16 18 Alan Szczotka 1 d 1 0 1 3
17 7 Grzegorz Walasek t - - - ns 0
18 12 Rune Holta w w d w w 0
Finał

Na dojeździe do pierwszego łuku upadł Hansen. Bieg przerwany. Powtóka w pełnym składzie.

Fajfer wygrał start i na przeciwległej prostej udanie obronił się przed atakami Hansena. Cała czwórka jechała barzo blisko siebie. Na trzecim okrążeniu Jamróg awansował Jepsena Jensena, który później zanotował defekt. Fajfer do samego końca bronił się przed atakami Hansena, ostatecznie gnieźnianin zwyciężył w zawodach!

44
22
12
6
10
Baraż

Świetny start Jamroga, za którego plecami jechał Hansen. Obaj zawodnicy nie dali szans Lebiediewowi i Łogaczowowi. Na czwartym okrążeniu Hansen minął Jamroga, ten odbił na chwilę pozycje, ale górą był Duńczyk!

19
10
6
7
6
komentarz

W finale znaleźli się Jensen i Fajfer. W barażu pojadą Jamróg, Hansen, Lebiediew i Łogaczow. Musielak największym pechowcem, gdyż ze względu na mniejszą liczbę "trójek" zajął 7. miejsce.

9
6
2
8
5
Bieg 20

Jamró wygrał start. Łogaczow i Musęli na drugim okrążeniu Kurtza i Musielak ruszył za Jamrogiem. Musielak musiał się jednak bardziej bronić przed atakami Łogaczowa, mijanek jednak już nie było.

11
6
7
3
4
15:28

Jeśli Łogaczow wygra bieg, awansuje bezpośrednio do finału. W przeciwnym razie znajdzie się w nim Fajfer.

5
1
2
1
2
Bieg 19

Nierówny start. Bieg przerwany. Holta wykluczony za drugie ostrzeżenie. Holta w tych zawodach nie przejechał łącznie nawet jednego okrążenia.

Tarasienko wygrał start, chwilę później za jego plecami był Kułakow. Fajfer ambitnie gonił Kułakowa i minął go na 3. okrążeniu.

8
17
4
4
13
Bieg 18

Lebiediew powalczył z Gomólskim na pierwszym łuku i pewnie zwyciężył w biegu. Bellego znów nie nawiązał walki z żadnym rywalem.

2
2
1
2
Bieg 17

Krystian Pieszczek wjechał w taśmę.

W powtórce pewne zwycięstwo Jepsena Jensena, który wywalczył bezpośredni awans do finału z pierwszego miejsca. Na trzecim okrążeniu Hansen minął Gapińskiego. Duńczyk ma szansę na start w barażu.

4
4
2
3
9
Bieg 16

Nierówny start, bieg przerwany. Kolejny raz ruszał się Kurtz, który wcześniej miał już ostrzeżenie i został wykluczony. Nie mamy już zawodników rezerwowych, więc bieg odbędzie się w niepełnej obsadzie.

W powtórce od startu prowadził Kułakow, pod którego wjechał Hansen i wygrał bieg, powiększając już tylko przewagę na dystansie.

2
4
1
1
Bieg 15

Dobry start Gomólskiego, którego jeszcze na pierwszym okrążeniu minęła cała trójka. Jepsen Jensen bronił się przed atakami Jamroga i wygrał o pół długości motocykla.

5
2
2
2
1
Bieg 14

Fajfer wygrał start, jednak pod bandą minął go Musielak. Fajfer miał problemy z utrzymaniem się na torze, co wykorzystali Pieszczek oraz Lebiediew. Na czwartym okrążeniu upadł Pieszczek, pod którego wjechał Lebiediew.

1

Holta nie pojawił się na starcie. Za niego Szczotka. W 13. biegu skończą się nam więc rezerwowi.

Gapiński wygrał start i dojechał na pierwszej pozycji. Szczotka początkowo jechał drugi, jednak dał się szybko minąć Łogaczowowi. Do końca trwała walka pomiędzy Szczotką, a Gryszpińskim o jeden punkt.

7
5
3
3
10
14:37

Spore zmiany w trzeciej serii - tylko raz pojechał zawodnik rezerwowy. Miejmy nadzieję, że utrzymamy takie tempo. Fajfer wyrasta na dużego faworyta turnieju.

0

Fajfer rozprowadził wszystkich zawodników na pierwszym łuku i dojechał do mety na prowadzeniu, tylko powiększając przewagę. Spore odległości między zawodnikami.

8
4
1
1
2
Bieg 11

Świetny start Pieszczka, który popełnił jednak błąd na szczycie pierwszego łuku i minął go Łogaczow. naciskał Tarasienko, który minął go na początku trzeciego okrążenia.

8
3
1
1
Bieg 10

Jamróg dobrze wystartował, jednak Lebiediew minął go na koniec I okrążenia. Holta po słabym starcie bardzo szybko zrezygnował z dalszej jazdy.

7
1
3
1
1
Bieg 9

Gomólski wygrał start i zablokował Musielaka, który chciał go minąć na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia. Pierwsza trójka jechała w kontakcie, ostatecznie Gomólski zwyciężył.

2
1
1
1
4
14:15

Po dwóch seriach liderem Gryszpiński, który ma jednak za sobą cztery wyścigi.