KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
56:34
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Tai Woffinden T. Woffinden Tai Woffinden 3 2 3 3 2 13
10 Maciej Janowski M. Janowski Maciej Janowski 0 1* 2* 2* 0 5 +3
11 Jacob Thorssell J. Thorssell Jacob Thorssell 3 3 2* 3 1* 12 +2
12 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 2* 1 3 0 3 9 +1
13 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 3 d 3 3 3 12
14 Ricky Kling R. Kling Ricky Kling 1 1 2* 1 5 +1
15 Avon Van Dyck A. Van Dyck Avon Van Dyck 0 0
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 1* w t 0 2 3 +1
2 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 2 2 1 2 2 0 9
3 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 0 2* 0 - 2 4 +1
4 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 1 3 1 1 1* 7 +1
5 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 2 3 1 1* 0 3 10 +1
6 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 0 - 0 - - 0
7 Casper Henriksson C. Henriksson Casper Henriksson 0 0 1* 1 +1

Dackarna wygrywa (56:34), dzięki czemu awansuje do półfinałów Bauhaus-Ligan. W dwumeczu (104:76), dla zawodników z Malilli.

 

Bieg 15 58.9 sek.
Dackarna Malilla 56
3 : 3
34 Lejonen Gislaved
  • Tai Woffinden 2
  • Rohan Tungate 3
  • Jacob Thorssell 1
  • Robert Lambert 0
Bieg 14 58.7 sek.
Dackarna Malilla 53
3 : 3
31 Lejonen Gislaved
  • Jakub Miśkowiak 1
  • Jason Doyle 3
  • Nicolai Klindt 2
  • Maciej Janowski 0
Bieg 13 58.6 sek.
Dackarna Malilla 50
3 : 3
28 Lejonen Gislaved
  • Rasmus Jensen 3
  • Casper Henriksson 1
  • Avon Van Dyck 0
  • Oliver Berntzon 2
Bieg 12 58.7 sek.
Dackarna Malilla 47
5 : 1
25 Lejonen Gislaved
  • Jakub Miśkowiak 1
  • Maciej Janowski 2
  • Oliver Berntzon 0
  • Jacob Thorssell 3
Bieg 11 58.4 sek.
Dackarna Malilla 42
4 : 2
24 Lejonen Gislaved
  • Jason Doyle 3
  • Robert Lambert Rezerwa taktyczna za Linus Ekloef 2
  • Ricky Kling 1
  • Rohan Tungate 0

Rezerwa taktyczna: Robert Lambert za Linusa Ekloefa.

Bieg 10 58.1 sek.
Dackarna Malilla 38
3 : 3
22 Lejonen Gislaved
  • Robert Lambert 2
  • Rasmus Jensen 0
  • Rohan Tungate Rezerwa taktyczna za Nicolai Klindt 1
  • Tai Woffinden 3

Rezerwa taktyczna: Rohan Tungate za Nicolaia Klindta.

W dwumeczu (83:61), dla Dackarny.

Bieg 9 58.2 sek.
Dackarna Malilla 35
5 : 1
19 Lejonen Gislaved
  • Casper Henriksson Rezerwa zwykła za Linus Ekloef 0
  • Jacob Thorssell 2
  • Rohan Tungate 1
  • Rasmus Jensen 3

Rezerwa zwykła: Casper Henriksson za Linusa Ekloefa.

Bieg 8 58.3 sek.
Dackarna Malilla 30
5 : 1
18 Lejonen Gislaved
  • Maciej Janowski 2
  • Nicolai Klindt 0
  • Tai Woffinden 3
  • Jakub Miśkowiak 1
Bieg 7 58.4 sek.
Dackarna Malilla 25
5 : 1
17 Lejonen Gislaved
  • Ricky Kling 2
  • Linus Ekloef Taśma Oliver Berntzon 0
  • Jason Doyle 3
  • Robert Lambert 1

Taśma Berntzona.

Rezerwa zwykła: Linus Ekloef za Olivera Berntzona.

Bieg 6 57.5 sek.
Dackarna Malilla 20
3 : 3
16 Lejonen Gislaved
  • Tai Woffinden 2
  • Rohan Tungate 3
  • Maciej Janowski 1
  • Casper Henriksson Rezerwa zwykła za Linus Ekloef 0

Rezerwa zwykła: Casper Henriksson za Linusa Ekloefa.

Bieg 5 57.8 sek.
Dackarna Malilla 17
1 : 5
13 Lejonen Gislaved
  • Nicolai Klindt 2
  • Jason Doyle d
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Ricky Kling 1

Defekt Jasona Doyle'a na starcie.

Bieg 4 56.9 sek.
Dackarna Malilla 16
4 : 2
8 Lejonen Gislaved
  • Jacob Thorssell 3
  • Robert Lambert 2
  • Rasmus Jensen 1
  • Oliver Berntzon w

Oliver Berntzon wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 3 57.4 sek.
Dackarna Malilla 12
4 : 2
6 Lejonen Gislaved
  • Rohan Tungate 2
  • Ricky Kling 1
  • Linus Ekloef 0
  • Jason Doyle 3
Bieg 2 57.7 sek.
Dackarna Malilla 8
5 : 1
4 Lejonen Gislaved
  • Rasmus Jensen 2
  • Jakub Miśkowiak 1
  • Jacob Thorssell 3
  • Nicolai Klindt 0
Bieg 1 56.3 sek.
Dackarna Malilla 3
3 : 3
3 Lejonen Gislaved
  • Oliver Berntzon 1
  • Tai Woffinden 3
  • Robert Lambert 2
  • Maciej Janowski 0

Kto zwycięży w tym meczu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

W pierwszym ćwierćfinałowym starciu tych drużyn Dackarna zwyciężyła na wyjeździe (48:42).

Składy potwierdzone. Relacja na podstawie svemo.se.

 

Zobacz również
    Dackarna Malilla Dackarna Malilla 56
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Tai Woffinden T. Woffinden Tai Woffinden 3 2 3 3 2 13
    10 Maciej Janowski M. Janowski Maciej Janowski 0 1* 2* 2* 0 5 +3
    11 Jacob Thorssell J. Thorssell Jacob Thorssell 3 3 2* 3 1* 12 +2
    12 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 2* 1 3 0 3 9 +1
    13 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 3 d 3 3 3 12
    14 Ricky Kling R. Kling Ricky Kling 1 1 2* 1 5 +1
    15 Avon Van Dyck A. Van Dyck Avon Van Dyck 0 0
    Lejonen Gislaved Lejonen Gislaved 34
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 1* w t 0 2 3 +1
    2 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 2 2 1 2 2 0 9
    3 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 0 2* 0 - 2 4 +1
    4 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 1 3 1 1 1* 7 +1
    5 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 2 3 1 1* 0 3 10 +1
    6 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 0 - 0 - - 0
    7 Casper Henriksson C. Henriksson Casper Henriksson 0 0 1* 1 +1