Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
2. runda DMPJ w Lesznie
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 1 1 d 1 2* 5 +1
2 Damian Ratajczak D. Ratajczak Damian Ratajczak 2 1 2 2 u 7
3 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra w w w w 0
4 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak u 1 2 1 1 5
Cash Broker Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów 35
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Wiktor Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 2 2 3 2 3 12
2 Jakub Janik J. Janik Jakub Janik 1 0 2 1 2 6
3 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 3 2 1 2 2 10
4 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 1 2 1 2 1 7
Moto 303 Start Gniezno Moto 303 Start Gniezno 10
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 0 3 2 0 1 6
2 Szymon Szwacher S. Szwacher Szymon Szwacher 0 1 0 w w 1
3 Mikołaj Czapla M. Czapla Mikołaj Czapla 2 0 0 0 0 2
4 Kacper M. Grzelak K. Grzelak Kacper M. Grzelak 1 u w w 1
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 55
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 3 3 3 3 15
2 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 3 3 3 3 2 14
3 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 3 3 3 3 3 15
4 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 2 2 - - 3 7
5 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 1 3 4

Francepol Falubaz Junior Zielona Góra pewnie wygrywa 2. rundę DMPJ w Lesznie.

Bieg 20 63.32 sek.
  • Marcel Studziński 1
  • Damian Ratajczak u
  • Wiktor Jasiński 3
  • Mateusz Tonder 2
Bieg 19 63.84 sek.
  • Hubert Ścibak 1
  • Kamil Nowacki 2
  • Damian Pawliczak 3
  • Mikołaj Czapla 0
Bieg 18 62.91 sek.
  • Kamil Pytlewski 1
  • Norbert Krakowiak 3
  • Szymon Szwacher w
  • Krzysztof Sadurski 2
Bieg 17 66.22 sek.
  • Fabian Ragus 3
  • Brak zawodnika ns
  • Brak zawodnika ns
  • Jakub Janik 2
Bieg 16 63.03 sek.
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Norbert Krakowiak 3
  • Wiktor Jasiński 2
  • Marcel Studziński 0
Bieg 15 64.26 sek.
  • Szymon Szwacher w
  • Damian Ratajczak 2
  • Mateusz Tonder 3
  • Jakub Janik 1
Bieg 14 64.22 sek.
  • Hubert Ścibak 1
  • Damian Pawliczak 3
  • Mikołaj Czapla 0
  • Kamil Nowacki 2
Bieg 13 66.22 sek.
  • Nile Tufft Rezerwa zwykła za Fabian Ragus 3
  • Kamil Pytlewski 2
  • Kacper Pludra w
  • Kacper M. Grzelak w
Bieg 12 64.03 sek.
  • Damian Pawliczak 3
  • Jakub Janik 2
  • Kacper M. Grzelak w
  • Krzysztof Sadurski d
Bieg 11 63.97 sek.
  • Wiktor Jasiński 3
  • Mikołaj Czapla 0
  • Damian Ratajczak 2
  • Nile Tufft Rezerwa zwykła za Fabian Ragus 1
Bieg 10 64.03 sek.
  • Mateusz Tonder 3
  • Kamil Nowacki 1
  • Marcel Studziński 2
  • Kacper Pludra w
Bieg 9 63.1 sek.
  • Kamil Pytlewski 1
  • Hubert Ścibak 2
  • Szymon Szwacher 0
  • Norbert Krakowiak 3
Bieg 8 64.28 sek.
  • Mikołaj Czapla 0
  • Mateusz Tonder 3
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Kamil Pytlewski 2
Bieg 7
  • Norbert Krakowiak 3
  • Kacper M. Grzelak u
  • Kamil Nowacki 2
  • Damian Ratajczak 1

Kacper M. Grzelak zaliczył brzydko wyglądający upadek na ostatnim okrążeniu. Jako, że nikt nie miał udziału w zaistniałej sytuacji to sędzia zaliczył bieg. Niestety na tor musiała wyjechać karetka.

Ambulans zabrał Grzelaka zawodnika do szpitala. Wstępne badanie wykazało, że zawodnik może wystąpić wstrząs mózgu oraz złamanie uda i ręki.

Bieg 6 63.06 sek.
  • Kacper Pludra w
  • Szymon Szwacher 1
  • Damian Pawliczak 3
  • Wiktor Jasiński 2
Bieg 5 64.43 sek.
  • Marcel Studziński 3
  • Fabian Ragus 2
  • Jakub Janik 0
  • Hubert Ścibak 1
Bieg 4 63.75 sek.
  • Kamil Nowacki 3
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Fabian Ragus 2
  • Szymon Szwacher 0
Bieg 3 62.75 sek.
  • Damian Ratajczak 2
  • Marcel Studziński 0
  • Kamil Pytlewski 1
  • Damian Pawliczak 3
Bieg 2 62.94 sek.
  • Jakub Janik 1
  • Kacper Pludra w
  • Norbert Krakowiak 3
  • Mikołaj Czapla 2
Bieg 1 63.53 sek.
  • Kacper M. Grzelak 1
  • Wiktor Jasiński 2
  • Hubert Ścibak u
  • Mateusz Tonder 3

 

Mamy potwierdzone składy. W Cash Broker Stal Gorzów zabrakło Rafała Karczmarza, a jego miejsce zajął Jakub Janik. Natomiast rezerowowym w składzie Francepol Falubaz Zielona Góra został Nile Tufft.

Zobacz również
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 1 1 d 1 2* 5 +1
    2 Damian Ratajczak D. Ratajczak Damian Ratajczak 2 1 2 2 u 7
    3 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra w w w w 0
    4 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak u 1 2 1 1 5
    Cash Broker Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów 35
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Wiktor Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 2 2 3 2 3 12
    2 Jakub Janik J. Janik Jakub Janik 1 0 2 1 2 6
    3 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 3 2 1 2 2 10
    4 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 1 2 1 2 1 7
    Moto 303 Start Gniezno Moto 303 Start Gniezno 10
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 0 3 2 0 1 6
    2 Szymon Szwacher S. Szwacher Szymon Szwacher 0 1 0 w w 1
    3 Mikołaj Czapla M. Czapla Mikołaj Czapla 2 0 0 0 0 2
    4 Kacper M. Grzelak K. Grzelak Kacper M. Grzelak 1 u w w 1
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 55
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 3 3 3 3 15
    2 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 3 3 3 3 2 14
    3 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 3 3 3 3 3 15
    4 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 2 2 - - 3 7
    5 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 1 3 4