WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Daniel Jeleniewski Orzeł Łódź 3 15 8 4 2 1 0 0 0 0 34 2 36 2,400 11,33 2,727 1,500
2. Tomasz Gapiński Arged Malesa TŻ Ostrovia 5 25 10 10 4 1 0 0 0 0 54 6 60 2,400 10,80 2,800 2,133
3. Kacper Woryna PGG ROW Rybnik 5 24 11 9 3 1 0 0 0 0 54 3 57 2,375 10,80 2,615 2,091
4. Mateusz Szczepaniak PGG ROW Rybnik 5 25 8 8 7 2 0 0 0 0 47 10 57 2,280 9,40 2,143 2,455
5. Timo Lahti Lokomotiv Daugavpils 5 22 10 5 6 0 0 0 1 0 46 4 50 2,273 11,50 2,182 2,364
6. Wiktor Kułakow Unia Tarnów 5 24 12 5 5 2 0 0 0 0 51 3 54 2,250 10,20 2,200 2,333
7. Troy Batchelor PGG ROW Rybnik 5 24 11 7 5 1 0 0 0 0 52 1 53 2,208 10,40 2,077 2,364
8. Peter Ljung Unia Tarnów 5 24 11 8 3 1 1 0 0 0 52 1 53 2,208 10,40 2,333 2,000
9. Tobiasz Musielak Orzeł Łódź 5 26 12 8 4 1 0 0 1 0 56 1 57 2,192 11,20 2,143 2,250
10. Oliver Berntzon Car Gwarant Start Gniezno 3 15 7 4 3 1 0 0 0 0 32 0 32 2,133 10,67 1,250 2,455
11. Andrzej Lebiediew Lokomotiv Daugavpils 5 27 12 8 5 1 0 0 1 0 57 0 57 2,111 11,40 2,182 2,063
12. Mirosław Jabłoński Car Gwarant Start Gniezno 4 20 10 4 3 2 0 0 1 0 41 1 42 2,100 10,25 2,546 1,556
13. Grzegorz Walasek Arged Malesa TŻ Ostrovia 5 24 11 7 3 1 0 0 2 0 50 0 50 2,083 10,00 2,600 1,714
14. Krystian Pieszczek Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 28 10 10 5 1 2 0 0 0 55 1 56 2,000 11,00 2,091 1,941
15. Nicolai Klindt Arged Malesa TŻ Ostrovia 5 26 8 8 4 5 0 0 1 0 44 8 52 2,000 8,80 2,700 1,563
16. Adrian Gała Car Gwarant Start Gniezno 3 15 3 5 7 0 0 0 0 0 26 4 30 2,000 8,67 2,000 2,000
17. Mikkel Bech Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 26 8 8 6 4 0 0 0 0 46 5 51 1,962 9,20 1,889 2,000
18. Aleksandr Łoktajew Arged Malesa TŻ Ostrovia 4 18 3 9 5 0 0 1 0 0 32 3 35 1,944 8,00 2,125 1,800
19. Siergiej Łogaczow PGG ROW Rybnik 4 16 2 7 4 3 0 0 0 0 24 7 31 1,938 6,00 2,111 1,714
20. Rohan Tungate Orzeł Łódź 5 23 5 10 4 3 0 0 1 0 39 4 43 1,870 7,80 2,071 1,556
21. Artur Czaja Unia Tarnów 5 25 8 4 7 5 0 0 0 1 39 6 45 1,800 7,80 1,933 1,600
22. Rafał Okoniewski Orzeł Łódź 4 19 3 6 6 3 0 0 0 1 27 7 34 1,790 6,75 2,200 1,333
23. Linus Sundstroem PGG ROW Rybnik 5 22 6 6 6 2 0 1 1 0 36 2 38 1,727 7,20 2,286 0,750
24. Kai Huckenbeck Orzeł Łódź 4 20 5 5 4 5 0 0 1 0 29 4 33 1,650 7,25 1,727 1,556
25. Robert Chmiel PGG ROW Rybnik 5 17 5 2 6 4 0 0 0 0 25 3 28 1,647 5,00 2,182 0,667
26. Kacper Gomólski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 25 6 9 3 4 0 1 1 1 39 1 40 1,600 7,80 1,111 1,875
27. Oskar Fajfer Car Gwarant Start Gniezno 4 20 3 6 7 4 0 0 0 0 28 4 32 1,600 7,00 1,900 1,300
28. Daniel Kaczmarek Unia Tarnów 5 23 6 3 7 6 0 0 0 1 31 5 36 1,565 6,20 1,533 1,625
29. Jurica Pavlic Car Gwarant Start Gniezno 2 9 2 3 1 3 0 0 0 0 13 1 14 1,556 6,50 1,600 1,500
30. Hans Andersen Orzeł Łódź 3 13 2 3 4 3 1 0 0 0 16 4 20 1,539 5,33 1,750 1,200
31. Adrian Cyfer Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 22 3 6 6 7 0 0 0 0 27 5 32 1,455 5,40 1,909 1,000
32. Oleg Michaiłow Lokomotiv Daugavpils 5 21 2 5 9 5 0 0 0 0 25 4 29 1,381 5,00 1,857 1,143
33. Wadim Tarasienko Lokomotiv Daugavpils 5 23 3 9 3 6 1 0 1 0 30 1 31 1,348 6,00 0,500 1,647
34. Renat Gafurow Arged Malesa TŻ Ostrovia 4 16 0 5 5 6 0 0 0 0 15 6 21 1,313 3,75 1,222 1,429
35. Kamil Nowacki Arged Malesa TŻ Ostrovia 5 16 3 2 5 6 0 0 0 0 18 3 21 1,313 3,60 1,143 1,444
36. Karol Żupiński Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 19 4 1 8 5 0 0 1 0 22 2 24 1,263 4,40 2,000 0,727
37. Artiom Trofimow Lokomotiv Daugavpils 5 17 3 2 3 7 0 0 2 0 16 3 19 1,118 3,20 1,429 0,900
38. Damian Stalkowski Car Gwarant Start Gniezno 4 13 1 2 4 4 0 0 2 0 11 3 14 1,077 2,75 1,333 0,857
39. Kjastas Puodżuks Lokomotiv Daugavpils 5 21 1 3 9 7 1 0 0 0 18 4 22 1,048 3,60 1,333 0,833
40. Mateusz Cierniak Unia Tarnów 5 20 3 3 4 8 0 0 2 0 19 0 19 0,950 3,80 1,000 0,857
41. Frederik Jakobsen Car Gwarant Start Gniezno 2 9 1 0 3 4 0 0 1 0 6 2 8 0,889 3,00 1,600 0,000
42. Jewgienij Kostygow Lokomotiv Daugavpils 4 15 1 2 5 7 0 0 0 0 12 1 13 0,867 3,00 1,222 0,333
43. Marcin Kościelski Arged Malesa TŻ Ostrovia 5 15 0 2 6 6 0 0 1 0 10 3 13 0,867 2,00 0,833 0,889
44. Piotr Pióro Orzeł Łódź 5 16 0 2 7 6 0 0 1 0 11 2 13 0,813 2,20 0,778 0,857
45. Kevin Fajfer Car Gwarant Start Gniezno 4 11 1 2 0 5 0 0 3 0 7 1 8 0,727 1,75 0,333 1,200
46. Przemysław Giera PGG ROW Rybnik 4 12 0 2 2 7 1 0 0 0 6 2 8 0,667 1,50 0,667 0,667
47. Kamil Kiełbasa Orzeł Łódź 5 15 0 1 3 11 0 0 0 0 5 1 6 0,400 1,00 0,222 0,667
48. Denis Zieliński Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 13 0 0 4 9 0 0 0 0 4 0 4 0,308 0,80 0,500 0,143
49. Dawid Rempała Unia Tarnów 4 11 0 0 2 8 0 1 0 0 2 0 2 0,182 0,50 0,125 0,333
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Artur Mroczka Unia Tarnów 2 8 3 3 2 0 0 0 0 0 17 0 17 2,125 8,50 1,800 2,667
2. Rory Schlein Orzeł Łódź 1 4 0 2 2 0 0 0 0 0 6 1 7 1,750 6,00 1,750 0,000
3. Jacob Thorssell Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 8 2 1 3 2 0 0 0 0 11 3 14 1,750 5,50 2,400 0,667
4. Ernest Koza Unia Tarnów 2 8 1 3 1 2 1 0 0 0 10 2 12 1,500 5,00 1,750 1,250
5. Andriej Kudriaszow Car Gwarant Start Gniezno 2 8 1 1 4 1 1 0 0 0 9 1 10 1,250 4,50 1,000 1,400
6. Bradley Wilson-Dean Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 4 0 1 2 1 0 0 0 0 4 1 5 1,250 4,00 0,000 1,250
7. Sam Masters Arged Malesa TŻ Ostrovia 2 10 2 1 3 4 0 0 0 0 11 0 11 1,100 5,50 0,000 1,100
8. Mateusz Tudzież PGG ROW Rybnik 1 3 0 0 2 1 0 0 0 0 2 1 3 1,000 2,00 1,000 0,000
9. Joel Kling Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 6 0 1 1 4 0 0 0 0 3 1 4 0,667 1,50 1,000 0,500
10. Davis Kurmis Lokomotiv Daugavpils 1 4 0 0 1 3 0 0 0 0 1 1 2 0,500 1,00 0,000 0,500
11. Przemysław Konieczny Unia Tarnów 2 4 0 0 2 1 0 0 0 1 2 0 2 0,500 1,00 0,000 0,667
12. Daniel Bewley PGG ROW Rybnik 1 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 0 1 0,333 1,00 0,333 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani