Impakt Włókniarz Częstochowa
Obserwuj
Sezon 2024

Zawodnicy Impakt Włókniarz Częstochowa

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Szymon Ludwiczak 1144121110650006812801,8186,1822,1001,583
2 James Pearson 115413171562010887951,7598,0002,0401,517
3 Kajetan Kupiec 832613841000523551,7197,4291,2731,952
4 Leon Flint 733871161000497561,6977,0001,5331,833
5 Kacper Halkiewicz 832611742020477541,6885,8752,0831,450
6 Steven Goret 115011166170000717781,5606,4551,7831,370
7 Mitchell Cluff 104712128121020684721,5326,8001,5601,500
8 Bartosz Śmigielski 1032369131000307371,1563,3331,1881,125

Zawodnicy niesklasyfikowani Impakt Włókniarz Częstochowa

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Igor Nabiałkowski 11001000001011,0001,0000,0001,000
2 Andrij Rozaluk 21001000001011,0001,0001,0000,000
3 Anton Karlsson 12001100001010,5001,0000,0000,500
4 Szymon Wolski 52001100001010,5001,0000,5000,000