KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
IV runda DMPJ w Grudziądzu
Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 1 2 2 2 1 8
2 Seweryn  Orgacki S. Orgacki Seweryn Orgacki 2 w 2 2 1 7
3 Wiktor Rafalski W. Rafalski Wiktor Rafalski 1 2 3 2 1 9
4 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak w w ns ns ns 0
Budex Start Gniezno Budex Start Gniezno Budex Start Gniezno 5
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 1 0 3 1 0 5
2 Oskar Hurysz O. Hurysz Oskar Hurysz d ns ns ns ns 0
3 Mikołaj Czapla M. Czapla Mikołaj Czapla w ns ns ns ns 0
4 Mateusz Jabłoński M. Jabłoński Mateusz Jabłoński d ns ns ns ns 0
Unia Tarnów Unia Tarnów Unia Tarnów 35
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny 1 2 2 2 3 2 12
2 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 2 2 1 3 3 2 13
3 Piotr Świercz P. Świercz Piotr Świercz 2 1 1 2 2 2 10
4 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl ns ns 0
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 49
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Kajetan Kupiec K. Kupiec Kajetan Kupiec 3 3 2 u 3 11
2 Franciszek Karczewski F. Karczewski Franciszek Karczewski 3 3 1 1 3 11
3 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
4 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 3 3 d 3 3 12

Koniec zawodów IV rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W Grudziądzu ponownie najlepszy okazał się Bocar Włókniarz Częstochowa.

Bieg 20
  • Dawid Rempała 2
  • Wiktor Rafalski 1
  • Marcel Studziński 0
  • Mateusz Świdnicki 3
Bieg 19
  • Denis Zieliński 1
  • Mikołaj Czapla ns
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Przemysław Konieczny 2
Bieg 18
  • Oskar Hurysz ns
  • Franciszek Karczewski 3
  • Piotr Świercz 2
  • Seweryn Orgacki 1
Bieg 17
  • Kajetan Kupiec 3
  • Piotr Świercz Zastępstwo zawodnika za Mateusz Gzyl 2
  • Mateusz Bartkowiak ns
  • Mateusz Jabłoński ns

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 16
  • Denis Zieliński 2
  • Kajetan Kupiec u
  • Marcel Studziński 1
  • Przemysław Konieczny 3

Kupiec upadł po starcie, ale szybko podniósł się i zszedł z toru.

Bieg 15
  • Dawid Rempała 3
  • Seweryn Orgacki 2
  • Franciszek Karczewski 1
  • Oskar Hurysz ns
Bieg 14
  • Mateusz Bartkowiak ns
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Piotr Świercz 2
  • Mikołaj Czapla ns
Bieg 13
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Mateusz Jabłoński ns
  • Wiktor Rafalski 2
  • Mateusz Gzyl ns

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 12
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Oskar Hurysz ns
  • Mateusz Gzyl ns
  • Denis Zieliński 2
Bieg 11
  • Marcel Studziński 3
  • Piotr Świercz 1
  • Seweryn Orgacki 2
  • Bartłomiej Kowalski d

Defekt na starcie Kowalskiego.

Bieg 10
  • Franciszek Karczewski 1
  • Mikołaj Czapla ns
  • Przemysław Konieczny 2
  • Wiktor Rafalski 3
Bieg 9
  • Mateusz Jabłoński ns
  • Mateusz Bartkowiak ns
  • Dawid Rempała 3
  • Kajetan Kupiec 2

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 8
  • Piotr Świercz 1
  • Franciszek Karczewski 3
  • Denis Zieliński 2
  • Mateusz Jabłoński ns
Bieg 7
  • Kajetan Kupiec 3
  • Przemysław Konieczny Zastępstwo zawodnika za Mateusz Gzyl 2
  • Mikołaj Czapla ns
  • Seweryn Orgacki w

Bieg przerwany. Drugie ostrzeżenie za utrudnianie startu otrzymał Orgacki, przez co został wykluczony z powtórki wyścigu.

Bieg 6
  • Wiktor Rafalski 2
  • Dawid Rempała 1
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Marcel Studziński 0

Mateusz Bartkowiak wycofał się z zawodów.

Bieg 5
  • Przemysław Konieczny 2
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Oskar Hurysz ns
  • Mateusz Bartkowiak w

Oskar Hurysz, Mikołaj Czapla oraz Mateusz Jabłoński wycofali się z zawodów z powodu problemów sprzętowych.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 4
  • Mikołaj Czapla w
  • Denis Zieliński 1
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Dawid Rempała 2

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Kowalski oraz Rempała otrzymali ostrzeżenia.

Czapla został wykluczony z powtórki za defekt w pierwszym podejściu.

Bieg 3
  • Seweryn Orgacki 2
  • Przemysław Konieczny 1
  • Mateusz Jabłoński d
  • Mateusz Świdnicki 3

Defekt na starcie Jabłońskiego.

Po biegu Orgacki otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Bieg 2
  • Oskar Hurysz d
  • Wiktor Rafalski 1
  • Kajetan Kupiec 3
  • Piotr Świercz 2

Defekt na starcie Hurysza.

Rafalski po biegu otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Bieg 1
  • Dawid Rempała Zastępstwo zawodnika za Mateusz Gzyl 2
  • Marcel Studziński 1
  • Mateusz Bartkowiak w
  • Franciszek Karczewski 3

Bartkowiak wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.

Studziński zanotował defekt na trzecim okrążeniu będąc na ostatnim miejscu, ale dobiegł do mety.

Rozpoczynamy zawody w Grudziądzu.

Za Mateusza Gzyla stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

Zobacz również
    Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 1 2 2 2 1 8
    2 Seweryn  Orgacki S. Orgacki Seweryn Orgacki 2 w 2 2 1 7
    3 Wiktor Rafalski W. Rafalski Wiktor Rafalski 1 2 3 2 1 9
    4 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak w w ns ns ns 0
    Budex Start Gniezno Budex Start Gniezno 5
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 1 0 3 1 0 5
    2 Oskar Hurysz O. Hurysz Oskar Hurysz d ns ns ns ns 0
    3 Mikołaj Czapla M. Czapla Mikołaj Czapla w ns ns ns ns 0
    4 Mateusz Jabłoński M. Jabłoński Mateusz Jabłoński d ns ns ns ns 0
    Unia Tarnów Unia Tarnów 35
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny 1 2 2 2 3 2 12
    2 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 2 2 1 3 3 2 13
    3 Piotr Świercz P. Świercz Piotr Świercz 2 1 1 2 2 2 10
    4 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl ns ns 0
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 49
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Kajetan Kupiec K. Kupiec Kajetan Kupiec 3 3 2 u 3 11
    2 Franciszek Karczewski F. Karczewski Franciszek Karczewski 3 3 1 1 3 11
    3 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
    4 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 3 3 d 3 3 12