WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Troy Batchelor ROW Rybnik 2 10 8 1 1 0 0 0 0 0 27 0 27 2,700 13,50 2,800 2,600
2. Andreas Jonsson Speed Car Motor Lublin 2 10 6 3 1 0 0 0 0 0 25 1 26 2,600 12,50 2,600 0,000
3. Anders Thomsen Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 5 2 2 1 0 0 0 0 0 11 2 13 2,600 5,50 3,000 1,000
4. Adrian Gała Car Gwarant Start Gniezno 2 11 6 3 1 0 0 0 1 0 25 3 28 2,546 12,50 2,800 2,333
5. Kacper Woryna ROW Rybnik 2 10 4 4 1 1 0 0 0 0 21 4 25 2,500 10,50 3,000 2,000
6. Aleksandr Łoktajew Orzeł Łódź 2 11 5 3 3 0 0 0 0 0 24 2 26 2,364 12,00 0,000 2,364
7. Norbert Kościuch Orzeł Łódź 2 10 6 1 3 0 0 0 0 0 23 0 23 2,300 11,50 0,000 2,300
8. Tomas H. Jonasson Euro Finannce Polonia Piła 2 10 3 6 0 1 0 0 0 0 21 2 23 2,300 10,50 2,800 1,800
9. Mikkel Bech Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 11 2 6 3 0 0 0 0 0 21 4 25 2,273 10,50 2,600 2,000
10. Eduard Krcmar Car Gwarant Start Gniezno 2 9 3 4 0 2 0 0 0 0 17 3 20 2,222 8,50 2,800 1,500
11. Hans Andersen Orzeł Łódź 2 11 3 4 4 0 0 0 0 0 21 3 24 2,182 10,50 0,000 2,182
12. Wiktor Lampart Speed Car Motor Lublin 2 7 1 3 2 1 0 0 0 0 11 4 15 2,143 5,50 2,143 0,000
13. Robert Lambert Speed Car Motor Lublin 2 10 4 4 0 0 2 0 0 0 20 1 21 2,100 10,00 2,100 0,000
14. Peter Ljung Lokomotiv Daugavpils 2 11 4 3 3 1 0 0 0 0 21 1 22 2,000 10,50 1,800 2,167
15. Mikkel Michelsen Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 10 6 1 0 2 0 0 1 0 20 0 20 2,000 10,00 3,000 1,333
16. Oleg Michaiłow Lokomotiv Daugavpils 2 8 5 0 1 2 0 0 0 0 16 0 16 2,000 8,00 3,000 0,333
17. Michał Szczepaniak Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 8 5 0 1 1 0 1 0 0 16 0 16 2,000 8,00 3,000 1,000
18. Oskar Fajfer Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 11 3 4 2 0 0 0 1 1 19 2 21 1,909 9,50 2,400 1,500
19. Pontus Aspgren Euro Finannce Polonia Piła 2 10 2 3 4 1 0 0 0 0 16 1 17 1,700 8,00 2,000 1,400
20. Mirosław Jabłoński Car Gwarant Start Gniezno 2 10 3 3 1 3 0 0 0 0 16 1 17 1,700 8,00 2,600 0,800
21. Rafał Okoniewski Euro Finannce Polonia Piła 2 9 3 2 2 1 1 0 0 0 15 0 15 1,667 7,50 2,400 0,750
22. Paweł Miesiąc Speed Car Motor Lublin 2 9 1 3 3 1 1 0 0 0 12 3 15 1,667 6,00 1,667 0,000
23. Tomasz Gapiński Euro Finannce Polonia Piła 2 9 1 2 5 1 0 0 0 0 12 3 15 1,667 6,00 1,250 2,000
24. Timo Lahti Lokomotiv Daugavpils 2 10 3 2 2 2 0 0 1 0 15 1 16 1,600 7,50 2,167 0,750
25. Victor Palovaara Arge Speedway Wanda Kraków 1 5 1 1 2 1 0 0 0 0 7 1 8 1,600 7,00 1,600 0,000
26. Artur Czaja ROW Rybnik 2 10 1 5 1 2 0 0 1 0 14 2 16 1,600 7,00 2,000 1,200
27. Lars Skupień ROW Rybnik 2 7 2 2 0 2 0 0 0 1 10 1 11 1,571 5,00 1,500 1,667
28. Andriej Karpow ROW Rybnik 2 9 2 2 2 1 1 0 0 1 12 2 14 1,556 6,00 2,000 1,000
29. Jurica Pavlic Car Gwarant Start Gniezno 2 9 2 1 4 2 0 0 0 0 12 2 14 1,556 6,00 1,250 1,800
30. Jakub Miśkowiak Orzeł Łódź 2 8 2 1 3 2 0 0 0 0 11 1 12 1,500 5,50 0,000 1,500
31. Oskar Bober Speed Car Motor Lublin 2 6 2 1 0 1 0 0 1 0 8 1 9 1,500 4,00 1,500 0,000
32. Adrian Cyfer Euro Finannce Polonia Piła 2 10 2 1 4 2 1 0 0 0 12 2 14 1,400 6,00 1,600 1,200
33. Daniel Jeleniewski Speed Car Motor Lublin 1 5 1 1 1 2 0 0 0 0 6 1 7 1,400 6,00 1,400 0,000
34. Marcin Jędrzejewski Arge Speedway Wanda Kraków 2 11 0 4 6 0 1 0 0 0 14 1 15 1,364 7,00 1,400 1,333
35. Wadim Tarasienko Lokomotiv Daugavpils 2 9 2 1 4 2 0 0 0 0 12 0 12 1,333 6,00 0,667 1,667
36. Marcin Nowak Car Gwarant Start Gniezno 2 9 1 3 3 2 0 0 0 0 12 0 12 1,333 6,00 1,800 0,750
37. Mateusz Szczepaniak ROW Rybnik 2 9 0 2 5 0 0 0 2 0 9 3 12 1,333 4,50 1,500 1,200
38. Robert Chmiel ROW Rybnik 2 6 0 2 2 2 0 0 0 0 6 2 8 1,333 3,00 1,333 1,333
39. Marcin Turowski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 6 0 2 2 2 0 0 0 0 6 2 8 1,333 3,00 1,000 2,000
40. Norbert Krakowiak Car Gwarant Start Gniezno 2 6 0 1 3 2 0 0 0 0 5 3 8 1,333 2,50 2,333 0,333
41. Dominik Kossakowski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 10 4 0 1 5 0 0 0 0 13 0 13 1,300 6,50 1,400 1,200
42. Kjastas Puodżuks Lokomotiv Daugavpils 2 11 2 2 3 4 0 0 0 0 13 1 14 1,273 6,50 1,400 1,167
43. Siergiej Łogaczow Arge Speedway Wanda Kraków 2 12 0 4 5 2 0 1 0 0 13 2 15 1,250 6,50 0,833 1,667
44. Dawid Lampart Speed Car Motor Lublin 2 9 1 3 2 3 0 0 0 0 11 0 11 1,222 5,50 1,222 0,000
45. Lasse Bjerre Arge Speedway Wanda Kraków 2 12 0 3 5 4 0 0 0 0 11 1 12 1,000 5,50 0,833 1,167
46. Patryk Fajfer Euro Finannce Polonia Piła 2 6 0 1 3 2 0 0 0 0 5 1 6 1,000 2,50 1,333 0,667
47. Bartłomiej Kowalski Arge Speedway Wanda Kraków 2 6 0 2 1 2 1 0 0 0 5 0 5 0,833 2,50 1,000 0,667
48. Damian Stalkowski Car Gwarant Start Gniezno 2 6 1 0 2 2 0 1 0 0 5 0 5 0,833 2,50 1,667 0,000
49. Claus Vissing Arge Speedway Wanda Kraków 1 5 0 1 1 2 0 0 1 0 3 0 3 0,600 3,00 0,000 0,600
50. Piotr Pióro Arge Speedway Wanda Kraków 2 7 0 0 3 2 1 1 0 0 3 0 3 0,429 1,50 0,750 0,000
51. Jewgienij Kostygow Lokomotiv Daugavpils 2 5 0 1 0 4 0 0 0 0 2 0 2 0,400 1,00 0,667 0,000
52. Davis Kurmis Lokomotiv Daugavpils 2 6 0 0 1 5 0 0 0 0 1 0 1 0,167 0,50 0,333 0,000
53. Mateusz Błażykowski Orzeł Łódź 2 5 0 0 0 2 1 1 0 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
54. Paweł Staniszewski Euro Finannce Polonia Piła 2 6 0 0 0 3 2 0 1 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Maksim Bogdanow Orzeł Łódź 1 4 2 2 0 0 0 0 0 0 10 1 11 2,750 10,00 0,000 2,750
2. Rohan Tungate Orzeł Łódź 1 4 1 2 1 0 0 0 0 0 8 2 10 2,500 8,00 0,000 2,500
3. Sam Masters Speed Car Motor Lublin 1 4 1 0 3 0 0 0 0 0 6 3 9 2,250 6,00 2,250 0,000
4. Josh Grajczonek Orzeł Łódź 1 4 0 2 1 1 0 0 0 0 5 2 7 1,750 5,00 0,000 1,750
5. Robert Miśkowiak Orzeł Łódź 1 3 1 0 0 2 0 0 0 0 3 0 3 1,000 3,00 0,000 1,000
6. Ernest Koza Arge Speedway Wanda Kraków 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
7. Wojciech Lisiecki Arge Speedway Wanda Kraków 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani