KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. David Bellego Abramczyk Polonia Bydgoszcz 13 48 20 13 9 3 0 0 0 0 102 8 110 2,292 9,27 2,586 1,842
2. Tobiasz Musielak Cellfast Wilki Krosno 17 87 32 26 12 3 0 0 1 0 183 14 197 2,264 10,76 2,318 2,209
3. Wadim Tarasienko Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 73 29 19 9 3 1 0 4 0 154 8 162 2,219 11,00 2,424 2,050
4. Siergiej Łogaczow ROW Rybnik 14 71 29 22 10 7 0 0 0 0 147 9 156 2,197 10,50 2,257 2,139
5. Brady Kurtz Orzeł Łódź 14 72 27 22 12 5 0 0 1 0 151 7 158 2,194 10,79 2,286 2,108
6. Andrzej Lebiediew Cellfast Wilki Krosno 18 94 38 19 21 5 1 0 1 0 192 12 204 2,170 10,67 2,511 1,830
7. Wiktor Kułakow Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16 84 34 25 8 5 1 0 1 0 178 4 182 2,167 11,13 2,390 1,954
8. Rune Holta ROW Rybnik 16 81 33 19 11 1 3 1 3 0 164 10 174 2,148 10,25 2,488 1,800
9. Grzegorz Walasek Arged Malesa Ostrów 18 87 28 23 19 2 0 0 3 0 166 17 183 2,103 9,22 2,209 2,000
10. Michael Jepsen Jensen ROW Rybnik 13 64 24 16 13 4 0 0 0 0 127 7 134 2,094 9,77 2,324 1,833
11. Oskar Fajfer Aforti Start Gniezno 14 69 23 19 14 1 2 0 2 0 134 9 143 2,073 9,57 2,546 1,639
12. Patrick Hansen Arged Malesa Ostrów 18 87 22 30 17 7 0 1 2 0 157 22 179 2,058 8,72 2,349 1,773
13. Tomasz Gapiński Arged Malesa Ostrów 18 85 25 25 15 9 0 0 1 0 159 14 173 2,035 8,83 2,119 1,954
14. Jakub Jamróg Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16 81 19 30 15 9 1 0 0 0 143 15 158 1,951 8,94 2,098 1,800
15. Timo Lahti Aforti Start Gniezno 14 74 26 13 19 8 0 0 1 0 136 8 144 1,946 9,71 2,054 1,838
16. Peter Kildemand Aforti Start Gniezno 10 47 12 15 13 4 0 0 1 0 82 9 91 1,936 8,20 2,069 1,722
17. Oliver Berntzon Arged Malesa Ostrów 18 78 22 22 14 8 1 0 5 0 137 11 148 1,897 7,61 2,125 1,658
18. Andreas Lyager Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 66 19 15 19 5 0 1 1 0 116 9 125 1,894 8,29 2,000 1,788
19. Aleksandr Łoktajew Orzeł Łódź 13 57 20 12 13 6 1 1 0 0 103 4 107 1,877 7,92 2,094 1,600
20. Grzegorz Zengota Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 46 12 15 11 7 0 0 0 0 77 9 86 1,870 7,00 1,733 2,125
21. Vaclav Milik Cellfast Wilki Krosno 16 80 21 24 14 10 1 0 1 0 136 13 149 1,863 8,50 2,111 1,543
22. Frederik Jakobsen Aforti Start Gniezno 14 71 16 26 14 5 0 0 1 0 128 4 132 1,859 9,14 2,108 1,588
23. Luke Becker Orzeł Łódź 13 63 22 10 19 9 0 0 1 0 110 7 117 1,857 8,46 2,000 1,710
24. Daniel Jeleniewski Abramczyk Polonia Bydgoszcz 9 40 8 14 3 8 0 0 0 0 67 7 74 1,850 7,44 2,357 1,577
25. Rohan Tungate Unia Tarnów 12 66 24 14 16 4 3 0 3 0 119 3 122 1,849 9,92 2,069 1,676
26. Mateusz Szczepaniak Cellfast Wilki Krosno 18 78 24 14 21 11 1 1 1 0 129 14 143 1,833 7,17 2,051 1,615
27. Kacper Gomólski ROW Rybnik 16 74 14 23 20 10 1 0 1 0 115 19 134 1,811 7,19 1,686 1,923
28. Rasmus Jensen Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16 78 23 16 21 10 1 0 0 0 129 12 141 1,808 8,06 1,865 1,756
29. Norbert Kościuch Orzeł Łódź 13 60 8 21 19 5 0 1 1 0 92 16 108 1,800 7,08 1,807 1,793
30. Patryk Wojdyło Cellfast Wilki Krosno 17 62 11 17 17 8 0 0 0 0 97 13 110 1,774 6,47 1,903 1,645
31. Niels Kristian Iversen Unia Tarnów 8 34 9 9 10 2 0 0 1 0 56 4 60 1,765 8,00 2,056 1,438
32. Wiktor Przyjemski Abramczyk Polonia Bydgoszcz 9 35 8 6 8 7 0 0 2 0 54 7 61 1,743 6,00 1,929 1,619
33. Ernest Koza Unia Tarnów 12 55 8 18 18 5 0 0 1 0 84 9 93 1,691 7,64 1,800 1,560
34. Krystian Pieszczek Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16 77 17 18 16 14 0 0 3 0 117 9 126 1,636 7,31 1,763 1,513
35. Nicolai Klindt Arged Malesa Ostrów 17 76 11 20 20 9 2 0 0 0 109 14 123 1,618 6,41 1,725 1,500
36. Sebastian Szostak Arged Malesa Ostrów 18 62 14 10 16 13 0 0 2 2 86 13 99 1,597 4,78 1,621 1,576
37. Adrian Gała Abramczyk Polonia Bydgoszcz 7 33 7 10 3 10 0 0 0 0 45 7 52 1,576 6,43 1,643 1,526
38. Marcin Nowak Orzeł Łódź 14 64 10 17 13 18 0 0 2 0 84 14 98 1,531 6,00 1,882 1,133
39. Wiktor Trofimow jr ROW Rybnik 16 66 8 15 22 11 2 0 3 0 82 17 99 1,500 5,13 1,571 1,419
40. Kevin Fajfer Aforti Start Gniezno 11 30 4 6 8 7 0 0 2 0 35 9 44 1,467 4,38 1,929 1,063
41. Artur Mroczka Unia Tarnów 14 69 10 12 24 12 2 0 3 0 84 8 92 1,333 6,00 1,486 1,177
42. Mirosław Jabłoński Aforti Start Gniezno 8 29 4 8 6 10 1 0 0 0 34 4 38 1,310 4,25 1,250 1,353
43. Mateusz Tudzież ROW Rybnik 16 53 8 12 10 17 0 1 0 1 60 7 67 1,264 3,75 1,360 1,179
44. Piotr Gryszpiński Zdunek Wybrzeże Gdańsk 15 47 3 8 12 14 1 0 3 0 45 14 59 1,255 3,00 1,615 0,810
45. Mateusz Dul Orzeł Łódź 13 46 8 8 10 16 2 1 1 0 50 3 53 1,152 3,85 1,286 1,040
46. Michał Gruchalski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 15 44 8 4 11 13 2 0 2 0 47 3 50 1,136 3,62 1,227 1,046
47. Przemysław Konieczny Unia Tarnów 11 41 2 7 13 14 1 0 1 0 35 6 41 1,000 3,18 0,909 1,105
48. Alan Szczotka Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16 49 5 6 12 19 0 2 2 0 40 7 47 0,959 2,50 0,875 1,040
49. Dawid Rempała Unia Tarnów 14 44 4 6 7 22 0 0 2 0 36 4 40 0,909 2,77 1,000 0,818
50. Alexander Woentin Unia Tarnów 9 35 0 6 12 14 0 0 1 0 25 5 30 0,857 2,78 0,800 0,900
51. Marcel Studziński Aforti Start Gniezno 14 37 5 1 11 16 0 0 3 0 28 2 30 0,811 2,33 1,150 0,412
52. Nikodem Bartoch Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 43 1 3 14 18 0 0 1 1 24 7 31 0,721 1,71 0,810 0,636
53. Bartosz Curzytek Cellfast Wilki Krosno 12 40 2 2 16 18 0 0 1 0 26 1 27 0,675 2,17 0,790 0,571
54. Mikołaj Czapla Aforti Start Gniezno 14 44 0 2 11 20 2 1 2 0 19 4 23 0,523 1,36 0,381 0,652
55. Aleks Rydlewski Cellfast Wilki Krosno 18 37 0 5 5 14 1 4 3 1 17 2 19 0,514 1,13 0,588 0,450
56. Jakub Sroka Orzeł Łódź 13 36 0 3 7 21 0 0 2 0 14 2 16 0,444 1,08 0,476 0,400
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Jan Kvech Cellfast Wilki Krosno 4 11 2 1 6 0 0 0 0 0 17 3 20 1,818 5,67 2,000 1,500
2. Pontus Aspgren ROW Rybnik 4 20 3 5 4 2 0 0 1 0 31 4 35 1,750 7,75 2,000 1,500
3. Jakub Krawczyk Arged Malesa Ostrów 8 25 3 5 5 5 1 1 0 0 32 9 41 1,640 4,57 1,500 1,733
4. Daniel Kaczmarek Arged Malesa Ostrów 12 9 1 2 4 1 0 0 0 0 11 3 14 1,556 2,75 2,000 1,000
5. Zbigniew Suchecki Aforti Start Gniezno 1 4 0 1 1 1 0 0 0 0 4 2 6 1,500 4,00 0,000 1,500
6. Oskar Bober Unia Tarnów 5 20 1 6 6 3 0 0 1 0 24 3 27 1,350 4,80 1,250 1,500
7. Kim Nilsson Unia Tarnów 2 10 0 4 4 2 0 0 0 0 12 1 13 1,300 6,00 1,400 1,200
8. Dawid Lampart Unia Tarnów 4 21 4 3 6 4 1 0 0 0 26 1 27 1,286 6,50 1,200 1,364
9. Jewgienij Sajdullin Abramczyk Polonia Bydgoszcz 9 20 3 3 5 9 0 0 0 0 20 3 23 1,150 2,86 1,000 1,214
10. Władimir Borodulin Orzeł Łódź 1 4 0 1 2 0 0 0 1 0 4 0 4 1,000 4,00 0,000 1,000
11. Paweł Trześniewski ROW Rybnik 4 12 0 1 2 5 0 0 0 0 10 2 12 1,000 2,50 1,167 0,833
12. Aleksandr Kajbuszew Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 3 0 1 0 1 0 0 1 0 2 1 3 1,000 1,00 1,500 0,000
13. Jakub Poczta Arged Malesa Ostrów 12 26 3 2 8 9 0 0 2 0 22 3 25 0,962 2,44 1,154 0,769
14. Kacper Grzelak Arged Malesa Ostrów 5 8 0 0 3 4 0 0 0 0 6 1 7 0,875 2,00 1,200 0,333
15. Piotr Pióro Orzeł Łódź 12 7 0 1 2 2 0 0 0 0 5 1 6 0,857 2,50 0,000 0,857
16. Lukas Fienhage Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 11 0 1 4 5 0 0 1 0 6 2 8 0,727 1,20 1,000 0,000
17. Piotr Świercz Unia Tarnów 14 25 0 3 5 13 0 0 0 0 14 3 17 0,680 1,56 0,769 0,583
18. Mateusz Błażykowski Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 8 1 1 0 1 0 1 1 0 5 0 5 0,625 1,67 1,000 0,000
19. Przemysław Giera ROW Rybnik 6 19 0 3 2 7 2 1 2 0 8 3 11 0,579 1,33 1,333 0,231
20. Peter Ljung Aforti Start Gniezno 2 6 0 0 3 3 0 0 0 0 3 0 3 0,500 1,50 0,000 0,750
21. Aleksander Grygolec Orzeł Łódź 3 6 1 0 0 2 0 1 0 0 3 0 3 0,500 1,50 1,000 0,000
22. Philip Hellstroem-Baengs Aforti Start Gniezno 5 10 0 1 3 4 0 0 1 0 5 0 5 0,500 1,25 0,500 0,500
23. Jakub Janik Cellfast Wilki Krosno 14 21 1 0 6 11 0 0 1 0 10 0 10 0,476 1,00 0,615 0,250
24. Drew Kemp Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 5 0 0 2 2 1 0 0 0 2 0 2 0,400 1,00 0,000 0,667
25. Seweryn Orgacki Cellfast Wilki Krosno 2 7 0 0 1 3 0 0 1 0 1 0 1 0,143 0,50 0,000 0,250
26. Leon Flint ROW Rybnik 2 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
27. Kamil Marciniec Cellfast Wilki Krosno 2 6 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
28. Kacper Tkocz ROW Rybnik 7 11 0 0 0 7 1 1 1 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
29. Amadeusz Szulist Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
30. Szymon Szwacher Aforti Start Gniezno 4 6 0 0 0 4 0 0 1 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
31. Ben Ernst Orzeł Łódź 2 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
32. Hubert Gąsior Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 5 0 0 0 0 3 0 1 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
33. Mateusz Gzyl Unia Tarnów 5 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
34. Brayden McGuinness Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 3 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
35. Błażej Wypior ROW Rybnik 3 6 0 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
36. Aleksiej Pilac Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani