KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
I runda DMPJ w Gnieźnie
Budex Start Gniezno Budex Start Gniezno Budex Start Gniezno 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Mikołaj Czapla M. Czapla Mikołaj Czapla d 1 0 1 0 w 2
2 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 1 2 2 1 2 0 8
3 Szymon Szwacher S. Szwacher Szymon Szwacher 0 0 1 2 0 0 3
4 Mateusz Jabłoński M. Jabłoński Mateusz Jabłoński ns ns 0
Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz 33
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 3 2 2 3 2 12
2 Wiktor Rafalski W. Rafalski Wiktor Rafalski 2 w 1 0 2* 5 +1
3 Seweryn  Orgacki S. Orgacki Seweryn Orgacki 1 0 u 2 1 4
4 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak 1 3 2 3 3 12
Unia Tarnów Unia Tarnów Unia Tarnów 33
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny 0 - 3 2 1 6
2 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 2 1 3 3 1* 10 +1
3 Piotr Świercz P. Świercz Piotr Świercz 3 0 0 1 3 7
4 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl 2 1 2 - 2 7
5 Patryk Zieliński P. Zieliński Patryk Zieliński 2 1 3
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 40
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Franciszek Karczewski F. Karczewski Franciszek Karczewski 1 3 1 0 3 8
2 Kajetan Kupiec K. Kupiec Kajetan Kupiec 0 2 2 1 1 6
3 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
4 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 3 3 3 d 2 11
Bieg 20
  • Dawid Rempała 1
  • Marcel Studziński 0
  • Denis Zieliński 2
  • Mateusz Świdnicki 3
Bieg 19
  • Szymon Szwacher 0
  • Mateusz Bartkowiak 3
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Przemysław Konieczny 1
Bieg 18
  • Seweryn Orgacki 1
  • Franciszek Karczewski 3
  • Mateusz Gzyl 2
  • Mikołaj Czapla w
Bieg 17
  • Kajetan Kupiec 1
  • Piotr Świercz 3
  • Mikołaj Czapla 0
  • Wiktor Rafalski 2
Bieg 16
  • Mikołaj Czapla 1
  • Franciszek Karczewski 0
  • Denis Zieliński 3
  • Przemysław Konieczny 2
Bieg 15
  • Dawid Rempała 3
  • Marcel Studziński 2
  • Kajetan Kupiec 1
  • Wiktor Rafalski 0
Bieg 14
  • Szymon Szwacher Zastępstwo zawodnika za Mateusz Jabłoński 0
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Piotr Świercz 1
  • Seweryn Orgacki 2
Bieg 13
  • Bartłomiej Kowalski d
  • Mateusz Bartkowiak 3
  • Szymon Szwacher 2
  • Patryk Zieliński Rezerwa zwykła za Mateusz Gzyl 1
Bieg 12
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Wiktor Rafalski 1
  • Mateusz Gzyl 2
  • Mikołaj Czapla 0
Bieg 11
  • Denis Zieliński 2
  • Piotr Świercz 0
  • Marcel Studziński 1
  • Bartłomiej Kowalski 3
Bieg 10
  • Kajetan Kupiec 2
  • Seweryn Orgacki u
  • Przemysław Konieczny 3
  • Szymon Szwacher 1
Bieg 9
  • Mateusz Bartkowiak 2
  • Mateusz Jabłoński ns
  • Dawid Rempała 3
  • Franciszek Karczewski 1
Bieg 8
  • Piotr Świercz 0
  • Kajetan Kupiec 2
  • Mikołaj Czapla 1
  • Mateusz Bartkowiak 3
Bieg 7
  • Franciszek Karczewski 3
  • Mateusz Gzyl 1
  • Seweryn Orgacki 0
  • Marcel Studziński 2
Bieg 6
  • Szymon Szwacher 0
  • Dawid Rempała 1
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Denis Zieliński 2
Bieg 5
  • Patryk Zieliński Rezerwa zwykła za Przemysław Konieczny 2
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Wiktor Rafalski w
  • Mateusz Jabłoński ns
Bieg 4
  • Seweryn Orgacki 1
  • Mikołaj Czapla d
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Dawid Rempała 2

Upadek Rempały na pierwszym łuku. Powtórka w komplecie.

Defekt Czapli na starcie.

Bieg 3
  • Marcel Studziński 2
  • Przemysław Konieczny 0
  • Mateusz Bartkowiak 1
  • Mateusz Świdnicki 3
Bieg 2
  • Wiktor Rafalski 2
  • Szymon Szwacher 0
  • Franciszek Karczewski 1
  • Piotr Świercz 3
Bieg 1
  • Mateusz Gzyl 2
  • Denis Zieliński 3
  • Marcel Studziński Zastępstwo zawodnika za Mateusz Jabłoński 1
  • Kajetan Kupiec 0

Bieg przerwany. Ostrzeżenie dla Kupca za utrudnianie startu.

Za moment początek.

   

Gnieźnianie za Mateusza Jabłońskiego będą stosować zastępstwo zawodnika.

Zobacz również
    Budex Start Gniezno Budex Start Gniezno 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mikołaj Czapla M. Czapla Mikołaj Czapla d 1 0 1 0 w 2
    2 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 1 2 2 1 2 0 8
    3 Szymon Szwacher S. Szwacher Szymon Szwacher 0 0 1 2 0 0 3
    4 Mateusz Jabłoński M. Jabłoński Mateusz Jabłoński ns ns 0
    Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz 33
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 3 2 2 3 2 12
    2 Wiktor Rafalski W. Rafalski Wiktor Rafalski 2 w 1 0 2* 5 +1
    3 Seweryn  Orgacki S. Orgacki Seweryn Orgacki 1 0 u 2 1 4
    4 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak 1 3 2 3 3 12
    Unia Tarnów Unia Tarnów 33
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny 0 - 3 2 1 6
    2 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 2 1 3 3 1* 10 +1
    3 Piotr Świercz P. Świercz Piotr Świercz 3 0 0 1 3 7
    4 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl 2 1 2 - 2 7
    5 Patryk Zieliński P. Zieliński Patryk Zieliński 2 1 3
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 40
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Franciszek Karczewski F. Karczewski Franciszek Karczewski 1 3 1 0 3 8
    2 Kajetan Kupiec K. Kupiec Kajetan Kupiec 0 2 2 1 1 6
    3 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
    4 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 3 3 3 d 2 11