Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Rospiggarna wygrywa (47:43). Punkt bonusowy trafia na konto "Lwów" z Gislaved.

Bieg 15 57 sek.
Rospiggarna Hallstavik 47
1 : 5
43 Lejonen Gislaved
  • Patryk Dudek 0
  • Robert Lambert 3
  • Adrian Miedziński 1
  • Nicolai Klindt 2
Bieg 14 58 sek.
Rospiggarna Hallstavik 46
5 : 1
38 Lejonen Gislaved
  • Oliver Berntzon 1
  • Kai Huckenbeck 3
  • Mathias Thoernblom 0
  • Kim Nilsson 2
Bieg 13 58.4 sek.
Rospiggarna Hallstavik 41
3 : 3
37 Lejonen Gislaved
  • Anders Mellgren 0
  • Linus Ekloef 2
  • Timo Lahti 3
  • Casper Henriksson 1

W dwumeczu (91:71), dla Lejonen Gislaved.

Kosmetyka toru, następnie biegi nominowane.

Bieg 12 57.2 sek.
Rospiggarna Hallstavik 38
4 : 2
34 Lejonen Gislaved
  • Mathias Thoernblom 0
  • Timo Lahti 3
  • Robert Lambert 2
  • Kai Huckenbeck 1
Bieg 11 57.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 34
3 : 3
32 Lejonen Gislaved
  • Adrian Miedziński 3
  • Casper Henriksson Rezerwa zwykła za Linus Ekloef 1
  • Anders Mellgren 0
  • Nicolai Klindt 2

Rezerwa zwykła: Henriksson za Ekloefa.

Kto zwycięży w tym meczu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Bieg 10 57 sek.
Rospiggarna Hallstavik 31
2 : 4
29 Lejonen Gislaved
  • Robert Lambert Zastępstwo zawodnika za Rohan Tungate 3
  • Kim Nilsson 0
  • Oliver Berntzon 1
  • Patryk Dudek 2

Zastępstwo zawodnika: Lambert za Tungate'a.

Bieg 9 57.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 29
5 : 1
25 Lejonen Gislaved
  • Linus Ekloef 0
  • Kai Huckenbeck 3
  • Nicolai Klindt 1
  • Kim Nilsson 2
Bieg 8 57.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 24
2 : 4
24 Lejonen Gislaved
  • Timo Lahti 0
  • Oliver Berntzon 3
  • Patryk Dudek 2
  • Mathias Thoernblom 1
Bieg 7 56.4 sek.
Rospiggarna Hallstavik 22
2 : 4
20 Lejonen Gislaved
  • Anders Mellgren 0
  • Robert Lambert 3
  • Adrian Miedziński 2
  • Casper Henriksson Rezerwa zwykła za Mathias Thoernblom 1

Zastępstwo zawodnika: Thoernblom za Tungate'a.

Rezerwa zwykła: Henriksson za Thoernbloma.

Bieg 6 56.7 sek.
Rospiggarna Hallstavik 20
5 : 1
16 Lejonen Gislaved
  • Patryk Dudek 3
  • Nicolai Klindt 1
  • Timo Lahti 2
  • Linus Ekloef 0
Bieg 5 56.9 sek.
Rospiggarna Hallstavik 15
2 : 4
15 Lejonen Gislaved
  • Oliver Berntzon 3
  • Adrian Miedziński 2
  • Mathias Thoernblom 1
  • Erik Gheorghe Rezerwa zwykła za Anders Mellgren 0

Rezerwa zwykła: Gheorghe za Mellgrena.

Bieg 4 55.9 sek.
Rospiggarna Hallstavik 13
3 : 3
11 Lejonen Gislaved
  • Kai Huckenbeck 2
  • Nicolai Klindt Zastępstwo zawodnika za Rohan Tungate 0
  • Kim Nilsson 1
  • Robert Lambert 3

Zastępstwo zawodnika: Klindt za Tungate'a.

Bieg 3 56.7 sek.
Rospiggarna Hallstavik 10
2 : 4
8 Lejonen Gislaved
  • Nicolai Klindt 3
  • Anders Mellgren 0
  • Casper Henriksson Rezerwa zwykła za Linus Ekloef 1
  • Adrian Miedziński 2

Rezerwa zwykła: Henriksson za Ekloefa.

Bieg 2 56.7 sek.
Rospiggarna Hallstavik 8
4 : 2
4 Lejonen Gislaved
  • Kim Nilsson 3
  • Mathias Thoernblom 2
  • Kai Huckenbeck 1
  • Oliver Berntzon 0
Bieg 1 56.5 sek.
Rospiggarna Hallstavik 4
4 : 2
2 Lejonen Gislaved
  • Robert Lambert 2
  • Patryk Dudek 3
  • Linus Ekloef Zastępstwo zawodnika za Rohan Tungate 0
  • Timo Lahti 1

Zastępstwo zawodnika: Ekloef za Tungate'a.

Relacja na podstawie svemo.se.

Składy potwierdzone. Za Rohana Tungate'a stosowane będzie zastępstwo zawodnika. Kontuzjowanego Daniela Hendersona zastąpi Anders Mellgren.

Zobacz również
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 3 3 2 2 0 10
    10 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1 2* 0 3 3 9 +1
    11 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 1 2 3 1 3 10
    12 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 3 1* 2* 0 2* 8 +3
    13 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 2 2 2 3 1 10
    14 Anders Mellgren A. Mellgren Anders Mellgren 0 - 0 0 0 0
    15 Erik Gheorghe E. Gheorghe Erik Gheorghe 0 0
    Lejonen Gislaved Lejonen Gislaved 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 2 3 3 3 2 3 16
    2 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 0
    3 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 0 3 3 1 1 8
    4 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom 2 1 - 1 0 0 4
    5 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 3 0 1 1 2 2* 9 +1
    6 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 0 - 0 0 - 2 2
    7 Casper Henriksson C. Henriksson Casper Henriksson 1 1 1* 1* 4 +2