Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Koniec meczu. Kumla Indianerna w pierwszym spotkaniu półfinałowym wygrała na wyjeździe z Vasterik Speedway 49:41.

Bieg 15 57.7 sek.
Vastervik Speedway 41
2 : 4
49 Kumla Indianerna
  • Jason Doyle 2
  • Pontus Aspgren 1
  • Mads Hansen 0
  • Max Fricke 3
Bieg 14 58.5 sek.
Vastervik Speedway 39
2 : 4
45 Kumla Indianerna
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Sam Masters 0
  • Jonas Jeppesen 3
  • Anton Karlsson 2
Bieg 13 57.8 sek.
Vastervik Speedway 37
5 : 1
41 Kumla Indianerna
  • Linus Sundstroem 3
  • Ludvig Lindgren w
  • Noel Wahlqvist 2
  • Joel Andersson 1

Lindgren wykluczony za spowodowanie wypadku Sundstroema.

Bieg 12 56.7 sek.
Vastervik Speedway 32
3 : 3
40 Kumla Indianerna
  • Mads Hansen 2
  • Joel Andersson u
  • Jason Doyle Rezerwa taktyczna za Anton Karlsson 1
  • Jonas Jeppesen 3

Rezerwa taktyczna: Doyle za Karlssona.

Upadek Anderssona.

Bieg 11 57.3 sek.
Vastervik Speedway 29
5 : 1
37 Kumla Indianerna
  • Ludvig Lindgren 0
  • Mads Hansen Zastępstwo zawodnika za Artiom Łaguta 3
  • Pontus Aspgren 1
  • Sam Masters 2

Zastępstwo zawodnika: Hansen za Łagutę.

Bieg 10
Vastervik Speedway 24
2 : 4
36 Kumla Indianerna
  • Max Fricke 3
  • Sam Masters Rezerwa taktyczna za Linus Sundstroem 0
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Jason Doyle 2

Rezerwa taktyczna: Masters za Sundstroema.

Bieg 9 57 sek.
Vastervik Speedway 22
3 : 3
32 Kumla Indianerna
  • Ludvig Lindgren 1
  • Mads Hansen 0
  • Jonas Jeppesen 2
  • Jason Doyle Zastępstwo zawodnika za Artiom Łaguta 3

Zastępstwo zawodnika: Doyle za Łagutę.

Bieg 8 57.2 sek.
Vastervik Speedway 19
2 : 4
29 Kumla Indianerna
  • Mads Hansen Rezerwa taktyczna za Linus Sundstroem 2
  • Pontus Aspgren 3
  • Sam Masters w
  • Max Fricke 1

Rezerwa taktyczna: Hansen za Sundstroema.

Masters wykluczony za dwukrotne ruchy na starcie.

Bieg 7 57.3 sek.
Vastervik Speedway 17
3 : 3
25 Kumla Indianerna
  • Anton Karlsson 1
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Jason Doyle 2
  • Joel Andersson 0
Bieg 6 57.7 sek.
Vastervik Speedway 14
2 : 4
22 Kumla Indianerna
  • Sam Masters 2
  • Jonas Jeppesen 1
  • Linus Sundstroem 0
  • Ludvig Lindgren 3
Bieg 5 57 sek.
Vastervik Speedway 12
3 : 3
18 Kumla Indianerna
  • Pontus Aspgren 2
  • Jason Doyle 3
  • Max Fricke 1
  • Anton Karlsson 0
Bieg 4 57.3 sek.
Vastervik Speedway 9
2 : 4
15 Kumla Indianerna
  • Mads Hansen 2
  • Joel Andersson 3
  • Linus Sundstroem Zastępstwo zawodnika za Artiom Łaguta 0
  • Niels Kristian Iversen 1

Zastępstwo zawodnika: Sundstroem za Łagutę.

Bieg 3 56.9 sek.
Vastervik Speedway 7
4 : 2
11 Kumla Indianerna
  • Jonas Jeppesen 2
  • Anton Karlsson 1
  • Ludvig Lindgren 0
  • Jason Doyle 3
Bieg 2 57.1 sek.
Vastervik Speedway 3
1 : 5
9 Kumla Indianerna
  • Sam Masters Zastępstwo zawodnika za Artiom Łaguta 0
  • Max Fricke 3
  • Mads Hansen 1
  • Pontus Aspgren 2

Zastępstwo zawodnika: Masters za Łagutę.

Bieg 1 57.7 sek.
Vastervik Speedway 2
2 : 4
4 Kumla Indianerna
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Sam Masters 2
  • Joel Andersson 1
  • Linus Sundstroem w

Upadek Sundstroema. Szwed wykluczony.

 

Za Artioma Łagutę stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

Składy potwierdzone.

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Vastervik Speedway Vastervik Speedway 41
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Sam Masters S. Masters Sam Masters 2 0 2 w 0 2* 0 6 +1
    10 Linus Sundstroem L. Sundstroem Linus Sundstroem w 0 0 - - 3 3
    11 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 1 2 2 0 3 2 0 10
    12 Artiom Łaguta A. Łaguta Artiom Łaguta 0
    13 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 3 3 2 3 2 1* 2 16 +1
    14 Anton Karlsson A. Karlsson Anton Karlsson 1 0 1* - 2 4 +1
    15 Noel Wahlqvist N. Wahlqvist Noel Wahlqvist 2* 2 +1
    Kumla Indianerna Kumla Indianerna 49
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 3 1 3 1 1 9
    2 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 1 3 0 u 1 5
    3 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 2* 2 3 1 1 9 +1
    4 Max Fricke M. Fricke Max Fricke 3 1* 1 3 3 11 +1
    5 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 2 1 2 3 3 11
    6 Ludvig Lindgren L. Lindgren Ludvig Lindgren 0 3 1* 0 w 4 +1
    7 Jonatan Grahn J. Grahn Jonatan Grahn 0