KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Bieg 15
Eskilstuna Smederna 59
5 : 1
31 Rospiggarna Hallstavik
  • Robert Lambert 2
  • Andrzej Lebiediew d
  • Daniel Bewley 3
  • Kai Huckenbeck 1
Bieg 14
Eskilstuna Smederna 54
3 : 3
30 Rospiggarna Hallstavik
  • Victor Palovaara 2
  • Joel Andersson d
  • Daniel Henderson 1
  • Michael Jepsen Jensen 3
Bieg 13
Eskilstuna Smederna 51
3 : 3
27 Rospiggarna Hallstavik
  • Robert Lambert 1
  • Andrzej Lebiediew Rezerwa taktyczna za Kim Nilsson 3
  • Michael Jepsen Jensen Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 2
  • Kai Huckenbeck 0
Bieg 12
Eskilstuna Smederna 48
5 : 1
24 Rospiggarna Hallstavik
  • Timo Lahti 1
  • Daniel Bewley 2
  • Kevin Woelbert 0
  • Kacper Woryna 3
Bieg 11
Eskilstuna Smederna 43
3 : 3
23 Rospiggarna Hallstavik
  • Kai Huckenbeck 1
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Grzegorz Zengota Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 0
Bieg 10
Eskilstuna Smederna 40
3 : 3
20 Rospiggarna Hallstavik
  • Daniel Henderson 1
  • Joel Andersson d
  • Kai Huckenbeck Rezerwa taktyczna za Kim Nilsson 2
  • Robert Lambert 3
Bieg 9
Eskilstuna Smederna 37
3 : 3
17 Rospiggarna Hallstavik
  • Daniel Bewley Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Grzegorz Zengota 1
  • Timo Lahti 0
Bieg 8
Eskilstuna Smederna 34
5 : 1
14 Rospiggarna Hallstavik
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Victor Palovaara 1
  • Kacper Woryna 3
  • Kim Nilsson w
Bieg 7
Eskilstuna Smederna 29
5 : 1
13 Rospiggarna Hallstavik
  • Kim Nilsson Rezerwa taktyczna za Kevin Woelbert d
  • Robert Lambert 2
  • Kai Huckenbeck 1
  • Daniel Bewley 3
Bieg 6
Eskilstuna Smederna 24
3 : 3
12 Rospiggarna Hallstavik
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Kacper Woryna 3
  • Timo Lahti 1
  • Michael Jepsen Jensen 0
Bieg 5
Eskilstuna Smederna 21
4 : 2
9 Rospiggarna Hallstavik
  • Joel Andersson 1
  • Kevin Woelbert 0
  • Daniel Bewley 3
  • Victor Palovaara Taśma Daniel Henderson 2
Bieg 4
Eskilstuna Smederna 17
5 : 1
7 Rospiggarna Hallstavik
  • Kim Nilsson 1
  • Robert Lambert Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 3
  • Victor Palovaara 0
  • Grzegorz Zengota 2
Bieg 3
Eskilstuna Smederna 12
5 : 1
6 Rospiggarna Hallstavik
  • Kacper Woryna 3
  • Kai Huckenbeck 1
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Kevin Woelbert 0
Bieg 2
Eskilstuna Smederna 7
2 : 4
5 Rospiggarna Hallstavik
  • Victor Palovaara 3
  • Grzegorz Zengota 2
  • Daniel Henderson 1
  • Joel Andersson 0
Bieg 1
Eskilstuna Smederna 5
5 : 1
1 Rospiggarna Hallstavik
  • Daniel Bewley 2
  • Timo Lahti 0
  • Robert Lambert 3
  • Andrzej Lebiediew 1

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 59
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 3 3 2* 3 1* 2* 14 +3
    10 Daniel Bewley D. Bewley Daniel Bewley 2* 3 3 2 2* 3 15 +2
    11 Kacper Woryna K. Woryna Kacper Woryna 3 3 3 3 12
    12 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 2* 0 2* 3 2 3 12 +2
    13 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 0
    14 Grzegorz Zengota G. Zengota Grzegorz Zengota 2 2* 1* 0 5 +2
    15 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 0 1 d d 1
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 31
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 0 1* 0 1 2 +1
    2 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 1 2 3 2 3 d 11
    3 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 1 1 2 1* 0 1 6 +1
    4 Kevin Woelbert K. Woelbert Kevin Woelbert 0 0 - 0 0
    5 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 1 d w - - 1
    6 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 1 t 1* 1* 3 +2
    7 Victor Palovaara V. Palovaara Victor Palovaara 3 0 2 1 2 8