KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
VIII runda DMPJ w Ostrowie
Arged Malesa Ostrów Arged Malesa Ostrów Arged Malesa Ostrów 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jakub Krawczyk J. Krawczyk Jakub Krawczyk 0 2 3 1 2 8
2 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 1 1 1 0 3 6
3 Jakub Poczta J. Poczta Jakub Poczta d ns ns ns ns 0
4 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 2 2 2 3 2 11
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 32
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Mateusz Dul M. Dul Mateusz Dul 3 2 2 0 2 9
2 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 2 0 1 2 3 8
3 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 2 3 1 2 d 8
4 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 2 3 0 2 0 7
Motor Lublin Motor Lublin Motor Lublin 36
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 3 3 3 3 15
2 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 3 3 3 3 3 15
3 Jan Rachubik J. Rachubik Jan Rachubik 1 1 0 1 1* 4 +1
4 Maksymilian Śledź M. Śledź Maksymilian Śledź 0 0 0 1 1 2
Famur ROW Rybnik Famur ROW Rybnik Famur ROW Rybnik 27
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Paweł Trześniewski P. Trześniewski Paweł Trześniewski 3 2 1 2 2 1 11
2 Błażej Wypior B. Wypior Błażej Wypior 1 1 0 2 1 0 5
3 Kacper Tkocz K. Tkocz Kacper Tkocz ns ns 0
4 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 1 1 3 3 2 1* 11 +1

Koniec zawodów. Motor Lublin zwyciężył w Ostrowie.

Bieg 20 67.78 sek.
  • Wiktor Lampart 3
  • Sebastian Szostak 2
  • Nile Tufft d
  • Paweł Trześniewski 1

Defekt Tuffta na ostatnim miejscu.

Bieg 19 67.34 sek.
  • Jakub Krawczyk 2
  • Jakub Osyczka 0
  • Mateusz Tudzież 1
  • Mateusz Cierniak 3
Bieg 18 68.22 sek.
  • Mateusz Dul 2
  • Błażej Wypior 0
  • Jan Rachubik 1
  • Kacper Grzelak 3
Bieg 17 67.47 sek.
  • Mateusz Tudzież Zastępstwo zawodnika za Kacper Tkocz 2
  • Maksymilian Śledź 1
  • Jakub Poczta ns
  • Fabian Ragus 3

Przerwa na równanie toru.

Bieg 16 66.63 sek.
  • Jakub Krawczyk 1
  • Paweł Trześniewski 2
  • Mateusz Dul 0
  • Wiktor Lampart 3
Bieg 15 66.97 sek.
  • Mateusz Cierniak 3
  • Kacper Grzelak 0
  • Błażej Wypior 1
  • Fabian Ragus 2
Bieg 14 67.5 sek.
  • Sebastian Szostak 3
  • Kacper Tkocz ns
  • Jan Rachubik 1
  • Nile Tufft 2
Bieg 13 67.94 sek.
  • Mateusz Tudzież 3
  • Jakub Osyczka 2
  • Jakub Poczta ns
  • Maksymilian Śledź 1

Znów zaczęło padać. Nie będzie równania toru po 12 biegu. Dodatkowe 2 minuty przerwy dla Maksymiliana Śledzia, który pojedzie bieg po biegu.

 

Bieg 12 68.47 sek.
  • Paweł Trześniewski Zastępstwo zawodnika za Kacper Tkocz 2
  • Fabian Ragus 1
  • Maksymilian Śledź 0
  • Jakub Krawczyk 3

Opady ustały. Wracamy do ścigania.

Czeka nas przerwa w zawodach spowodowana mocnymi opadami deszczu na stadionie w Ostrowie.

Bieg 11 68.22 sek.
  • Mateusz Dul 2
  • Jan Rachubik 0
  • Kacper Grzelak 1
  • Mateusz Tudzież 3

W Ostrowie zaczęło padać.

Bieg 10 67.44 sek.
  • Błażej Wypior 2
  • Nile Tufft 1
  • Wiktor Lampart 3
  • Jakub Poczta ns
Bieg 9 67.44 sek.
  • Jakub Osyczka 0
  • Sebastian Szostak 2
  • Mateusz Cierniak 3
  • Paweł Trześniewski 1

Nad stadion nadciągają ciemne chmury.

Przerwa na równanie toru.

 

Bieg 8 68.56 sek.
  • Jan Rachubik 1
  • Błażej Wypior 0
  • Jakub Krawczyk 2
  • Jakub Osyczka 3
Bieg 7 69.47 sek.
  • Paweł Trześniewski 2
  • Maksymilian Śledź 0
  • Nile Tufft 3
  • Kacper Grzelak 1
Bieg 6 68.34 sek.
  • Jakub Poczta ns
  • Mateusz Cierniak 3
  • Błażej Wypior Zastępstwo zawodnika za Kacper Tkocz 1
  • Mateusz Dul 2

Cierniak wyprzedził Dula tuż przed linią mety.

Bieg 5 67.34 sek.
  • Wiktor Lampart 3
  • Mateusz Tudzież 1
  • Fabian Ragus 0
  • Sebastian Szostak 2

Jakub Poczta wycofał się z zawodów.

Czas na kosmetykę nawierzchni.

Bieg 4 68.78 sek.
  • Nile Tufft 2
  • Jakub Krawczyk 0
  • Mateusz Tudzież 1
  • Mateusz Cierniak 3
Bieg 3 67.72 sek.
  • Kacper Grzelak 1
  • Wiktor Lampart 3
  • Jakub Osyczka 2
  • Kacper Tkocz ns
Bieg 2 68.5 sek.
  • Fabian Ragus 2
  • Jakub Poczta d
  • Paweł Trześniewski 3
  • Jan Rachubik 1

Defekt na starcie zanotował Jakub Poczta.

Bieg 1 68.72 sek.
  • Maksymilian Śledź 0
  • Mateusz Dul 3
  • Sebastian Szostak 2
  • Błażej Wypior 1

Startujemy!

Za Kacpra Tkocza stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

Zobacz również
    Arged Malesa Ostrów Arged Malesa Ostrów 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jakub Krawczyk J. Krawczyk Jakub Krawczyk 0 2 3 1 2 8
    2 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 1 1 1 0 3 6
    3 Jakub Poczta J. Poczta Jakub Poczta d ns ns ns ns 0
    4 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 2 2 2 3 2 11
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 32
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mateusz Dul M. Dul Mateusz Dul 3 2 2 0 2 9
    2 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 2 0 1 2 3 8
    3 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 2 3 1 2 d 8
    4 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 2 3 0 2 0 7
    Motor Lublin Motor Lublin 36
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 3 3 3 3 15
    2 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 3 3 3 3 3 15
    3 Jan Rachubik J. Rachubik Jan Rachubik 1 1 0 1 1* 4 +1
    4 Maksymilian Śledź M. Śledź Maksymilian Śledź 0 0 0 1 1 2
    Famur ROW Rybnik Famur ROW Rybnik 27
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Paweł Trześniewski P. Trześniewski Paweł Trześniewski 3 2 1 2 2 1 11
    2 Błażej Wypior B. Wypior Błażej Wypior 1 1 0 2 1 0 5
    3 Kacper Tkocz K. Tkocz Kacper Tkocz ns ns 0
    4 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 1 1 3 3 2 1* 11 +1