Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Koniec meczu. Lejonen Gislaved w pierwszym meczu półfinałowym pokonało Masarnę Avesta 50:40.

Bieg 15 63.5 sek.
Lejonen Gislaved 50
4 : 2
40 Masarna Avesta
  • Robert Lambert 3
  • Nicki Pedersen 2
  • Rohan Tungate 1
  • Antonio Lindbaeck 0
Bieg 14 63.3 sek.
Lejonen Gislaved 46
5 : 1
38 Masarna Avesta
  • David Bellego 0
  • Nicolai Klindt 3
  • Kim Nilsson 1
  • Mathias Thoernblom 2
Bieg 13 63.9 sek.
Lejonen Gislaved 41
1 : 5
37 Masarna Avesta
  • Linus Ekloef 0
  • Nicki Pedersen Rezerwa taktyczna za Przemysław Pawlicki 3
  • Adrian Gała 1
  • Antonio Lindbaeck Rezerwa taktyczna za Dimitri Berge 2

Rezerwa taktyczna: Pedersen za Pawlickiego, Lindbaeck za Berge.

Bieg 12 63.5 sek.
Lejonen Gislaved 40
4 : 2
32 Masarna Avesta
  • Adrian Gała 3
  • Dimitri Berge 0
  • Linus Ekloef 1
  • Kim Nilsson 2
Bieg 11
Lejonen Gislaved 36
4 : 2
30 Masarna Avesta
  • David Bellego 2
  • Rohan Tungate 3
  • Nicki Pedersen d
  • Nicolai Klindt 1

Defekt Pedersena.

Bieg 10 62.8 sek.
Lejonen Gislaved 32
5 : 1
28 Masarna Avesta
  • Przemysław Pawlicki 1
  • Mathias Thoernblom 2
  • Antonio Lindbaeck d
  • Robert Lambert 3

Defekt Lindbaecka.

Bieg 9 64.2 sek.
Lejonen Gislaved 27
5 : 1
27 Masarna Avesta
  • David Bellego 1
  • Adrian Gała 3
  • Kim Nilsson 0
  • Rohan Tungate 2
Bieg 8 63.6 sek.
Lejonen Gislaved 22
3 : 3
26 Masarna Avesta
  • Mathias Thoernblom 1
  • Nicki Pedersen 3
  • Nicolai Klindt 2
  • Przemysław Pawlicki 0
Bieg 7 63.1 sek.
Lejonen Gislaved 19
3 : 3
23 Masarna Avesta
  • Linus Ekloef 0
  • Antonio Lindbaeck 1
  • Robert Lambert 3
  • Dimitri Berge 2
Bieg 6 63.2 sek.
Lejonen Gislaved 16
2 : 4
20 Masarna Avesta
  • Nicolai Klindt 2
  • Kim Nilsson 1
  • Mathias Thoernblom w
  • David Bellego 3

Thoernblom wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Tuż przed startem zanotował defekt.

Bieg 5 63.3 sek.
Lejonen Gislaved 14
2 : 4
16 Masarna Avesta
  • Nicki Pedersen 3
  • Robert Lambert 2
  • Przemysław Pawlicki 1
  • Linus Ekloef 0
Bieg 4 63.9 sek.
Lejonen Gislaved 12
1 : 5
12 Masarna Avesta
  • Adrian Gała 0
  • Dimitri Berge 2
  • Rohan Tungate 1
  • Antonio Lindbaeck 3
Bieg 3 63.5 sek.
Lejonen Gislaved 11
4 : 2
7 Masarna Avesta
  • Kim Nilsson 2
  • Linus Ekloef 1
  • David Bellego 0
  • Robert Lambert 3
Bieg 2 64.2 sek.
Lejonen Gislaved 7
3 : 3
5 Masarna Avesta
  • Rohan Tungate 3
  • Przemysław Pawlicki 2
  • Adrian Gała 0
  • Nicki Pedersen 1
Bieg 1 63.9 sek.
Lejonen Gislaved 4
4 : 2
2 Masarna Avesta
  • Antonio Lindbaeck 2
  • Nicolai Klindt 3
  • Dimitri Berge 0
  • Mathias Thoernblom 1

 

Składy potwierdzone.

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Lejonen Gislaved Lejonen Gislaved 50
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 3 2 2 1 3 11
    10 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom 1 w 1* 2* 2* 6 +3
    11 Adrian Gała A. Gała Adrian Gała 0 0 3 3 1 7
    12 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 3 1 2* 3 1 10 +1
    13 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 3 2 3 3 3 14
    14 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 1 0 0 1 0 2
    15 Casper Henriksson C. Henriksson Casper Henriksson 0
    Masarna Avesta Masarna Avesta 40
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Antonio Lindbaeck A. Lindbaeck Antonio Lindbaeck 2 3 1* d 2* 0 8 +2
    2 Dimitri Berge D. Berge Dimitri Berge 0 2* 2 0 - 4 +1
    3 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 1* 3 3 d 3 2 12 +1
    4 Przemysław Pawlicki P. Pawlicki Przemysław Pawlicki 2 1 0 1 - 4
    5 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 2 1 0 2 1 6
    6 David Bellego D. Bellego David Bellego 0 3 1 2 0 6
    7 Alexander Liljekvist A. Liljekvist Alexander Liljekvist 0