Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
V runda Ligi Juniorów w Lesznie
Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 3 3 1* 10 +1
2 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2* 3 0 2 7 +1
3 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 2* 2* 2* 1 7 +3
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 1 1* 3 2 7 +1
5 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 0 2* 0 3 0 5 +1
6 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 2 t 2* 2 6 +1
Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 3 3 2 w 8
8 Bartosz Curzytek B. Curzytek Bartosz Curzytek 2* 1 w 2 5 +1
9 Mateusz Panicz M. Panicz Mateusz Panicz 0 0 u d 0
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Damian Ratajczak D. Ratajczak Damian Ratajczak w 1 3 3 7
11 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 1 0 0 0 1
12 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 3 1 2 2* 8 +1
Motor Lublin Motor Lublin Motor Lublin 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 2 1 3 3 12
14 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2* 3 3 2 10 +1
15 Wiktor Firmuga W. Firmuga Wiktor Firmuga u 0 - 1 1
ROW Rybnik ROW Rybnik ROW Rybnik 12
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 1 1 3 1 6
17 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 0 d 0 0 0
18 Paweł Trześniewski P. Trześniewski Paweł Trześniewski 3 2 0 1 6
Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów 19
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Wiktor Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 1 2 3 3 9
20 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 2 3 1 6
21 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 1 1* 1 1 4 +1
Bieg 21 63.16 sek.
  • Paweł Trześniewski 1
  • Krzysztof Sadurski 2
  • Przemysław Giera 0
  • Damian Ratajczak 3
Bieg 20
  • Wiktor Firmuga 1
  • Bartosz Curzytek 2
  • Wiktor Lampart 3
  • Michał Curzytek w
Bieg 19 64.82 sek.
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Kamil Nowacki 1
  • Mateusz Świdnicki 0
  • Wiktor Jasiński 3
Bieg 18 63.6 sek.
  • Hubert Ścibak 0
  • Mateusz Tonder 2
  • Damian Ratajczak 3
  • Norbert Krakowiak 1
Bieg 17 64.35 sek.
  • Mateusz Panicz d
  • Wiktor Jasiński 3
  • Michał Curzytek 2
  • Kamil Pytlewski 1
Bieg 16 65.61 sek.
  • Mateusz Tudzież 1
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Paweł Trześniewski 0
  • Bartłomiej Kowalski 2
Bieg 15 63.35 sek.
  • Mateusz Tonder 0
  • Wiktor Lampart Rezerwa zwykła za Wiktor Firmuga 3
  • Damian Pawliczak 1
  • Wiktor Trofimow jr 2
Bieg 14 64.47 sek.
  • Kamil Nowacki 3
  • Hubert Ścibak 0
  • Kamil Pytlewski 1
  • Krzysztof Sadurski 2
Bieg 13 65.09 sek.
  • Bartosz Curzytek w
  • Paweł Trześniewski 2
  • Mateusz Panicz u
  • Mateusz Tudzież 3
Bieg 12
  • Mateusz Świdnicki 0
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Jakub Miśkowiak 2
  • Wiktor Lampart 1
Bieg 11 64.87 sek.
  • Przemysław Giera 0
  • Damian Pawliczak 2
  • Mateusz Tudzież 1
  • Mateusz Tonder 3
Bieg 10 64.97 sek.
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Kamil Pytlewski 1
  • Wiktor Firmuga 0
  • Kamil Nowacki 2
Bieg 9 64.81 sek.
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Mateusz Świdnicki Taśma Bartłomiej Kowalski 2
  • Hubert Ścibak 0
  • Jakub Miśkowiak 3
Bieg 8 64.81 sek.
  • Damian Pawliczak 2
  • Mateusz Panicz 0
  • Norbert Krakowiak 3
  • Bartosz Curzytek 1
Bieg 7 65.09 sek.
  • Kamil Pytlewski 1
  • Przemysław Giera d
  • Wiktor Jasiński 2
  • Paweł Trześniewski 3
Bieg 6 64.18 sek.
  • Damian Ratajczak 1
  • Wiktor Lampart 2
  • Krzysztof Sadurski 3
  • Wiktor Firmuga u
Bieg 5 64.94 sek.
  • Jakub Miśkowiak 1
  • Michał Curzytek 3
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Mateusz Panicz 0

Na trybunach około 300 widzów.

Bieg 4 64.72 sek.
  • Wiktor Jasiński 1
  • Norbert Krakowiak 3
  • Kamil Nowacki 0
  • Damian Pawliczak 2
Bieg 3 64.31 sek.
  • Wiktor Lampart 3
  • Mateusz Tudzież 1
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Przemysław Giera 0
Bieg 2 66.22 sek.
  • Michał Curzytek 3
  • Damian Ratajczak w
  • Bartosz Curzytek 2
  • Hubert Ścibak 1
Bieg 1 63.47 sek.
  • Norbert Krakowiak 3
  • Jakub Miśkowiak 1
  • Mateusz Tonder 2
  • Mateusz Świdnicki 0

Wyniki będziemy aktualizować co cztery biegi.

ZOBACZ WIDEO Groźne upadki, piękne ataki i Holta wściekły na operatora kamery. Zobacz kronikę 9. kolejki PGE Ekstraligi

Zobacz również
    Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 3 3 1* 10 +1
    2 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2* 3 0 2 7 +1
    3 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 2* 2* 2* 1 7 +3
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 1 1* 3 2 7 +1
    5 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 0 2* 0 3 0 5 +1
    6 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 2 t 2* 2 6 +1
    Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 3 3 2 w 8
    8 Bartosz Curzytek B. Curzytek Bartosz Curzytek 2* 1 w 2 5 +1
    9 Mateusz Panicz M. Panicz Mateusz Panicz 0 0 u d 0
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Damian Ratajczak D. Ratajczak Damian Ratajczak w 1 3 3 7
    11 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 1 0 0 0 1
    12 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 3 1 2 2* 8 +1
    Motor Lublin Motor Lublin 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 2 1 3 3 12
    14 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2* 3 3 2 10 +1
    15 Wiktor Firmuga W. Firmuga Wiktor Firmuga u 0 - 1 1
    ROW Rybnik ROW Rybnik 12
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 1 1 3 1 6
    17 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 0 d 0 0 0
    18 Paweł Trześniewski P. Trześniewski Paweł Trześniewski 3 2 0 1 6
    Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów 19
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Wiktor Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 1 2 3 3 9
    20 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 2 3 1 6
    21 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 1 1* 1 1 4 +1
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Liga juniorów
    Lokalizacja Leszno
    Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie
    Data i godzina 11 Sierpnia 2020, 16:00
    Zobacz również