DMPJ: Grupa B (półfinał)
17 lip 2019 17:00
Zakończony
1. | Tauron Włókniarz Częstochowa | 21 | |
2. | Falubaz Zielona Góra | 20 | |
3. | Innpro ROW Rybnik | 19 | |
4. | Ultrapur Start Gniezno | 19 | |
5. | Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra | 19 | |
6. | Energa Wybrzeże Gdańsk | 15 | |
7. | Drużyna ACCR | 13 |
Analiza pomeczowa
Szczegółowe wyniki
Tauron Włókniarz Częstochowa
21
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Jakub Miśkowiak | 3 | 3 | 2 | 3 | 11 | |||
8 | Bartłomiej Kowalski | 2* | 3 | 1 | 0 | 6+1 | |||
9 | Mateusz Świdnicki | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 |
Falubaz Zielona Góra
20
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Norbert Krakowiak | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | |||
5 | Damian Pawliczak | 3 | 1 | 3 | 1 | 8 | |||
6 | Mateusz Tonder | 2 | 1 | 2* | 3 | 8+1 |
Innpro ROW Rybnik
19
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Dominik Tyman | 0 | 0 | 0 | w | 0 | |||
11 | Mateusz Tudzież | 1 | 2* | 2* | 2 | 7+2 | |||
12 | Robert Chmiel | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 |
Ultrapur Start Gniezno
19
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Damian Stalkowski | 2 | 1 | 3 | 1 | 7 | |||
14 | Mateusz Błażykowski | t | 2* | - | w | 2+1 | |||
15 | Kevin Fajfer | 2 | 3 | 3 | 2 | 10 | |||
26 | Kacper Grzelak | 0 | 0 | 0 |
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra
19
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | Nikodem Bartoch | 1 | 2* | 3 | 1 | 7+1 | |||
17 | Jakub Osyczka | 3 | 1 | 3 | 2 | 9 | |||
18 | Damian Boduch | 2 | u | - | - | 2 | |||
27 | Fabian Ragus | 0 | 1 | 1 |
Energa Wybrzeże Gdańsk
15
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karol Żupiński | 2 | 3 | 2 | 3 | 10 | |||
2 | Denis Zieliński | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | |||
3 | Oskar Rowecki | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |||
22 | Damian Uszaruk | 0 |
Drużyna ACCR
13
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | Jan Kvech | 2 | 3 | 3 | 2 | 10 | |||
20 | Patrik Mikel | 1 | 1 | 1 | w | 3 | |||
21 | Daniel Silhan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bieg 21
7
4
5
2
2
Bieg 20
Bieg 19
1
1
Bieg 18
Bieg 17
Bieg 16
8
7
3
2
2
1
1
1
1
Bieg 15
Bieg 14
Bieg 13
1
1
Kosmetyka toru
Bieg 12
11
5
4
1
2
Bieg 11
Bieg 10
Bieg 9
Bieg 8
Bieg 7
Bieg 6
Bieg 5
Kosmetyka toru
Bieg 4
Bieg 3
12
10
9
7
8
Bieg 2
Bieg 1
3
1
2
1
2
3
3
1
1
1
7
5
4
3
3
4
4
3
2
2
6
4
3
2
2