KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Finał ligi duńskiej w Vojens
SES - Soenderjylland Elite Speedway SES - Soenderjylland Elite Speedway 37
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 1 3 2 1 3 10
2 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 2 2 0 1 2* 7 +1
3 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 3 3 3 3 2* 14 +1
4 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 1 0 - 2 3
5 Jesper Knudsen J. Knudsen Jesper Knudsen 3 0 0 0 3
Slangerup Speedway Slangerup Speedway Slangerup Speedway 34
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 3 1 3 2 1 10
2 Andreas Lyager A. Lyager Andreas Lyager 1 2 3 3 1* 10 +1
3 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 2 0 1 3 1 7
4 Silas Hoegh S. Hoegh Silas Hoegh 0 0 1 2 3
5 Johannes Stark J. Stark Johannes Stark 1 1 2 4
Holsted Tigers Holsted Tigers Holsted Tigers 42
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 3 3 2 3 3 14
2 Rene Bach R. Bach Rene Bach 3 2 3 0 3 11
3 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 2 2 2 1 7
4 Marius Nielsen M. Nielsen Marius Nielsen 0 - 1 - 1
5 Sam Jensen S. Jensen Sam Jensen 2 1 2 1 3 0 9
Team Fjelsted Team Fjelsted Team Fjelsted 19
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 0 3 2 3 0 0 8
2 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 2 1 d 2 2 7
3 Benjamin Basso B. Basso Benjamin Basso 1 0 u 0 1
4 Marcus Birkemose M. Birkemose Marcus Birkemose 0 1 1 d 2
5 Dimitri Berge D. Berge Dimitri Berge d - 1 0 1

Holsted Tigers zostało mistrzem Danii. 

Bieg 22
  • Frederik Jakobsen 0
  • Anders Thomsen 2
  • Mikkel Michelsen 1
  • Nicki Pedersen 3
Bieg 21
  • Andreas Lyager 1
  • Sam Jensen 0
  • Jonas Jeppesen 2
  • Kai Huckenbeck 3
Bieg 20
  • Rene Bach 3
  • Dimitri Berge 0
  • Nicolai Klindt 2
  • Rohan Tungate 1

Holsted Tigers zostali mistrzami Danii. 

Holsted Tigers jest już bardzo blisko wywalczenia tytułu. 

Bieg 19
  • Sam Jensen 3
  • Jesper Knudsen 0
  • Dimitri Berge 1
  • Johannes Stark 2
Bieg 18
  • Kai Huckenbeck 1
  • Frederik Jakobsen 0
  • Mikkel Michelsen 2
  • Nicki Pedersen 3
Bieg 17
  • Rene Bach 0
  • Nicolai Klindt 1
  • Jonas Jeppesen 2
  • Andreas Lyager 3
Bieg 16
  • Mads Hansen 2
  • Benjamin Basso 0
  • Rasmus Jensen 1
  • Rohan Tungate 3
Bieg 15
  • Marcus Birkemose d
  • Silas Hoegh 2
  • Anders Thomsen 3
  • Sam Jensen Rezerwa zwykła za Marius Nielsen 1
Bieg 14
  • Frederik Jakobsen Rezerwa taktyczna za Dimitri Berge 3
  • Sam Jensen 2
  • Johannes Stark 1
  • Jesper Knudsen 0
Bieg 13
  • Benjamin Basso u
  • Andreas Lyager 3
  • Marius Nielsen 1
  • Kai Huckenbeck 2
Bieg 12
  • Mikkel Michelsen 3
  • Rasmus Jensen 2
  • Nicolai Klindt 0
  • Marcus Birkemose 1
Bieg 11
  • Jonas Jeppesen d
  • Rohan Tungate 1
  • Nicki Pedersen 2
  • Anders Thomsen 3
Bieg 10
  • Silas Hoegh 1
  • Jesper Knudsen Rezerwa zwykła za Mads Hansen 0
  • Rene Bach 3
  • Frederik Jakobsen 2
Bieg 9
  • Rasmus Jensen 2
  • Jonas Jeppesen 1
  • Kai Huckenbeck 3
  • Silas Hoegh 0
Bieg 8
  • Frederik Jakobsen 3
  • Sam Jensen Rezerwa zwykła za Marius Nielsen 1
  • Rohan Tungate 0
  • Nicolai Klindt 2
Bieg 7
  • Anders Thomsen 3
  • Rene Bach 2
  • Benjamin Basso 0
  • Mikkel Michelsen 1
Bieg 6
  • Nicki Pedersen 3
  • Marcus Birkemose 1
  • Andreas Lyager 2
  • Mads Hansen 0
Bieg 5
  • Jesper Knudsen 3
  • Johannes Stark 1
  • Sam Jensen 2
  • Dimitri Berge d
Bieg 4
  • Rohan Tungate 2
  • Kai Huckenbeck 1
  • Marcus Birkemose 0
  • Rene Bach 3
Bieg 3
  • Nicolai Klindt 2
  • Nicki Pedersen 3
  • Silas Hoegh 0
  • Benjamin Basso 1
Bieg 2
  • Andreas Lyager 1
  • Anders Thomsen 3
  • Frederik Jakobsen 0
  • Rasmus Jensen 2
Bieg 1
  • Marius Nielsen 0
  • Mikkel Michelsen 3
  • Mads Hansen 1
  • Jonas Jeppesen 2

 

ZOBACZ WIDEO Żużel. W Lesznie jest problem z kibicami. Tomasz Dryła wyjaśnia dlaczego

Składy potwierdzone.

Relacja na podstawie dmusport.dk.

Kto wygra turniej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zobacz również
    SES - Soenderjylland Elite Speedway SES - Soenderjylland Elite Speedway 37
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 1 3 2 1 3 10
    2 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 2 2 0 1 2* 7 +1
    3 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 3 3 3 3 2* 14 +1
    4 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 1 0 - 2 3
    5 Jesper Knudsen J. Knudsen Jesper Knudsen 3 0 0 0 3
    Slangerup Speedway Slangerup Speedway 34
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 3 1 3 2 1 10
    2 Andreas Lyager A. Lyager Andreas Lyager 1 2 3 3 1* 10 +1
    3 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 2 0 1 3 1 7
    4 Silas Hoegh S. Hoegh Silas Hoegh 0 0 1 2 3
    5 Johannes Stark J. Stark Johannes Stark 1 1 2 4
    Holsted Tigers Holsted Tigers 42
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 3 3 2 3 3 14
    2 Rene Bach R. Bach Rene Bach 3 2 3 0 3 11
    3 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 2 2 2 1 7
    4 Marius Nielsen M. Nielsen Marius Nielsen 0 - 1 - 1
    5 Sam Jensen S. Jensen Sam Jensen 2 1 2 1 3 0 9
    Team Fjelsted Team Fjelsted 19
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 0 3 2 3 0 0 8
    2 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 2 1 d 2 2 7
    3 Benjamin Basso B. Basso Benjamin Basso 1 0 u 0 1
    4 Marcus Birkemose M. Birkemose Marcus Birkemose 0 1 1 d 2
    5 Dimitri Berge D. Berge Dimitri Berge d - 1 0 1
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Liga duńska
    Lokalizacja Vojens
    Stadion Vojens Speedway Center
    Data i godzina 15 Września 2021, 19:00
    Zobacz również