WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Tomas H. Jonasson Euro Finannce Polonia Piła 3 11 6 4 1 0 0 0 0 0 27 0 27 2,455 13,50 2,800 2,167
2. Andriej Karpow Wilki Krosno 4 20 13 4 1 1 0 0 0 1 48 1 49 2,450 12,00 2,600 2,000
3. Kevin Woelbert OK Bedmet Kolejarz Opole 4 21 12 4 4 0 1 0 0 0 48 2 50 2,381 12,00 2,000 2,667
4. Tero Aarnio Speedway Wanda Kraków 1 6 1 3 2 0 0 0 0 0 11 3 14 2,333 5,50 2,000 2,400
5. Patryk Rolnicki Wilki Krosno 3 15 8 3 2 0 0 0 2 0 32 2 34 2,267 10,67 2,000 2,800
6. Kamil Brzozowski ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 4 21 8 7 5 1 0 0 0 0 43 4 47 2,238 10,75 1,800 2,375
7. Jaimon Lidsey Stainer Unia Kolejarz Rawicz 3 18 9 5 2 2 0 0 0 0 39 0 39 2,167 9,75 2,000 2,429
8. Eduard Krcmar Power Duck Iveston PSŻ Poznań 3 10 4 3 2 1 0 0 0 0 20 1 21 2,100 10,00 1,800 2,400
9. Josh Grajczonek ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 4 21 6 9 4 2 0 0 0 0 40 3 43 2,048 10,00 2,400 1,938
10. Michał Szczepaniak OK Bedmet Kolejarz Opole 5 24 8 9 3 4 0 0 0 0 45 4 49 2,042 9,00 2,300 1,857
11. Stanisław Burza Speedway Wanda Kraków 1 5 1 3 1 0 0 0 0 0 10 0 10 2,000 10,00 0,000 2,000
12. Andreas Lyager Euro Finannce Polonia Piła 3 11 3 3 4 1 0 0 0 0 19 3 22 2,000 9,50 2,200 1,833
13. David Bellego Power Duck Iveston PSŻ Poznań 3 10 4 3 1 1 0 0 1 0 19 1 20 2,000 9,50 2,200 1,800
14. Marcin Nowak Power Duck Iveston PSŻ Poznań 3 10 3 3 3 1 0 0 0 0 18 2 20 2,000 9,00 2,000 2,000
15. Jonas Jeppesen Euro Finannce Polonia Piła 2 8 0 5 2 1 0 0 0 0 12 3 15 1,875 6,00 2,400 1,000
16. Denis Gizatullin OK Bedmet Kolejarz Opole 5 24 7 5 9 2 0 0 1 0 40 4 44 1,833 8,00 2,000 1,733
17. Nicklas Porsing Wilki Krosno 3 16 3 7 1 3 0 0 2 0 24 5 29 1,813 8,00 1,909 1,600
18. Bjarne Pedersen OK Bedmet Kolejarz Opole 5 25 6 7 10 2 0 0 0 0 42 3 45 1,800 8,40 2,100 1,600
19. Rene Bach ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 4 19 4 6 6 3 0 0 0 0 30 4 34 1,790 7,50 2,000 1,714
20. Edward Mazur Wilki Krosno 3 14 4 2 7 0 1 0 0 0 23 2 25 1,786 7,67 1,786 0,000
21. Damian Baliński Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4 25 7 7 5 1 0 1 4 0 40 4 44 1,760 8,00 1,778 1,714
22. Paweł Hlib Wilki Krosno 3 12 3 3 3 1 1 1 0 0 18 3 21 1,750 6,00 1,143 2,600
23. Damian Dróżdż Power Duck Iveston PSŻ Poznań 3 10 4 1 3 2 0 0 0 0 17 0 17 1,700 8,50 2,200 1,200
24. Nick Skorja Wilki Krosno 2 9 2 3 1 3 0 0 0 0 13 2 15 1,667 6,50 2,200 1,000
25. Oskar Polis OK Bedmet Kolejarz Opole 3 14 0 6 5 0 2 0 1 0 17 6 23 1,643 5,67 1,800 1,556
26. Dimitri Berge ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 4 19 4 7 2 5 1 0 0 0 28 2 30 1,579 7,00 1,800 1,500
27. Marek Lutowicz Power Duck Iveston PSŻ Poznań 3 6 1 2 1 2 0 0 0 0 8 1 9 1,500 4,00 2,000 1,000
28. Hubert Łęgowik OK Bedmet Kolejarz Opole 3 12 5 0 2 4 0 0 1 0 17 0 17 1,417 5,67 2,000 1,000
29. Lars Skupień Wilki Krosno 3 12 2 2 4 3 0 1 0 0 14 2 16 1,333 4,67 0,875 2,250
30. Kacper Pludra Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4 18 1 4 8 4 0 0 1 0 19 3 22 1,222 3,80 1,000 1,800
31. Patryk Dolny Euro Finannce Polonia Piła 3 10 1 3 2 3 0 0 1 0 11 1 12 1,200 5,50 1,400 1,000
32. Sebastian Niedźwiedź Speedway Wanda Kraków 1 7 2 0 2 1 1 0 1 0 8 0 8 1,143 4,00 0,000 1,333
33. Szymon Szlauderbach Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4 18 2 4 4 6 0 2 0 0 18 2 20 1,111 4,50 0,833 1,667
34. Marcel Studziński ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 3 10 2 1 1 2 4 0 0 0 9 2 11 1,100 3,00 1,667 0,857
35. Paweł Staniszewski Euro Finannce Polonia Piła 3 5 1 0 2 1 0 0 1 0 5 0 5 1,000 2,50 1,667 0,000
36. Damian Lotarski OK Bedmet Kolejarz Opole 4 12 0 2 6 4 0 0 0 0 10 2 12 1,000 2,50 0,667 1,333
37. Tomasz Orwat ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 4 12 0 2 5 5 0 0 0 0 9 3 12 1,000 2,25 1,333 0,889
38. Arkadiusz Pawlak Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4 14 0 2 7 5 0 0 0 0 11 2 13 0,929 2,75 0,900 1,000
39. Piotr Gryszpiński Euro Finannce Polonia Piła 3 7 0 2 1 4 0 0 0 0 5 1 6 0,857 2,50 1,333 0,500
40. Michał Curzytek Power Duck Iveston PSŻ Poznań 3 6 0 1 1 0 0 0 1 3 3 2 5 0,833 1,50 1,667 0,000
41. Oskar Bober Euro Finannce Polonia Piła 3 8 0 2 1 4 0 0 1 0 5 1 6 0,750 2,50 0,500 1,000
42. Patryk Zieliński Wilki Krosno 4 11 1 0 3 6 0 0 1 0 6 0 6 0,546 1,50 0,500 0,667
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Dominik Kubera Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 6 5 1 0 0 0 0 0 0 17 0 17 2,833 17,00 2,833 0,000
2. Brady Kurtz Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 6 4 2 0 0 0 0 0 0 16 0 16 2,667 16,00 2,667 0,000
3. Mateusz Świdnicki Wilki Krosno 1 3 0 2 1 0 0 0 0 0 5 2 7 2,333 5,00 2,333 0,000
4. Facundo Albin Stainer Unia Kolejarz Rawicz 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0 2 2,000 2,00 0,000 2,000
5. Igor Kononow Speedway Wanda Kraków 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0 2 2,000 2,00 2,000 0,000
6. Jonas Davidsson Wilki Krosno 1 5 2 0 2 0 1 0 0 0 8 1 9 1,800 8,00 1,800 0,000
7. Patrick Hansen Wilki Krosno 1 5 1 2 1 0 0 0 0 1 8 1 9 1,800 8,00 1,800 0,000
8. Valentin Grobauer ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 1 5 1 0 4 0 0 0 0 0 7 2 9 1,800 7,00 0,000 1,800
9. Przemysław Liszka OK Bedmet Kolejarz Opole 1 3 1 1 0 1 0 0 0 0 5 0 5 1,667 5,00 1,667 0,000
10. Patryk Wojdyło OK Bedmet Kolejarz Opole 3 9 4 0 1 3 1 0 0 0 13 0 13 1,444 4,33 2,000 1,167
11. Matic Ivacic ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 2 7 1 2 2 2 0 0 0 0 9 0 9 1,286 4,50 1,250 1,333
12. Marcel Kajzer Power Duck Iveston PSŻ Poznań 1 4 0 1 1 1 1 0 0 0 3 2 5 1,250 3,00 1,250 0,000
13. Keynan Rew Stainer Unia Kolejarz Rawicz 2 7 0 1 4 2 0 0 0 0 6 2 8 1,143 3,00 1,600 0,000
14. Władimir Borodulin Power Duck Iveston PSŻ Poznań 2 4 1 0 1 2 0 0 0 0 4 0 4 1,000 4,00 0,000 1,000
15. Wojciech Lisiecki Speedway Wanda Kraków 1 4 0 1 2 1 0 0 0 0 4 0 4 1,000 4,00 0,000 1,000
16. Matej Kus Speedway Wanda Kraków 1 4 0 1 1 2 0 0 0 0 3 0 3 0,750 3,00 0,000 0,750
17. Krystian Stefanów Speedway Wanda Kraków 1 4 0 1 1 1 0 1 0 0 3 0 3 0,750 1,50 2,000 0,333
18. Mateusz Tonder ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 1 3 0 1 0 1 1 0 0 0 2 0 2 0,667 2,00 0,000 0,667
19. Ricky Wells ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 1 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 2 0,667 1,00 0,000 0,667
20. Mateusz Pacek Speedway Wanda Kraków 1 4 0 0 1 3 0 0 0 0 1 1 2 0,500 0,50 0,000 0,667
21. Krzysztof Sadurski Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4 9 0 1 2 4 1 0 1 0 4 0 4 0,444 0,80 0,333 0,667
22. Todd Kurtz Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 0 1 0,333 1,00 0,333 0,000
23. Adrian Bialk OK Bedmet Kolejarz Opole 2 6 0 0 1 5 0 0 0 0 1 1 2 0,333 0,50 0,000 0,333
24. Luke Becker Stainer Unia Kolejarz Rawicz 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani