WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
I runda DMPJ w Gdańsku
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 3 2 3 3 11
2 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 0 1 1 1 3
3 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 0 2 0 0 2
22 Maciej Uszaruk M. Uszaruk Maciej Uszaruk 0
Drużyna ACCR Drużyna ACCR 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 2 3 3 3 11
5 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 1 1 1 4
6 Daniel  Silhan D. Silhan Daniel Silhan 1 1 0 0 2
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 1 2 3 1 7
8 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 2 1 2 3 8
9 Damian Boduch D. Boduch Damian Boduch 0 - - 0 0
24 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 0 u 0
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 2 2 2 9
11 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 0 - 0 0 0
12 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 2 1 0 6
25 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak u 0
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 14
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Dominik Tyman D. Tyman Dominik Tyman t 0 0 0 0
14 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 1 1 2 3 7
15 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 1 2 2 2 7
forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa 26
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 12
17 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 2 3 2 3 10
18 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 1 1 2 u 4
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 2 1 3 9
20 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 1 3 2 2 8
21 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 0 0 3 2 5

Częstochowianie wygrali pierwszą półfinałową rundę DMPJ w Gdańsku.

Bieg 21
67.13 sek.
  • Mateusz Świdnicki u
  • Kevin Fajfer 0
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Damian Stalkowski 2
Bieg 20
67 sek.
  • Robert Chmiel 2
  • Jakub Osyczka 3
  • Dominik Tyman 0
  • Nikodem Bartoch 1
Bieg 19
67.31 sek.
  • Daniel Silhan 0
  • Damian Pawliczak 2
  • Patrik Mikel 1
  • Norbert Krakowiak 3
Bieg 18
66.19 sek.
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Denis Zieliński 1
  • Damian Stalkowski 2
  • Karol Żupiński 3
Bieg 17
67.03 sek.
  • Damian Boduch 0
  • Norbert Krakowiak 1
  • Nikodem Bartoch 3
  • Mateusz Tonder 2

Oglądaj NA ŻYWO: Dackarna Malilla – Vastervik Speedway

Oglądaj NA ŻYWO: Eskilstuna Smederna – Vetlanda Speedway

ZOBACZ WIDEO: Anita Mazur: Żużlowcy dostają wiadomości, gdzie są wyzywani. To przykre

Bieg 16
65.4 sek.
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Patrik Mikel 1
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Daniel Silhan 0
Bieg 15
66.94 sek.
  • Denis Zieliński 1
  • Robert Chmiel 2
  • Oskar Rowecki 0
  • Mateusz Tudzież 3
Bieg 14
66.75 sek.
  • Damian Pawliczak 2
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Mateusz Tonder 3
  • Kevin Fajfer 1
Bieg 13
  • Jakub Osyczka 2
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Fabian Ragus Rezerwa zwykła za Damian Boduch u
  • Jakub Miśkowiak 3

Rezerwa: Ragus za Boducha.

ZOBACZ WIDEO: Janusz Kołodziej: Rocznie żużel kosztuje mnie milion złotych

Bieg 12
66.22 sek.
  • Patrik Mikel 1
  • Mateusz Tudzież 2
  • Jan Kvech 3
  • Dominik Tyman 0
Bieg 11
65.57 sek.
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Oskar Rowecki 0
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Denis Zieliński 1
Bieg 10
65.81 sek.
  • Mateusz Tudzież 1
  • Mateusz Tonder 0
  • Robert Chmiel 2
  • Damian Pawliczak 3
Bieg 9
  • Kevin Fajfer 2
  • Daniel Silhan 1
  • Kacper Grzelak Rezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski u
  • Jan Kvech 3

Rezerwa: Grzelak za Błażykowskiego.

ZOBACZ WIDEO: Janusz Kołodziej: Niektórym nie leży matematyka, mnie nie podchodzą krótkie tory

Bieg 8
66.13 sek.
  • Oskar Rowecki 2
  • Fabian Ragus Rezerwa zwykła za Damian Boduch 0
  • Karol Żupiński 3
  • Jakub Osyczka 1

Rezerwa: Ragus za Boducha.

Bieg 7
65.71 sek.
  • Mateusz Tonder 0
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Norbert Krakowiak 2
  • Mateusz Świdnicki 1
Bieg 6
65.72 sek.
  • Damian Stalkowski 2
  • Dominik Tyman 0
  • Kevin Fajfer 3
  • Robert Chmiel 1
Bieg 5
65.97 sek.
  • Jan Kvech 3
  • Nikodem Bartoch 2
  • Daniel Silhan 1
  • Damian Boduch 0

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Wdowa po Jędrzejaku dotąd nie dostała zaległych pieniędzy ze Stali Rzeszów

Bieg 4
65.21 sek.
  • Norbert Krakowiak 3
  • Karol Żupiński 2
  • Damian Pawliczak 1
  • Oskar Rowecki 0
Bieg 3
64.15 sek.
  • Dominik Tyman t
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Mateusz Tudzież 1
  • Bartłomiej Kowalski 2

Taśma Tymana.

Bieg 2
65.22 sek.
  • Nikodem Bartoch 1
  • Damian Stalkowski 3
  • Jakub Osyczka 2
  • Mateusz Błażykowski 0
Bieg 1
64.09 sek.
  • Karol Żupiński 3
  • Jan Kvech 2
  • Denis Zieliński 0
  • Patrik Mikel 1

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Walczę o to, żeby zawodnicy Wandy odzyskali zaległe pieniądze

 

W Gdańsku pogoda w kratkę - raz pada deszcz, raz świeci słońce.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 3 2 3 3 11
    2 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 0 1 1 1 3
    3 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 0 2 0 0 2
    22 Maciej Uszaruk M. Uszaruk Maciej Uszaruk 0
    Drużyna ACCR Drużyna ACCR 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 2 3 3 3 11
    5 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 1 1 1 4
    6 Daniel  Silhan D. Silhan Daniel Silhan 1 1 0 0 2
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 1 2 3 1 7
    8 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 2 1 2 3 8
    9 Damian Boduch D. Boduch Damian Boduch 0 - - 0 0
    24 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 0 u 0
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 2 2 2 9
    11 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 0 - 0 0 0
    12 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 2 1 0 6
    25 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak u 0
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 14
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Dominik Tyman D. Tyman Dominik Tyman t 0 0 0 0
    14 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 1 1 2 3 7
    15 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 1 2 2 2 7
    forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa 26
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 12
    17 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 2 3 2 3 10
    18 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 1 1 2 u 4
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 2 1 3 9
    20 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 1 3 2 2 8
    21 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 0 0 3 2 5