Kolejne 5:1 i gospodarze wygrali mecz 56:34!

Bieg 14 czas 66.92 sek.
51
5 : 1
33

Bieg przerwany, gdyż obaj rzeszowianie założyli białe kaski. Soerensen wykluczony.

32

Pewna wygrana Woelberta. Czałow próbował atakować Nielsena, jednak bez rezultatu. SpecHouse PSŻ zapewnił sobie zwycięstwo w meczu!

31

Wygrana Skupienia. Bieg bez walki na torze.

28

Pech Cyfera, któremu zdefektował motor na drugim okrążeniu podczas, gdy jechał na drugiej pozycji.

27

Bieg przerwany. Skupień z ostrzeżeniem za utrudnianie startu. Wcześniej wychowanek ROW-u był upomniany, dlatego może jechać w biegu.

Upadek Majchera, który prowadził w biegu. Lars Skupień próbował go mijać, jednak zahaczył o juniora 7R Stolaro Stali. Sędzia zaliczył wynik wyścigu i pokazał żółtą kartkę Skupieniowi! Majcher wstał o własnych siłach, ale zjechał z toru w karetce.

23

Nielsen wyprzedził na pierwszym okrążeniu Ellisa, później na trzecim okrążeniu na chwilę minął Łęgowika, ten jednak odbił pozycję. Pewna wygrana Karczmarza.

21

Rzeszowianie wyszli na podwójne prowadzenie i jechali na 5:1 przez niemal cały wyścig. Dopiero na ostatnim łuku czwartego okrążenia, Woelbert minął Soerensena.

33
18
10
8
6
komentarz

Tunerzy stawiają się żużlowcom. Burza w szklance wody czy realny problem?

1
1
2
1
2
18:49

Motocykl Kevina Woelberta po upadku (fot. Sandra Rejzner)

17

Drużyna z Poznania powiększa przewagę! Karczmarz i Nielsen wygrali start, po czym dojechali do mety na 5:1.

16

Druga "trójka" Woelberta. Bieg bez walki.

13

Zawodnicy z Poznania tym razem wygrali podwójnie. Druga taka sytuacja Seiferta-Salka.

12

Olbrzymi pech Cyfera, którego motor zdefektował na ostatnim łuku przed metą podczas, gdy zajmował 2. miejsce. Drugie indywidualne zwycięstwo Majchera.

9

Po tym, jak podniosło Ilię Czałowa, na drugim okrążeniu upadł Kevin Woelbert. Bieg przerwany. Na szczęście Woelbert wstał o własnych siłach i udał się do parkingu. Czałow wykluczony z powtórki.

Adam Ellis otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu. Woelbert zdolny do dalszej jazdy.

W powtórce zwycięstwo pary z Poznania, choć Ellis starał się atakować rywali. Ostrzeżenie dla Woelberta.

8

Kamil Marciniec zaliczył upadek przy próbnym starcie przed biegiem.

Majcher wygrał start i dojechał na pierwszym miejscu. Marciniec na trzecim okrążeniu minął Szwachera, później jadący na ostatniej pozycji Kłosok zaliczył defekt na ostatniej pozycji.