36
Luke Becker Rezerwa zwykła za Norbert Kościuch
1

Rezerwa zwykła: Luke Becker za Norberta Kościucha.

Luke Becker zaciekle atakował Nielsa Kristiana Iversena. Wyprzedził go na ostatnich metrach.

18
9
3
5
7
komentarz

Unia Tarnów zwyciężyła za trzy! Dwie minuty przerwy dla jadących bieg po biegu Kurtza i Beckera.

33

Rezerwa taktyczna: Brady Kurtz za Marcina Nowaka.

Rezerwy zwykłe: Przemysław Konieczny za Mateusza Gzyla, Luke Becker za Piotra Pióro, Dawid Rempała za Artura Mroczkę.

Na pierwszym okrążeniu Brady Kurtz wyprzedził Dawida Rempałę, a na drugim Luke Becker minął Przemysława Koniecznego. Amerykanin nie zamierzał się poddawać i atakował jeszcze Rempałę.

3

Rezerwy zwykłe: Piotr Świercz za Mateusza Gzyla, Luke Becker za Piotra Pióro.

Na torze utworzyły się dwie pary. Rohan Tungate atakował Luke'a Beckera, a Aleksandr Łoktajew Piotra Świercza.

8
5
6
6
komentarz

Unia Tarnów z pierwszą wygraną w sezonie. Punkt bonusowy mają na wyciągnięcie ręki.