Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15 58.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 37
1 : 5
53 Vastervik Speedway
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Sam Masters 2
  • Rasmus Jensen 0
  • Jason Doyle 3

Goście wygrali 53:37, a w dwumeczu 99:81.

Bieg 14 58.6 sek.
Rospiggarna Hallstavik 36
2 : 4
48 Vastervik Speedway
  • Linus Sundstroem 1
  • Daniel Bewley u
  • Artiom Łaguta 3
  • Kai Huckenbeck 2
Bieg 13 58.2 sek.
Rospiggarna Hallstavik 34
1 : 5
44 Vastervik Speedway
  • Daniel Henderson 1
  • Mikkel Bech 2
  • Emil Millberg 0
  • Anton Karlsson 3
Bieg 12 58.4 sek.
Rospiggarna Hallstavik 33
1 : 5
39 Vastervik Speedway
  • Daniel Bewley 0
  • Sam Masters 3
  • Daniel Henderson 1
  • Jason Doyle 2
Bieg 11 58.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 32
2 : 4
34 Vastervik Speedway
  • Anton Karlsson 1
  • Kai Huckenbeck 0
  • Linus Sundstroem 3
  • Rasmus Jensen 2
Bieg 10 58.2 sek.
Rospiggarna Hallstavik 30
3 : 3
30 Vastervik Speedway
  • Mikkel Bech 3
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Artiom Łaguta 0
  • Rasmus Jensen Zastępstwo zawodnika za Timo Lahti 2

Rasmus Jensen jako zastępstwo zawodnika.

Bieg 9 57.8 sek.
Rospiggarna Hallstavik 27
4 : 2
27 Vastervik Speedway
  • Noel Wahlqvist Rezerwa zwykła za Anton Karlsson 0
  • Daniel Bewley 1
  • Jason Doyle 2
  • Kai Huckenbeck 3
Bieg 8 57.6 sek.
Rospiggarna Hallstavik 23
5 : 1
25 Vastervik Speedway
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Linus Sundstroem 1
  • Rasmus Jensen 2
  • Mikkel Bech 0
Bieg 7 57.5 sek.
Rospiggarna Hallstavik 18
1 : 5
24 Vastervik Speedway
  • Daniel Henderson 0
  • Artiom Łaguta 2
  • Kai Huckenbeck Zastępstwo zawodnika za Timo Lahti 1
  • Sam Masters 3

Kai Huckenbeck jako zastępstwo zawodnika.

Bieg 6 56.9 sek.
Rospiggarna Hallstavik 17
3 : 3
19 Vastervik Speedway
  • Rasmus Jensen 1
  • Jason Doyle 3
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Anton Karlsson 0
Bieg 5 57.9 sek.
Rospiggarna Hallstavik 14
2 : 4
16 Vastervik Speedway
  • Linus Sundstroem 3
  • Daniel Bewley Zastępstwo zawodnika za Timo Lahti 0
  • Mikkel Bech 1
  • Daniel Henderson 2

Daniel Bewley jako zastępstwo zawodnika.

Bieg 4 56.8 sek.
Rospiggarna Hallstavik 12
3 : 3
12 Vastervik Speedway
  • Daniel Bewley 3
  • Sam Masters 1
  • Kai Huckenbeck 0
  • Artiom Łaguta 2
Bieg 3 56.8 sek.
Rospiggarna Hallstavik 9
3 : 3
9 Vastervik Speedway
  • Jason Doyle 3
  • Daniel Henderson 1
  • Anton Karlsson 0
  • Andrzej Lebiediew Zastępstwo zawodnika za Timo Lahti 2

Lebiediew za Lahtiego jako zastępstwo zawodnika.

Bieg 2 57.6 sek.
Rospiggarna Hallstavik 6
3 : 3
6 Vastervik Speedway
  • Kai Huckenbeck 2
  • Mikkel Bech 0
  • Daniel Bewley 1
  • Linus Sundstroem 3
Bieg 1 57.4 sek.
Rospiggarna Hallstavik 3
3 : 3
3 Vastervik Speedway
  • Artiom Łaguta 1
  • Rasmus Jensen 0
  • Sam Masters 2
  • Andrzej Lebiediew 3

Kto awansuje do półfinału Bauhaus-Ligan?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

W pierwszym meczu Vastervik Speedway wygrało 46:44. 

Składy potwierdzone. Relacja na podstawie SVEMO.se

Zobacz również
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 37
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 0 1* 2* 2 2 0 7 +2
    10 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 2 2 3 1* 1 12 +1
    11 Daniel Bewley D. Bewley Daniel Bewley 1* 3 0 1 0 u 5 +1
    12 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 2 0 1 3 0 2 8
    13 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 0
    14 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 1* 2 0 1 1 5 +1
    15 Emil Millberg E. Millberg Emil Millberg 0 0
    Vastervik Speedway Vastervik Speedway 53
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Artiom Łaguta A. Łaguta Artiom Łaguta 1* 2 2* 0 3 8 +2
    2 Sam Masters S. Masters Sam Masters 2 1* 3 3 2* 11 +2
    3 Linus Sundstroem L. Sundstroem Linus Sundstroem 3 3 1 3 1 11
    4 Mikkel Bech M. Bech Mikkel Bech 0 1 0 3 2* 6 +1
    5 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 3 3 2 2* 3 13 +1
    6 Anton Karlsson A. Karlsson Anton Karlsson 0 0 - 1 3 4
    7 Noel Wahlqvist N. Wahlqvist Noel Wahlqvist 0 0