KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
40:44
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 3 1 3 2 3 3 15
10 Kacper Gomólski K. Gomólski Kacper Gomólski 0 0 2 1 1* 4 +1
11 Bjarne Pedersen B. Pedersen Bjarne Pedersen 2 0 0 3 2* 2 9 +1
12 Kasper Andersen K. Andersen Kasper Andersen 1* 1* 1 0 0 3 +2
13 Matias Nielsen M. Nielsen Matias Nielsen 3 3 2 1 0 0 9
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Piotr Protasiewicz P. Protasiewicz Piotr Protasiewicz 2 3 2 3 1 1* 12 +1
2 Aleksandr Łoktajew A. Łoktajew Aleksandr Łoktajew 1* 1* 3 0 2* 3 10 +3
3 Tomasz Gapiński T. Gapiński Tomasz Gapiński 3 2* 2 2 0 9 +1
4 Philip Hellstroem-Baengs P. Hellstroem-Baengs Philip Hellstroem-Baengs 0 0 0 1 0 1
5 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 2 1* 3 3 1 2 12 +1
Bieg 14
Esbjerg Vikings 40
3 : 3
44 Region Varde Elitesport
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Tim Soerensen 2
  • Matias Nielsen 0
  • Piotr Protasiewicz 1
Bieg 13
Esbjerg Vikings 37
2 : 4
41 Region Varde Elitesport
  • Bjarne Pedersen 2
  • Aleksandr Łoktajew 3
  • Matias Nielsen 0
  • Tim Soerensen 1

Świetna walka Pedersena i Łoktajewa. 

Bieg 12
Esbjerg Vikings 35
5 : 1
37 Region Varde Elitesport
  • Tomasz Gapiński 0
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Piotr Protasiewicz 1
  • Bjarne Pedersen 2
Bieg 11
Esbjerg Vikings 30
3 : 3
36 Region Varde Elitesport
  • Kacper Gomólski 1
  • Tim Soerensen 3
  • Niels Kristian Iversen 2
  • Philip Hellstroem-Baengs 0
Bieg 10
Esbjerg Vikings 27
1 : 5
33 Region Varde Elitesport
  • Piotr Protasiewicz 3
  • Matias Nielsen 1
  • Aleksandr Łoktajew 2
  • Kasper Andersen 0
Bieg 9
Esbjerg Vikings 26
2 : 4
28 Region Varde Elitesport
  • Kasper Andersen 0
  • Philip Hellstroem-Baengs 1
  • Matias Nielsen 2
  • Tim Soerensen 3
Bieg 8
Esbjerg Vikings 24
4 : 2
24 Region Varde Elitesport
  • Kacper Gomólski 1
  • Aleksandr Łoktajew 0
  • Bjarne Pedersen 3
  • Tomasz Gapiński 2

Bjarne Pedersen wyprzedził na pierwszym okrążeniu Tomasza Gapińskiego. 

Bieg 7
Esbjerg Vikings 20
4 : 2
22 Region Varde Elitesport
  • Piotr Protasiewicz 2
  • Kasper Andersen 1
  • Philip Hellstroem-Baengs 0
  • Niels Kristian Iversen 3

Pewny triumf Iversena. 

Bieg 6
Esbjerg Vikings 16
3 : 3
20 Region Varde Elitesport
  • Matias Nielsen 3
  • Tim Soerensen 1
  • Bjarne Pedersen 0
  • Tomasz Gapiński 2

Tim Soerensen wyprzedził na dystansie Bjarne Pedersena. Pewne zwycięstwo Matiasa Nielsena. 

Bieg 5
Esbjerg Vikings 13
3 : 3
17 Region Varde Elitesport
  • Aleksandr Łoktajew 3
  • Kasper Andersen 1
  • Philip Hellstroem-Baengs 0
  • Kacper Gomólski 2

Gomólski po raz trzeci stoczył przegraną walkę z Łoktajewem. 

Bieg 4
Esbjerg Vikings 10
1 : 5
14 Region Varde Elitesport
  • Bjarne Pedersen 0
  • Tomasz Gapiński 2
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Piotr Protasiewicz 3

Upadek Gapińskiego na pierwszym łuku. 

 

W powtórce świetny start Polaków. 

Bieg 3
Esbjerg Vikings 9
3 : 3
9 Region Varde Elitesport
  • Tim Soerensen 2
  • Kacper Gomólski 0
  • Aleksandr Łoktajew 1
  • Matias Nielsen 3

Gomólski dotknął taśmy i wystartował 15 metrów za rywalami. 

Bieg 2
Esbjerg Vikings 6
3 : 3
6 Region Varde Elitesport
  • Philip Hellstroem-Baengs 0
  • Bjarne Pedersen 2
  • Tomasz Gapiński 3
  • Kasper Andersen 1

Świetny start Gapińskiego. Blisko wyprzedzenia Polaka na ostatnim łuku był Bjarne Pedersen. 

Bieg 1
Esbjerg Vikings 3
3 : 3
3 Region Varde Elitesport
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Piotr Protasiewicz 2
  • Kacper Gomólski 0
  • Aleksandr Łoktajew 1

Świetny start Iversena, który odniósł pewne zwycięstwo. Gomólski po słabym starcie starał się walczyć z Łoktajewem. 

Który z Polaków zdobędzie najwięcej punktów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

ZOBACZ WIDEO Żużel. Czy możemy zmienić przepisy tak, żeby wyprzedzanie stało się bardziej atrakcyjne?

Jakim wynikiem zakończy się mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zobacz również
    Esbjerg Vikings Esbjerg Vikings 40
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 3 1 3 2 3 3 15
    10 Kacper Gomólski K. Gomólski Kacper Gomólski 0 0 2 1 1* 4 +1
    11 Bjarne Pedersen B. Pedersen Bjarne Pedersen 2 0 0 3 2* 2 9 +1
    12 Kasper Andersen K. Andersen Kasper Andersen 1* 1* 1 0 0 3 +2
    13 Matias Nielsen M. Nielsen Matias Nielsen 3 3 2 1 0 0 9
    Region Varde Elitesport Region Varde Elitesport 44
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Piotr Protasiewicz P. Protasiewicz Piotr Protasiewicz 2 3 2 3 1 1* 12 +1
    2 Aleksandr Łoktajew A. Łoktajew Aleksandr Łoktajew 1* 1* 3 0 2* 3 10 +3
    3 Tomasz Gapiński T. Gapiński Tomasz Gapiński 3 2* 2 2 0 9 +1
    4 Philip Hellstroem-Baengs P. Hellstroem-Baengs Philip Hellstroem-Baengs 0 0 0 1 0 1
    5 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 2 1* 3 3 1 2 12 +1