Bieg 15 czas 63.12 sek.
61
3 : 3
29

Defekt Jędrzejewskiego po starcie. Berge na trasie wyprzedził Nowaka, a na ostatniej prostej powtórzył ten manewer z Bellego. Kapitalny bieg Francuza!

547
290
108
53
70
komentarz

Polonia żeby wygrać dwumecz potrzebuje zdobyć w ostatnim wyścigu tylko punkt!

26

Niezły start poznaniaków, ale jeszcze na pierwszym okrążeniu na prowadzeniu 4:2 znaleźli się gospodarze. Ivacic wygrał z ogromną przewagą!

384
171
43
51
49
komentarz

Wynik dwumeczu: 85:83 dla ZOOleszcz Polonii!

24

Bardzo ciekawy wyścig. Kotłowało się po pierwszym łuku. Później Bellego atakował Brzozowskiego, jednocześnie broniąc się przed atakami Ivacica. Polonia wyszła na 2-punktowe prowadzenie w dwumeczu!

263
117
50
34
46
komentarz

Przerwa dla Marcina Nowaka, który jedzie bieg po biegu.

2

Nowak bezskutecznie kąsał atakami Nowaka. Orwat do ostatnich metrów atakował Lutowicza.

0

Kompletnie nieudana rezerwa taktyczna. Polonia nie miała absolutnie żadnych problemów z wygraniem podwójnie tego biegu! Remis w dwumeczu!

18

Ivacic wygrał z ogromną przewagą! Dla Bellego na pierwszym łuku zabrakło miejsca, przez co spadł na czwarte miejsce. Curzytek na początku walczył o drugie miejsce z Jędrzejewskim, następnie spadł na koniec stawki.