Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
VIII runda ligi czeskiej
Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 36
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 3 3 2 3 3 14
2 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 2 0 0 0 1 3
3 Jaroslav Petrak J. Petrak Jaroslav Petrak - - - - 0
4 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 1 3 1 1 7
5 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 3 3 3 1 12
AK 3ton Slany AK 3ton Slany AK 3ton Slany 34
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 2 1 2 3 11
2 Martin Malek M. Malek Martin Malek - - - - 0
3 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 1 2 1 2 2 8
4 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković 0 0 0 1 0 1
5 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 3 3 3 3 2 14
SC Interteam SC Interteam 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 David Pacalaj D. Pacalaj David Pacalaj 1 2 0 0 0 3
2 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 0 1 1 1 0 3
3 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 - - - 0
4 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 0 1 0 0 1
5 Adrian Gała A. Gała Adrian Gała 2 6 3 3 2 16
AK Marketa Praga AK Marketa Praga AK Marketa Praga 30
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Josef Franc J. Franc Josef Franc 1 3 2 1 d 7
2 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 2 1 - 2 3 8
3 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 3 0 1 - 2 6
4 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 2 - 2 2 1 7
5 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 0 2 0 2
Bieg 20
  • Adrian Gała 2
  • Patrik Mikel 1
  • Jakub Valković 0
  • Zdenek Holub 3

Marketa Praga mistrzem Czech!

Bieg 19
  • Hynek Stichauer 1
  • Eduard Krcmar 3
  • Petr Chlupac 2
  • Michal Skurla 0
Bieg 18
  • Jakub Jamróg 2
  • Ondrej Smetana 1
  • David Pacalaj 0
  • Matej Zagar 3

Ondrej Smetana bezskutecznie atakował Jakuba Jamroga.

Bieg 17
  • Josef Franc d
  • Adrian Gała 3
  • Vaclav Milik 1
  • Zdenek Simota 2

Josef Franc zanotował defekt motocykla na drugim miejscu.

ZOBACZ WIDEO Chińczycy chcieli aresztować Buczkowskiego. Za brak wizy

Bieg 16
  • Matej Zagar 3
  • Josef Franc 1
  • Eduard Krcmar 2
  • David Pacalaj 0
Bieg 15
  • Michal Skurla 1
  • Patrik Mikel 0
  • Zdenek Holub 2
  • Jakub Jamróg Rezerwa zwykła za Martin Malek 3

Zmiana: Jakub Jamróg za Martina Malka.

Zdenek Holub bezskutecznie atakował Jakuba Jamroga.

Bieg 14
  • Hynek Stichauer 1
  • Jan Kvech Rezerwa zwykła za Petr Chlupac 0
  • Adrian Gała Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 3
  • Zdenek Simota 2

Zmiany: Jan Kvech za Petra Chlupaca, Adrian Gała za Martina Gavendę.

Bieg 13
  • Ondrej Smetana 2
  • Jakub Valković 1
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Jaroslav Petrak 3
  • Daniel Klima 0

Zmiana: Vaclav Milik za Jaroslava Petraka.

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2019: Półfinał Betard Sparta - Stelmet Falubaz (kulisy)

Bieg 12
  • Petr Chlupac 1
  • Jakub Jamróg Rezerwa zwykła za Martin Malek 3
  • Daniel Klima 0
  • Matej Zagar 2

Zmiana: Jakub Jamróg za Martina Malka.

Bieg 11
  • Eduard Krcmar 1
  • Adrian Gała Rezerwa taktyczna za Martin Gavenda , Joker 6
  • Patrik Mikel 0
  • Ondrej Smetana 2

Joker: Adrian Gała za Martina Gavendę.

Bieg 10
  • Jan Kvech Rezerwa zwykła za Zdenek Holub 2
  • Zdenek Simota 1
  • David Pacalaj 0
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Jaroslav Petrak 3

Zmiany: Vaclav Milik za Jaroslava Petraka, Jan Kvech za Zdenka Holuba.

Jan Kvech prowadził po starcie, ale na dystansie wyprzedził go Vaclav Milik.

Bieg 9
  • Jakub Valković 0
  • Hynek Stichauer 3
  • Michal Skurla 1
  • Josef Franc 2

ZOBACZ WIDEO Dyrektor Sparty wyjaśnia: Czepiają się nas o tor, ale nie robimy nic złego

Bieg 8
  • Adrian Gała Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 2
  • Zdenek Holub 1
  • Matej Zagar 3
  • Jakub Valković 0

Zmiana: Adrian Gała za Martina Gavendę.

Bieg 7
  • Josef Franc 3
  • Daniel Klima 1
  • Zdenek Simota 2
  • Patrik Mikel 0
Bieg 6
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Jaroslav Petrak 3
  • Michal Skurla 1
  • Petr Chlupac 0
  • Eduard Krcmar 2

Zmiana: Vaclav Milik za Jaroslava Petraka.

Vaclav Milik stoczył kolejny pasjonujący bój. Tym razem z Eduardem Krcmarem.

Bieg 5
  • David Pacalaj 2
  • Jan Kvech Rezerwa zwykła za Ondrej Smetana 0
  • Jakub Jamróg Rezerwa zwykła za Martin Malek 3
  • Hynek Stichauer 1

Zmiany: Jan Kvech za Ondreja Smetanę, Jakub Jamróg za Martina Malka. 

ZOBACZ WIDEO Vaculik zdradza jak wyglądała męska rozmowa Pedersena z Jensenem

Bieg 4
  • Zdenek Simota 1
  • Matej Zagar 3
  • Ondrej Smetana 2
  • Michal Skurla 0

Ondrej Smetana musiał odpierać ataki Zdenka Simoty. Matej Zagar zwyciężył bez większych problemów.

Bieg 3
  • Patrik Mikel 2
  • David Pacalaj 1
  • Jakub Valković 0
  • Petr Chlupac 3

Petr Chlupac zwyciężył z ogromną przewagą nad rywalami.

Bieg 2
  • Jakub Jamróg Rezerwa zwykła za Martin Malek 3
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Jaroslav Petrak 2
  • Josef Franc 1
  • Martin Gavenda 0

Zmiany: Jakub Jamróg za Martina Malka, Vaclav Milik za Jaroslava Petraka.

Zacięty pojedynek o pierwsze miejsce stoczyli Jakub Jamróg i Vaclav Milik. Górą w tym starciu Polak.

Bieg 1
  • Daniel Klima 0
  • Eduard Krcmar 3
  • Hynek Stichauer 1
  • Zdenek Holub 2

Trwa prezentacja.

Kto zwycięży w Pardubicach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Start pierwszego wyścigu zaplanowany jest na godz. 18.15.

O godz. 17.30 rozpoczęła się próba toru.

Jeszcze trzy zespoły mają matematyczne szanse na wywalczenie mistrzostwa Czech! W tabeli prowadzi AK Marketa Praga (20 pkt), przed SC Interteam (19) i AK 3ton Slany (18). Obowiązuje punktacja 3-2-1-0.

Relacja na podstawie speedwaylive.eu.

Zobacz również
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 36
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 3 3 2 3 3 14
    2 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 2 0 0 0 1 3
    3 Jaroslav Petrak J. Petrak Jaroslav Petrak - - - - 0
    4 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 1 3 1 1 7
    5 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 3 3 3 1 12
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 34
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 2 1 2 3 11
    2 Martin Malek M. Malek Martin Malek - - - - 0
    3 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 1 2 1 2 2 8
    4 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković 0 0 0 1 0 1
    5 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 3 3 3 3 2 14
    SC Interteam SC Interteam 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 David Pacalaj D. Pacalaj David Pacalaj 1 2 0 0 0 3
    2 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 0 1 1 1 0 3
    3 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 - - - 0
    4 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 0 1 0 0 1
    5 Adrian Gała A. Gała Adrian Gała 2 6 3 3 2 16
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 30
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Josef Franc J. Franc Josef Franc 1 3 2 1 d 7
    2 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 2 1 - 2 3 8
    3 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 3 0 1 - 2 6
    4 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 2 - 2 2 1 7
    5 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 0 2 0 2
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Liga czeska
    Lokalizacja Pardubice
    Stadion Stadion żużlowy w Pardubicach
    Data i godzina 18 Września 2019, 18:00
    Zobacz również