KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Bieg 15 62.7 sek.
Eskilstuna Smederna 57
5 : 1
33 Vetlanda Speedway
  • Aleksandr Łoktajew 2
  • Tomasz Gapiński 1
  • Pontus Aspgren 3
  • Peter Ljung 0
Bieg 14 61.6 sek.
Eskilstuna Smederna 52
5 : 1
32 Vetlanda Speedway
  • Victor Palovaara 1
  • Gleb Czugunow 3
  • Alexander Woentin 0
  • Andrzej Lebiediew 2
Bieg 13 62.6 sek.
Eskilstuna Smederna 47
4 : 2
31 Vetlanda Speedway
  • Johannes Stark 1
  • Filip Hjelmland 2
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Lucas Woentin 0
Bieg 12 62 sek.
Eskilstuna Smederna 43
5 : 1
29 Vetlanda Speedway
  • Alexander Woentin 0
  • Aleksandr Łoktajew 3
  • Peter Ljung 1
  • Gleb Czugunow 2
Bieg 11 61.7 sek.
Eskilstuna Smederna 38
3 : 3
28 Vetlanda Speedway
  • Pontus Aspgren 3
  • Peter Ljung Rezerwa taktyczna za Filip Hjelmland 1
  • Johannes Stark Rezerwa zwykła za Joel Kling 0
  • Tomasz Gapiński 2
Bieg 10 61.2 sek.
Eskilstuna Smederna 35
4 : 2
25 Vetlanda Speedway
  • Victor Palovaara 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Alexander Woentin Zastępstwo zawodnika za Dominik Kubera 0
  • Michael Jepsen Jensen 1
Bieg 9 61.3 sek.
Eskilstuna Smederna 31
4 : 2
23 Vetlanda Speedway
  • Filip Hjelmland 0
  • Gleb Czugunow 3
  • Tomasz Gapiński 2
  • Andrzej Lebiediew 1
Bieg 8 61.2 sek.
Eskilstuna Smederna 27
4 : 2
21 Vetlanda Speedway
  • Aleksandr Łoktajew 3
  • Peter Ljung Zastępstwo zawodnika za Dominik Kubera 2
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Alexander Woentin 0
Bieg 7 61.2 sek.
Eskilstuna Smederna 23
3 : 3
19 Vetlanda Speedway
  • Joel Kling 0
  • Peter Ljung 2
  • Pontus Aspgren 3
  • Victor Palovaara 1
Bieg 6 61.3 sek.
Eskilstuna Smederna 20
3 : 3
16 Vetlanda Speedway
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Tomasz Gapiński 3
  • Aleksandr Łoktajew 1
  • Filip Hjelmland 0
Bieg 5 61.2 sek.
Eskilstuna Smederna 17
3 : 3
13 Vetlanda Speedway
  • Victor Palovaara Zastępstwo zawodnika za Dominik Kubera 1
  • Pontus Aspgren 3
  • Alexander Woentin 2
  • Joel Kling 0
Bieg 4 61.4 sek.
Eskilstuna Smederna 14
4 : 2
10 Vetlanda Speedway
  • Gleb Czugunow 3
  • Victor Palovaara 2
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Peter Ljung 0
Bieg 3 60.2 sek.
Eskilstuna Smederna 10
3 : 3
8 Vetlanda Speedway
  • Tomasz Gapiński 2
  • Joel Kling 0
  • Filip Hjelmland 1
  • Pontus Aspgren 3
Bieg 2 60.4 sek.
Eskilstuna Smederna 7
3 : 3
5 Vetlanda Speedway
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Alexander Woentin 0
  • Gleb Czugunow 1
  • Tomasz Gapiński Zastępstwo zawodnika za Dominik Kubera 3

Za Dominika Kuberę stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

Bieg 1 60.8 sek.
Eskilstuna Smederna 4
4 : 2
2 Vetlanda Speedway
  • Peter Ljung 2
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Victor Palovaara 0
  • Aleksandr Łoktajew 3

Składy potwierdzone. Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 57
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 1 2 1 1 3 8
    10 Aleksandr Łoktajew A. Łoktajew Aleksandr Łoktajew 3 1* 3 3 2* 12 +2
    11 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow 1* 3 3 2* 3 12 +2
    12 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 2 1 1 3 2* 9 +1
    13 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 3 3 3 3 3 15
    14 Joel Kling J. Kling Joel Kling 0 0 0 - 0
    15 Johannes Stark J. Stark Johannes Stark 0 1 1
    Vetlanda Speedway Vetlanda Speedway 33
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung 2 0 2 2 1* 1 0 8 +1
    2 Victor Palovaara V. Palovaara Victor Palovaara 0 2 1* 1* 2 1 7 +2
    3 Dominik Kubera D. Kubera Dominik Kubera 0
    4 Alexander Woentin A. Woentin Alexander Woentin 0 2 0 0 0 0 2
    5 Tomasz Gapiński T. Gapiński Tomasz Gapiński 3 2 3 2 2 1 13
    6 Filip Hjelmland F. Hjelmland Filip Hjelmland 1* 0 0 - 2 3 +1
    7 Lucas Woentin L. Woentin Lucas Woentin 0 0