderson Ornarna Mariestad 10 40 7 6 16 7 3 1 0 0 49 7 56 1,400 4,90 1,842 1,000
40. Linus Ekloef Ornarna Mariestad 10 40 6 12 7 13 1 0 0 1 49 6 55 1,375 4,90 1,400 1,360
41. Robin Toernqvist Valsarna Hagfors 9 34 8 5 8 11 1 0 1 0 42 4 46 1,353 4,67 1,667 1,000
42. Viktor Bergstroem Vargarna Norrkoeping 10 40 6 8 11 14 1 0 0 0 45 7 52 1,300 4,50 1,227 1,389
43. Alexander Edberg Griparna Nyköping 13 64 5 21 17 15 2 0 3 1 74 8 82 1,281 5,69 1,606 0,936
44. Kenny Wennerstam Vastervik Speedway 12 41 4 9 13 12 1 1 1 0 43 8 51 1,244 3,58 1,100 1,381
45. Dennis Jonsson Valsarna Hagfors 12 47 5 11 13 12 1 1 3 1 50 8 58 1,234 4,17 1,240 1,227
46. Rasmus Broberg Vargarna Norrkoeping 11 41 2 13 9 13 0 3 1 0 41 9 50 1,220 3,73 1,238 1,200
47. Anders Mellgren Valsarna Hagfors 11 45 7 6 15 12 4 0 1 0 48 6 54 1,200 4,36 1,261 1,136
48. John Lindman Griparna Nyköping 14 44 5 12 7 11 2 2 4 1 46 4 50 1,136 3,83 1,000 1,240
49. Alexander Johansson Vargarna Norrkoeping 13 49 3 7 20 14 2 2 1 0 43 11 54 1,102 3,31 0,917 1,280
50. Andreas Westlund Griparna Nyköping 14 50 5 1 20 23 1 0 0 0 37 8 45 0,900 2,64 0,731 1,083
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Max Fricke Gnistorna Malmoe 2 12 8 2 1 1 0 0 0 0 29 0 29 2,417 14,50 2,833 2,000
2. Damian Baliński Valsarna Hagfors 3 17 6 4 5 1 0 0 1 0 31 4 35 2,059 10,33 1,833 2,182
3. Robert Lambert Masarna Avesta 1 5 1 2 1 1 0 0 0 0 8 2 10 2,000 8,00 0,000 2,000
4. Juha Hautamaeki Valsarna Hagfors 4 17 5 4 4 4 0 0 0 0 27 4 31 1,824 6,75 2,000 1,750
5. Wiktor Kułakow Ornarna Mariestad 1 4 1 1 1 1 0 0 0 0 6 1 7 1,750 6,00 0,000 1,750
6. Kauko Nieminen Griparna Nyköping 5 24 3 9 8 4 0 0 0 0 35 5 40 1,667 7,00 1,714 1,600
7. Nike Lunna Masarna Avesta 2 9 2 2 3 2 0 0 0 0 13 2 15 1,667 6,50 0,000 1,667
8. Anders Thomsen Vastervik Speedway 1 5 2 1 0 1 0 0 1 0 8 0 8 1,600 8,00 1,600 0,000
9. Adrian Cyfer Gnistorna Malmoe 3 14 2 2 8 2 0 0 0 0 18 3 21 1,500 6,00 1,800 1,333
10. Billy Forsberg Vastervik Speedway 2 8 3 1 0 4 0 0 0 0 11 1 12 1,500 5,50 1,500 0,000
11. Paweł Miesiąc Valsarna Hagfors 4 17 0 7 6 1 1 2 0 0 20 2 22 1,294 5,00 1,500 1,231
12. Robert Miśkowiak Gnistorna Malmoe 2 8 0 5 0 3 0 0 0 0 10 0 10 1,250 5,00 1,200 1,333
13. Jari Makinen Vargarna Norrkoeping 3 10 0 3 3 4 0 0 0 0 9 3 12 1,200 3,00 1,714 0,000
14. Christian Ago Gnistorna Malmoe 6 22 2 3 10 4 2 1 0 0 22 0 22 1,000 3,67 0,857 1,250
15. Mattias Nilsson Gnistorna Malmoe 5 16 1 1 7 6 0 0 0 1 12 1 13 0,813 2,40 0,923 0,333
16. Adrian Bergqvist Ornarna Mariestad 3 9 0 1 4 4 0 0 0 0 6 1 7 0,778 2,00 1,333 0,500
17. Eric Ashede Gnistorna Malmoe 5 22 1 5 4 10 1 0 1 0 17 0 17 0,773 3,40 1,000 0,722
18. Freddy Godlund Ornarna Mariestad 4 16 1 1 5 9 0 0 0 0 10 2 12 0,750 2,50 0,692 1,000
19. Joel Kling Vastervik Speedway 3 8 0 2 1 5 0 0 0 0 5 1 6 0,750 1,67 1,200 0,000
20. Aaron Summers Griparna Nyköping 1 5 0 0 3 1 0 1 0 0 3 0 3 0,600 3,00 0,000 0,600
21. Maksymilian Bogdanowicz Gnistorna Malmoe 6 22 0 1 6 11 0 2 1 1 8 2 10 0,455 1,33 0,727 0,182
22. Christoffer Selvin Ornarna Mariestad 7 24 0 0 6 17 0 1 0 0 6 2 8 0,333 0,86 0,357 0,300
23. Oskar Thulin Gnistorna Malmoe 7 24 0 0 4 19 1 0 0 0 4 3 7 0,292 0,57 0,182 0,385
24. Johannes Stark Valsarna Hagfors 1 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani