Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
VII runda DMPJ w Gnieźnie
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 2 3 1 3 9
2 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 0 3 3 0 6
3 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski w - 1 2 3
22 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 19
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 1 3 0 1 5
5 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 3 2 2 d 7
6 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 1 3 2 7
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 2 2 3 10
8 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 1 2 w 2 5
9 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 0 3 2 1 6
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2 1 2 3 8
11 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 0 2 2 1 5
12 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 2 3 3 2 10
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 3 3 3 1 10
14 Maciej Uszaruk M. Uszaruk Maciej Uszaruk w 1 0 0 1
15 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 0 2 1 0 3
Drużyna ACCR Drużyna ACCR 12
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 2 0 w 0 2
17 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 1 2 2 1 6
18 Jan Macek J. Macek Jan Macek d 3 1 d 4
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 2 d 0 3 5
20 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 1 w w 1 2
21 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 3 3 1 3 10
Bieg 21
  • Jan Macek d
  • Damian Pawliczak 2
  • Daniel Silhan 1
  • Mateusz Tonder 3

DARMOWA transmisja. Oglądaj na żywo: Eskilstuna Speedway - Lejonen Gislaved

Bieg 20
  • Oskar Rowecki 0
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Karol Żupiński 1
  • Jakub Miśkowiak 3
Bieg 19
  • Przemysław Giera 2
  • Fabian Ragus 1
  • Mateusz Tudzież d
  • Nikodem Bartoch 3
Bieg 18
  • Norbert Krakowiak 1
  • Damian Stalkowski 0
  • Mateusz Tonder 2
  • Kevin Fajfer 3
Bieg 17
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Nikodem Bartoch 0
  • Jakub Miśkowiak 2
  • Jakub Osyczka 3
Bieg 16
  • Patrik Mikel 0
  • Mateusz Tudzież 2
  • Jan Macek 1
  • Przemysław Giera 3

DARMOWA transmisja. Oglądaj na żywo: Rospiggarna Hallstavik - Veltanda Speedway

Bieg 15
  • Damian Stalkowski 3
  • Oskar Rowecki 1
  • Mateusz Błażykowski 2
  • Maciej Uszaruk 0
Bieg 14
  • Fabian Ragus w
  • Norbert Krakowiak 2
  • Jakub Osyczka 1
  • Damian Pawliczak 3
Bieg 13
  • Bartłomiej Kowalski w
  • Jan Macek 3
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Patrik Mikel w

Drugie ostrzeżenie dla Kowalskiego i Mikela za utrudnianie startu skutkuje wykluczeniami.

Bieg 12
  • Mateusz Tudzież 2
  • Maciej Uszaruk 0
  • Robert Chmiel 1
  • Karol Żupiński 3
Bieg 11
  • Daniel Silhan 2
  • Mateusz Błażykowski 1
  • Patrik Mikel 0
  • Damian Stalkowski 3
Bieg 10
  • Maciej Uszaruk 1
  • Jakub Osyczka 3
  • Oskar Rowecki 2
  • Fabian Ragus w
Bieg 9
  • Damian Pawliczak 3
  • Przemysław Giera 1
  • Norbert Krakowiak 2
  • Robert Chmiel 0
Bieg 8
  • Kacper Grzelak Rezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski 0
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Kevin Fajfer 1
  • Bartłomiej Kowalski 2
Bieg 7
  • Jakub Osyczka 3
  • Daniel Silhan 2
  • Nikodem Bartoch d
  • Jan Macek d
Bieg 6
  • Mateusz Tonder 1
  • Karol Żupiński 3
  • Damian Pawliczak 2
  • Oskar Rowecki 0
Bieg 5
  • Robert Chmiel 3
  • Jakub Miśkowiak 2
  • Przemysław Giera 1
  • Mateusz Świdnicki 0
Bieg 4
  • Nikodem Bartoch 2
  • Kevin Fajfer 3
  • Fabian Ragus 1
  • Mateusz Błażykowski w

Błażykowski upadł na pierwszym łuku. Został wykluczony.

Bieg 3
  • Karol Żupiński 3
  • Patrik Mikel 2
  • Maciej Uszaruk w
  • Daniel Silhan 1

Uszaruk przekroczył czas dwóch minut.

Bieg 2
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Mateusz Tonder 2
  • Bartłomiej Kowalski 1
  • Norbert Krakowiak 0
Bieg 1
  • Kevin Fajfer 2
  • Robert Chmiel 1
  • Damian Stalkowski 0
  • Mateusz Tudzież 3
Zobacz również
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 2 3 1 3 9
    2 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 0 3 3 0 6
    3 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski w - 1 2 3
    22 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 19
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 1 3 0 1 5
    5 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 3 2 2 d 7
    6 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 1 3 2 7
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 2 2 3 10
    8 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 1 2 w 2 5
    9 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 0 3 2 1 6
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2 1 2 3 8
    11 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 0 2 2 1 5
    12 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 2 3 3 2 10
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 3 3 3 1 10
    14 Maciej Uszaruk M. Uszaruk Maciej Uszaruk w 1 0 0 1
    15 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 0 2 1 0 3
    Drużyna ACCR Drużyna ACCR 12
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 2 0 w 0 2
    17 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 1 2 2 1 6
    18 Jan Macek J. Macek Jan Macek d 3 1 d 4
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 2 d 0 3 5
    20 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 1 w w 1 2
    21 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 3 3 1 3 10